Стриптизерка• 03 сентября 2025
Щоб локони краще тримались
Хочу зробити якусь легку укладку з локонами в салоні.Як краще підготувати волосся, щоб локони не розпустились через годину?Бо в мене волосся не дуже тримає якусь форму(
наприклад, чи потрібно попередньо наносити маску вдома, чи краще в цей день помити голову тільки шампунем?
Зачіски в майстрів робила не так багато разів, переважно зібрані.
Ленне-Рейма• 03 сентября 2025
Треба нанести під час укладки пінку чи інший стійкий засіб і волосся перед цим не витягувати
Ластоноша• 03 сентября 2025
Помыть голову только шампунем, нанести средство для укладки, сделать локоны, зафиксировать лаком.
постою_послушаю• 03 сентября 2025
Ответ дляЛастоноша
Автор идёт делать причёску в салон
Стриптизерка
• 03 сентября 2025
Ответ дляпьЯНА
локоны это ужас как не модно, и лет так уже 8 как
Хоча моє питання було в іншому, але цікаво, що на Вашу думку модно)
Marinamariana• 03 сентября 2025
Ответ дляпьЯНА
Локоны это очень модно