Спішу - перекидаюсь• 03 сентября 2025
У кого были головокружения при тиреотоксикозе?
Или не связано?
Працівниця року• 03 сентября 2025
А у вас в роті не пече? В мене відчуття, що наче я кип´ятком обпалила язик, а на ранок губи яскраво червоні, неприроднього кольору. Я думаю, що це пов´язано із викидом гормонів. Воно періодами буває, потім проходить
Elena Skomorokha• 04 сентября 2025
В мене зараз це ! Хвилююсь чи звʼязано це з тиреотоксикозом , діагноз дтз , рецидив після лікування тирозолом. Була на підримуючій дозі 1,25 мг півроку і стався рецидив, лікар назначив знову по 10 мг 2 рази на день і почалися ці запаморочення, вже тиждень .
Сказав лікар нормалізуєм гормони і на операцію