Невгамовна• 03 сентября 2025
Протирання обличчя льодом з ромашкою дієво?
Хто користувався, коли побачили результат?
Воленс-неволенс• 03 сентября 2025
Ответ дляБойова
а какой результат вы ждете?
минус 20.
лет и килограмм)))
Nathalie27• 03 сентября 2025
Ответ дляБойова
а какой результат вы ждете?
Напевно купероз і запалення лицьового нерву
осень харашо• 03 сентября 2025
Ладно ещё лет 40 назад советовали это делать. Но сейчас зачем? Есть куча косметики , девайсов и косметологических процедур. Зачем этот каменный век?
Заставляличка• 03 сентября 2025
Колись балувалась таким в юності. Так, набряк сходить (можна і звичайний лід), легкий антибактеріальний ефект робить шкіру чистішою, заспокоює. Тільки не тріть прямо льодом по шкірі, треба загорнути лід в тканину. Ефект за кілька днів. Набряк зійде десь за півгодини. Кинула, бо це парко, очищуючі лосьйони нічим не гірші.
Та не реву я• 03 сентября 2025
Нет, не мучайте себя, для кожи это стресс, можно контраст воды, теплая-холодная, и то лучше
Заварите просто ромашку и протирайте как тоником
всегдаДаДа• 03 сентября 2025
Ответ дляПросто звязда
Только заработала гайморит
Ещё можно лицевой нерв застудить
Невгамовна
• 04 сентября 2025
Ответ длякотопёс
Не робіть такого. Після 40 все лице, особливо ніс в куперозі тепер
Ви робили?((
котопёс• 04 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна
Ви робили?((
Так, родила. Тепер жалкую, бо потрібно прибирати судинну сітку