Поліпривіт всім• 03 сентября 2025
Порадьте акумуляторну лампу, щоб довго тримала
Треба декілька в садок дітям сховище
Працівниця року• 03 сентября 2025
Ответ дляМао_Мяо
То може краще якусь яку вмикати від павербанка?
Підтримую, павербанк до нього кільцева лампа чи лед-стрічка з юсб роз´ємом
Поліпривіт всім
• 03 сентября 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
К блекауту готовитесь?
Це зі списку необхідних закупів
Працівниця року• 03 сентября 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Це зі списку необхідних закупів
Дивіться на ємність акумуляторів, 3000 міліампер годин чи вища будуть більш-менш норм
Топтунша• 03 сентября 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Це зі списку необхідних закупів
Якщо чисто «підсвітити трохи» то може силіконовий нічник?
У нас вже багато років живе силіконовий заєць, вже треба нового купувати, але ще живе )) і влітку купила грушу. 2 ночі світять нормально. Заєць нормально кухну маленьку освітлював. Заряджаються від розетки, можна на повербанк приєднати. Якщо хтось випадково штовхне - не розібʼється.