Ms. Анонимная• 04 сентября в 14:03
Для тих, хто любить вмиватися "до скрипу"
Попався мені пробничок такої пінки для вмивання і я вперше відчула цей "скрипучий" ефект ) Тепер точно куплю повний розмір.
Розхід дуууже економний (я пробник 1,5 мл розтягнула на 5 днів), пахне лимончиком і при цьому шкіру не сушить.
На пів ставки• 04 сентября в 14:04
Вы флору уничтожаете такими подмывашками. Водой умываться полезнее
Завжди з рушником• 04 сентября в 14:05
не можна аж до скрипу кожного дня чим більше агресивних елементів тим гірше для шкіри.
Ms. Анонимная
• 04 сентября в 14:07
Ответ дляТримаю свічку
А для чого вам це?
Для вечірнього очищення шкіри. Люблю пробувати різні вмивалки, шкіра комбінована і підходять не всі. Ця сподобалась прям дуже
Колгоспниця• 04 сентября в 14:08
не потрібно вимивати шкіру до скрипу, вона ж потім себум (кожне сало) буде, як шалена виділяти, щоб зволожити саму себе
Панна Кота• 04 сентября в 14:10
Ответ дляКолгоспниця
Хороші сучасні вмивалки не порушують захисний бар´єр шкіри.
Едимнаморе• 04 сентября в 14:12
А я попробовала умывалку микропилинг, не знаю совпадение или нет, но лоб пошел пятнами пигментными((
В шоколаде• 04 сентября в 14:14
Ответ дляЕдимнаморе
В складі кислоти, ви спф завжди користувались після вмивання? Якщо ні, то не дивно про пігментні плями…
Ms. Анонимная
• 04 сентября в 14:14
Ответ дляЕдимнаморе
о, у мене теж така недавно була, і теж нові пігментні плями пішли на щоках. До цього моменту я не думала, що тут є звʼязок..
Тримаю свічку• 04 сентября в 14:21
Ответ дляMs. Анонимная
Просто до скрипу не рекомендується вмиватися. Тому й запитала. Навпаки потрібне гарне, але делікатне очищення
Тримаю свічку• 04 сентября в 14:22
Ответ дляЕдимнаморе
Якщо пілінг, то звісно може бути. Сонце ще дуже активне
Ms. Анонимная
• 04 сентября в 14:23
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дякую, але уточніть будь ласка, який у Вас тип шкіри?
комбінована
Едимнаморе• 04 сентября в 14:23
Ответ дляВ шоколаде
Я в этот период даже из дома не выходила. Не то чтобы загорать и это не летом, зимой. Как-то оно довольно резко появилось. Грешу на неё т.к. ничего больше не использовала. Это вообще пробник был..
Едимнаморе• 04 сентября в 14:25
Ответ дляMs. Анонимная
Я вообще уже не хочу никаких умывалок) Мне кажется чем больше трогаю тем хуже)
Едимнаморе• 04 сентября в 14:26
Ответ дляТримаю свічку
Я там выше ответила, это зимой было.. Может в начале весны. Я вообще на солнце не бываю даже летом, как вампир
Десь так, але...• 04 сентября в 15:22
Ответ дляПанна Кота
це вам хто сказав? виробник
Тримаю свічку• 04 сентября в 17:12
Ответ дляЕдимнаморе
Тоді цікаво і дивно