Ще з цiкавого Чат джпт знает особенности физиогномики? +13 Незнакомый пожилой дядечка подарил цветы с клумбы +22 А що ви робили 10 років тому? +47 Вторая половина жизни со скольки лет начинается? +11 Да будет СВЕЕЕЕЕЕЕТ✌️ +29 Посоветуйте выпуск супермамы +15 Напряги извилины - 5. Игра в данетки - загадки на нестандартное мышление. +18 А как бьют тэц? Они прям туда попадают? Тогда бы совсем перестала работать? +96 Як ви себе підтримуєте? +19 Реально ли продать отливант в двух миликах? +36
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Про катування полонених6+1146 Поясніть, для чого водити своїх дітей до церкви?5+1145 Скільки грошей ви б заплатили своєму МЧ за машину?3+743 Меня накрыла какая то ахинея..боюсь призрак умершей тетки увидеть3+713 Батьки виховують підлітків чи виховання це роби що хочеш? Біля Макдональдс,3+703 Существует ли одеяло, которое не пропускает запах пуков? Я серьезно2+462 Колишній сказав доньці що не хоче щоб вона була прибиральницею як її мама2+422 ещё
Сейчас читают! Про катування полонених6+136 Влечение к парням с ДЦП +121 Мій перший клієнт і манікюр +121 Невістка назвала сина Йосип…5+105 Колишній сказав доньці що не хоче щоб вона була прибиральницею як її мама2+92 Батьки виховують підлітків чи виховання це роби що хочеш? Біля Макдональдс,3+73 Перестала хотеть мужа из за храпа+71