Ща как дам• 05 сентября в 11:30
Чоловік сказав чому він мені має щось давати
Сказав,що замість пилососу в кредит потрібно було взяти телефон
Дійсно,а чому?
При тому ,що весь цей час скидав гроші своєму знайомому просто так,а мені натомість пропонує взяти телефон в кредит
Дійсно,а чому?
Мавка• 05 сентября в 12:46
Ответ дляЩа как дам
Пропонувала,він мені каже навіщо
Так вы уже писали про это. Зачем снова?
Мавка• 05 сентября в 12:47
Ответ дляЩа как дам
Цікаво,а в чому важливість знайомого із яким він навіть не бачиться
Потому что вы неважлива и продолжаете с ним быть. Что вы еще хотите?