Голена блондинка• 05 сентября в 12:46
Чи передаєте ви своїм студентам домашню їжу?
Я спочатку думала, що буде сама собі готувати. Але гуртожиток то треш, плита електрична стара гріється годину. Мікрохвильова одна на поверх. Мультиварку не можна. Зараз бігає їсти в пузату хату, бо холодильника ще нема, приїде тільки на тій неділі. Але їсти десь по кафешкам дорого.
Я думаю може є сенс наробити вдома відбивних, млинців, сирників тощо, заморозити, щоб вона тільки якусь кашу собі зварила а м´ясне розігріла готове
Шумелка Мышь• 05 сентября в 12:48
Галя Балувана в поміч, пакет пельменів, вареників, котлети, тиждень можна їсти з гарнірами якимось.
ПоЗиТиВнАя• 05 сентября в 12:49
Ответ дляШумелка Мышь
Дешевше самому наморозити
сладкий_ноябрь• 05 сентября в 12:49
Чому ви не напишете ректору?
Нехай замінять плити, гроші на це виділяють.
Голена блондинка
• 05 сентября в 12:49
Ответ дляШумелка Мышь
Їжу з Галі теж треба звариті і піджарити. Плита то трешак, вона реально гріється годину. Я хотіла індукційну їй купити маленьку, сказали не можна нічого. Готуйте на чому є.
Шумелка Мышь• 05 сентября в 12:50
Ответ дляГолена блондинка
Ну а як студенти там роками живуть?Пристосується.
Голена блондинка
• 05 сентября в 12:51
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому ви не напишете ректору?
Не смішіть мене. Хто там що змінить. В дітей матраци ватні мабудь ще радянських часів. Довелось купити новий, бо на тому клоповнику страшно лежати.
Україна наше все• 05 сентября в 12:52
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому ви не напишете ректору?
ви з країни казок?
Белочкой зови• 05 сентября в 12:52
Ответ дляГолена блондинка
А у вас була опція навчатись місцево і жити, як людина, вдома? Навіщо пристосовуватись до поганого? Так нераціонально час гаяти.
Гірчинка• 05 сентября в 12:52
Автор, готуйте, дочка буде вдячна. Мені моя мама свого часу теж готувала. І я б своєму сину, якби вчився в іншому місці, теж таким чином допомагала. Мені не складно це.
Голена блондинка
• 05 сентября в 12:52
Ответ дляШумелка Мышь
Поки я там пару днів була, то не бачила щоб готували. Діти собі каші запарюють та бігають в пузату і піцу Дей.
КрестьянинДиор• 05 сентября в 12:53
Блин, я б мультю тайком использовала. Мы запрещенку типа кипятильников использовали, ну а как жить
Україна наше все• 05 сентября в 12:53
мультиварку в кімнату, як і чайник, торби від вас і питання вирішені. якісь дитячі питання у вас, мамо.
Голена блондинка
• 05 сентября в 12:53
Ответ дляАпофиозная
Ви не здатні самі розібратись в такій ситуації?
Ні, не здатна. Бо в мене ніхто по гуртожитках не жив. А послухати порада завжди корисно.
Белочкой зови• 05 сентября в 12:54
Ответ дляУкраїна наше все
А в тій кімнаті ще сусід є, або двоє.
Україна наше все• 05 сентября в 12:54
я 12 років по гуртожиткам, травму досі маю. хай Бог милує мене і моїх близьких від цього досвіду!
Україна наше все• 05 сентября в 12:55
Ответ дляБелочкой зови
А в тій кімнаті ще сусід є, або двоє.
і шо?
Не люблю натовп• 05 сентября в 12:55
Ответ дляГолена блондинка
Тихо использовать в комнате и прятать
Апофиозная• 05 сентября в 12:56
Ответ дляГолена блондинка
Це залежить від того, що їсть ваша дитина, а не щось їдять інші. Треба дорослішати уже.
дожену і ощасливлю• 05 сентября в 12:57
Передавала багато чого. Цілу дечку мʼяса, там ковбаски, котлети, курка. Все морозили. Також купляв мультиварку в кімнату, нікого не питали при обході ховав. Що включати ту плитку електричну, яка тягне хуліард енергії. Мультварка виручала
Голена блондинка
• 05 сентября в 12:58
Ответ длядожену і ощасливлю
Дякую.
Тобто ви морозилки вже готові страви, а син просто собі витягав з холодильника і розігрівав?
Мой_ужин• 05 сентября в 12:58
Навіть з хорошою плитою нам в гуртожиток батьки передавали, хто що міг. Хто з села, тому навіть крутили літрові банки каша+тушонка.
Мої батьки за 500 км були, тому навіть потягом не сильно передаш, але раз в пів року хтось зі знайомих їхав машиною, так мама і курку печену передавала, і голубці, і рибу в томаті. Ото було свято на пів поверху:)
дожену і ощасливлю• 05 сентября в 12:59
Кашу в мультмварці можна ставити на таймер і зранку мати готову. Або як приходив, то мультиварка вже зварила. Достав з морозилки готове мʼясо і є їжа.
Мой_ужин• 05 сентября в 12:59
Ответ дляБелочкой зови
А в тій кімнаті ще сусід є, або двоє.
Ну так один раз один сусід поділиться, один раз - другий.
Мамзелькіна• 05 сентября в 12:59
Ответ дляГолена блондинка
Дякую.
Заморожені млинці з творогом домашні ,як свіжі після розморозки і підігріву
Асталависта бэйби• 05 сентября в 13:00
є сенс передавати, ви допомагаєте своїй дитині, ми дуже любили передачі від батьків
Люблю ХОЛОСТЯКА• 05 сентября в 13:01
Ну котлети і стегенця можна запекти і дати з собою. Ну а кашу якусь до цього зварити чи посмажити дві картоплини і на електро можна. Не вірю що вона аж годину гріється..Трохи довше ніж газ, але куди їй спішити? Раз на два-три дні гарнір можна зварити. Ну або мультиварка маленька в кімнату
Україна наше все• 05 сентября в 13:02
передаєте готове, вона тільки розігріває, бо нічого вони там сейорхного готувати не будуть. так, каша, пельмені, картопля... з вас готова їжа, тушонки тощо. у нас батьки передавали й молочку, і так кожну неділю свіженьке, якщо десь в районі 200 км проживаєте, головне, що траеспорт від вас ходив