Млинці зі смайликом• 21 августа в 17:18
Як полегшити собі життя
Я вже не можу з тою готовкою😭
Сил моїх немає постійно видумувати, що приготувати.
Сім‘я з двох людей.
Постійно щось готую і всеодно постійно немає що їсти😂
Що у Вас вдома зазвичай окрім основних страв?
Якісь запіканки, піци, пиріжки, млинці?
І які заготовки, заморозки робите?
Рятуйте порадами!
Сім‘я з двох людей.
Якісь запіканки, піци, пиріжки, млинці?
І які заготовки, заморозки робите?
Рятуйте порадами!
Носки на подтяжках• 21 августа в 17:19
З двох, тут четверо, хз чем их кормить. Едят быстрее, чем я готовлю
Губки-уточкой• 21 августа в 17:21
Автор, если второй человек в вашей семье это муж, то он тоже может, нет, должен подключаться к процесу готовки. Ну а если не может/ не хочет, то верните человека обратно его маме, а себе заведите кота. Коту корм насыпал, пузо погладил и живёте в мире и гармонии.
Млинці зі смайликом
• 21 августа в 17:22
Ответ дляГубки-уточкой
Питання не в розподілу обов‘язків.Тут Ваших порад я не потребую.
Питання, що їсти готувати
Губки-уточкой• 21 августа в 17:23
Ответ дляМлинці зі смайликом
Питання, що їсти готувати
Ну, с этим тоже разберитесь сами.
Рву и мечу• 21 августа в 17:25
готуйте великими порціями, каструляками.
завжди можна швидко посмажити яйця, зварити макарони, сосиски.
у мене є завжди в морозилці пельмені, сало.
а якщо нікому не хочеться готувати, то можна з´їсти бутерброд або замовити піцу.
Спішу - перекидаюсь• 21 августа в 17:27
Ответ дляМлинці зі смайликом
Питання, що їсти готувати
Мівіну, якщо порад не потребуєте. Дві людини це не проблема, а хамить будете дома
Все питаю зарання• 21 августа в 17:28
То хтось з вас двох забагато їсть, якщо постійно готуєте і нема нічого
Млинці зі смайликом
• 21 августа в 17:31
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Відповідь на непрохану пораду, хамством не рахується!
Наизнанку• 21 августа в 17:33
Я не готовлю сложное. Ну разве что борщ и суп иногда и то в скороварке без зажарок. А так это какой-то белок, но простой в приготовлении, максимум замариновать и потом или духовка, или электрогриль. Гарнир любой - это или каша, или макароны, или картошка, чечевицу иногда варю. И обязательно салат из свежих овощей или просто нарезка. Это много времени не занимает. А сложносочиненные блюда это муторно и как правило они слишком калорийные, такое нам нельзя.
Губки-уточкой• 21 августа в 17:34
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Дома она тише воды, ниже травы, шо б не дай бог не расстроить яйценосителя.
Млинці зі смайликом
• 21 августа в 17:36
Ответ дляГубки-уточкой
Божечки, ну звідки Ви беретесь такі😂Просто з нічого вже скласти картину мого сімейного життя.
Жіночко, йдіть в іншу тему, не тошніть тут, будь ласка.
АнтиТанкист• 21 августа в 17:37
Ответ дляМлинці зі смайликом
Питання, що їсти готувати
Здесь лет этак 7 назад одна выкладывала меню,она дома борщеваркой работает.Там только одних супов было штук 25.
АнтиТанкист• 21 августа в 17:38
Ответ дляРву и мечу
От всего вышеперечисленного растет жопка
Все і одразу• 21 августа в 17:39
Ответ дляГубки-уточкой
Вы интересная - верните , если не готовит, а вы спросили, по какому графику тот муж работает и когда приходит? И какой график у мужа?
Все і одразу• 21 августа в 17:40
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Хамить тут вы
Даха-сваха• 21 августа в 17:40
В чому проблема приготувати на двох?
Нас теж двоє.
Каструля борщу чи супа - на 3 дні.
Штук 20 відбивних - на 3 дні, до них макарони, гречка, картопля (кашу теж можна варити на 2 дні).
Наліпити пельменів чи вареників, кинути в морозилку і варити по необхідності.
Котлет наробити штук 20-25, теж дні на 3 мінімум.
Стушкувати каструлю гуляшу.
Накрутити каструлю голубців.
Зварити казан плову.
Це все можна готувати на 2-3 дні.
Напекти булочок, спекти великий наливний пиріг. Сирників насмажити.
Нас теж двоє.
Каструля борщу чи супа - на 3 дні.
Стушкувати каструлю гуляшу.
Накрутити каструлю голубців.
Зварити казан плову.
Це все можна готувати на 2-3 дні.
бювет_в_обед• 21 августа в 17:41
Що там готувати на 2-х?Я приходжу з роботи голодна,швидко каша ,салати зараз великий вирбір,мʼясо чи риба запікаю,є на 2 дні.Можу суп овочевий з фрикадельками зварити на завтра.Щось складніше в вихідні,напівфабрикати або яйця завжди є на запас.Сир,творог,фрукти-перекус.
Все і одразу• 21 августа в 17:42
Ответ дляМлинці зі смайликом
Питання, що їсти готувати
Готовьте большими порциями и замораживать часть, на ютубе много видео. Использовать кухонных помощников
Все питаю зарання• 21 августа в 17:45
Ответ дляВсе і одразу
Ну какой график, если успевает сьесть всё что наготовлено
Все і одразу• 21 августа в 17:47
Ответ дляВсе питаю зарання
Как это связано? Про еду с собой вы не слышали?
бювет_в_обед• 21 августа в 17:49
Ответ дляВсе і одразу
Як їдять багато,то треба в 2-3 р більше готувати і все буде.Але то треба грошей багато.
Все і одразу• 21 августа в 17:50
Ответ длябювет_в_обед
Если приготовить за раз 3 кг мяса или 3 раза по 1 кг сумма не изменится
Млинці зі смайликом
• 21 августа в 17:51
Ответ дляВсе і одразу
Та яка їжа із собою)Мене зараз ще й за це зафукають.Тут за будь-яку турботу про чоловіка відразу напишуть «терпіла», «борщеварка» і т.д.😂
Все і одразу• 21 августа в 17:53
Ответ дляМлинці зі смайликом
Забейте. Посмотрите , как готовят заготовки -они очень упрощают жизнь
бювет_в_обед• 21 августа в 17:55
Ответ дляВсе і одразу
Ні,але легше.Думаю,автору треба вдвічі більше готувати і стане простіше.
Млинці зі смайликом
• 21 августа в 17:55
Ответ дляВсе і одразу
Дякую, що підтримали)
А за заготовки ідея хороша, подумаю що можна зробити
Все і одразу• 21 августа в 17:58
Ответ дляМлинці зі смайликом
Дякую, що підтримали)
Посмотрите шелушенко и тп, там много идей