Пилосмок працює• 05 сентября в 13:25

Квартиранти. Кому віддати перевагу?

Невелике місто в центр Україні, дуже багато переселенців.
Здаємо пусту двушку. Є варіанти взяти місцевих, але частково доведеться меблювати тоді.

Можна взяти переселенців, хто біжить з Донбасу, бо багато хто телефонує що живуть в підвалах поки знайдуть можливість виїхати.

Серед них є ті, хто їхатиме вантажівкою, перевозячи все що можна врятувати, їм потрібна саме пуста квартира, бо мають майже все своє.
Але їм треба здавати віддалено, тобто домовлятися по телефону про все, щоб їхали вже з речима - це бентежить, хоча поки саме вони в пріоритеті.

Що підкажете розумне?
ЛюбимаЯНЬ• 05 сентября в 13:28
Здавайте тим хто більш потребує
Не цілуюсь з бодуна• 05 сентября в 13:28
В другому варіанті беріть предоплату та чекайте. Але є ризик, що на новому місці вони не одразу зможуть знайти роботу. І ви їх в очі не бачили, грубо кажучи.
Божий одуванчик• 05 сентября в 13:29
При чем тут разумнее, вы сами решаете как вам удобней.
Зубная фея• 05 сентября в 13:32
Кого угодно. Меблировать необязательно, сами докупят то что им надо
Радість моя• 05 сентября в 13:33
З досвіду, головне студентам не здавайте і людям десь до 23-х. В них поняття про цінність чужого майна і відповідальність практично відсутні.Найкраще, як не дивно, поводять себе сімейні.
Мамина квіточка• 05 сентября в 13:34
Взяти місцевих. Менше ризиків. З власного досвіду
Гладиолус• 05 сентября в 13:34
Погано уявляю людей з прифронтових міст, які наразі живуть у підвалах, але виїжджати планують вантажівками з меблями і усім господарством
Плекаю думи• 05 сентября в 13:34
Я б вам підказала,але зараз тут накинуться. Я здавала і здаю. Вибачте, але з Донец.і Луган. обл. більше ніколи і нікому. Може,мені так повезло.Не буду нічого розписувати,розказувати, що я бачила,з чим я зіткнулася. зараз живуть люди з Херс.області. Прекрасні порядні люди. Єдине,якщо люди дійсно живуть в підвалах і телефонують в пошуках житла,то ,напевно,можна. Я мала на увазі,коли приїжджають на шикарних авто, приходять дивитися і починають хаяти твоє житло,збивати ціни,бо вони біженці, і роблять це в наказовому порядку,нагло,кричачи, бикуючи,якщо ти не погоджуєшся,навіть погрожувати. Примушують здавати майже безкоштовно. Тому я здаю через ріелтора з поміткою кого я буду брати, а кого не вести навіть на огляд. останніх я виселяла з поліцією, бо вони поміняли замки в моїй квартирі,робили там дебоші і п´янки,пояснююючи що нічого такого якщо вони щодня ’вип´ють по стопашечке’. коли почали жалітися сусіди,я забила тревогу. то мене послали,бо мовляв ,вони гроші платять.повернулась я з поліцією. і це я так попала в 4 раз.
я б здавала місцевим
Патриоточка• 05 сентября в 13:35
Логичнее сдать тем, кто имеет все свое для обустройства. Для вас проще не заморачиваться с меблировкой.
У меня была совершенно противоположная история, я сдала полностью упакованную квартиру и тоже переселенцам, но это был 22 год
Почекуха• 05 сентября в 13:43
Ответ дляПлекаю думи
я б здавала місцевим
Верю и сочувствую . Мне и риелтор не помог, сидела с выпученными глазами когда они поиздевавшись надо мной 4 месяца выезжали и оставили бомжатню после себя с разрисованными и заляпаными жиром стенами , горой мусора и поломанной мебелью . За залог полез в драку . На вид приличная семья с двумя девочками младшими школьницами (((
Автор, договор и всё до мелочей прописать ! Фото квартиры с росписью арендаторов !
Кофе в лобби• 05 сентября в 13:43
Вам настільки байдужа власна нерухомість, що ви готові її здавати, не бачачи потенційних орендарів взагалі?)
Королева спама• 05 сентября в 13:44
Я сдаю молодой девушке с Никополя.С города, который каждый день под артобстрелом. По местным понятиям это наверное переселенка. Вообще никаких проблем с ней нет. Идеальная чистота. Спокойная вежливая.
КаваЗМолоком• 05 сентября в 13:48
Ми так дві квартири в Кропивницькому здали. В принципі,все окей. Задоволені і ми, і люди.
E1-6vacom• 05 сентября в 13:49
??? почему нельзя сдавать без мебели ? (это если местных хотите .Не хотят ? кто держит ? ) А взагали ... на человека смотрите/общайтесь Переселенцы или местные среди и 1 и 2 есть ’’редиски’
Отжигающая• 05 сентября в 13:50
Ответ дляРадість моя
Какая ерунда. Если человек свинья, он всегда свиньей и останется, заключение брака и возраст 23+ его волшебным образом не исправит.
Отжигающая• 05 сентября в 13:53
Ответ дляГладиолус
Почему? В подвале чтобы не попасть под обстрел, при этом жилье цело или цело частично, вылезли из подвала, загрузили что есть и уехали. Мы в 2022 в погребе сидели, вылезли и уехали, ничего не вывозили, потом вернулись, все цело, при желании могли все вывезти.
автор Пилосмок працює • 05 сентября в 13:55
Ответ дляГладиолус
Це Красний Лиман та Дружківка, кажуть що фронт вже майже в них, але будинки поки цілі - в тих хто розповідав.
автор Пилосмок працює • 05 сентября в 13:56
Ответ дляКофе в лобби
Так вона пуста.
автор Пилосмок працює • 05 сентября в 13:57
Ответ дляE1-6vacom
Тому що серед місцевих поки не було бажаючих, всі просять докупити чи то холодильник, чи то пралку, чи то ліжко. Це як мінімум.
woman Warrior• 05 сентября в 14:07
Сдавать тем, с кем можете встретиться лично.
Сдавать пустую квартиру.
Ничего докупать не нужно.Они могут просить что угодно, вы делаете так, как удобно вам.
Nathalie27• 05 сентября в 14:08
Ответ дляПилосмок працює
Так вона пуста.
Сантехніки і основної побутової техніки теж нема?
woman Warrior• 05 сентября в 14:10
Ответ дляПилосмок працює
Можно принять и людей со всем своим.
но взять двойной залог на случай повреждений и странных действий.
Nathalie27• 05 сентября в 14:13
Ответ дляwoman Warrior
Можно принять и людей со всем своим.
Пошкоджень чого, якщо все своє?
woman Warrior• 05 сентября в 14:16
Ответ дляNathalie27
Пошкоджень чого, якщо все своє?
ну подумайте, как они это все будут расставлять, подключать и прочее.Нагрузка на сети.
Заносить мебель.Вес мебели.
Я ж не знаю. какие там полы.
Как бы там ни было, имущество владельца квартиры должно остаться целым и нужно предвосхитить возможные недопонимания.
Учитывая, что нет возможности встретиться лично пред заселением и составить мнение о людях.
woman Warrior• 05 сентября в 14:20
Как для себя-я бы взяла местных, как тут уже писали.
Гладиолус• 05 сентября в 14:34
Ответ дляПилосмок працює
Ви уявляєте вантажівку на прифронтових дорогах?
Н@Диете• 05 сентября в 14:35
Ответ дляwoman Warrior
Заносить мебель.Вес мебели.
Я ж не знаю. какие там полы.
так автору ж теж доведеться все купити, занести, розставити і підключити.
чи ви собі уявляєте що люди заїдуть в квартиру а їсти готувати будуть на вулиці на вогнищі, пратимуть в річці чи ставку неподалік, а спатимуть на підлозі?
автор Пилосмок працює • 05 сентября в 14:36
Ответ дляNathalie27
Побутової рнемає, а сантехніку завдаток точно покриє)
автор Пилосмок працює • 05 сентября в 14:37
Ответ дляГладиолус
Мені достатньо уявити себе в ситуації цих людей - я би також намагалася вивезти все що влізе.
Бяки-козяки• 05 сентября в 15:07
Ответ дляГладиолус
Значит от вас это далеко и не коснулось. Именно так и выезжают, вывозят то что могут. И перевозчики есть, которые именно оттуда вывозят.