Пилосмок працює• 05 сентября в 13:25

Квартиранти. Кому віддати перевагу?

Невелике місто в центр Україні, дуже багато переселенців.
Здаємо пусту двушку. Є варіанти взяти місцевих, але частково доведеться меблювати тоді.

Можна взяти переселенців, хто біжить з Донбасу, бо багато хто телефонує що живуть в підвалах поки знайдуть можливість виїхати.

Серед них є ті, хто їхатиме вантажівкою, перевозячи все що можна врятувати, їм потрібна саме пуста квартира, бо мають майже все своє.
Але їм треба здавати віддалено, тобто домовлятися по телефону про все, щоб їхали вже з речима - це бентежить, хоча поки саме вони в пріоритеті.

Що підкажете розумне?
woman Warrior• 05 сентября в 16:03
Ответ дляН@Диете
так автору ж теж доведеться все купити, занести, розставити і підключити.
чи ви собі уявляєте що люди заїдуть в квартиру а їсти готувати будуть на вулиці на вогнищі, пратимуть в річці чи ставку неподалік, а спатимуть на підлозі?
Не все, а что она посчитает нужным купить.
И расставит и подключить так, чтобы это было нормально и безопасно.
Людей туда не принудительно заселяют, и кто берет такю квартиру, готовы к таким условиям.
И это их проблемы, где они будут готовить и стирать.
Все условия аренды, все вопросы связанные с бытом и проживанием огрвариваются заранее.
И разумеется, с людьми из своего города это сделать проще и спокойней.
Lacrimo• 05 сентября в 16:16
Я б не жила в невеликому місті в пустій квартирі де все треба купити зразу. Ми знімали 4 роки напівпусту ( тобто, що було в власника - того не було в нас, так гарно співпало), ми мали частину меблів і техніки. І то в квартирі без посуду фактично - зразу сімʼєю заїхали це було некомфортно, я місяць бігала по магазинах щоб покупляти саме необхідне. Виїхали , що залишили свої меблі , бо теж впо і не мали можливості везти це все і шрошей через всю Україну. Здала тим, кому більше потрібно, хто перший написав і погодив умови.
Елена 1919• 05 сентября в 18:48
без разницы кому. важна платежеспособность и количество людей,которое будет проживать.есть ли коты,собаки,несовершеннолетние дети.
Дадосвидания• 05 сентября в 20:22
Я лично искала квартиру пустую, хотя родилась в этом городе) Т.к. мы сьезжали от моей мамы и у меня было Все свое, вплоть до холодильника. Так что местные тоже иногда ищут пустую)
Дадосвидания• 05 сентября в 20:26
Ответ дляГладиолус
Погано уявляю людей з прифронтових міст, які наразі живуть у підвалах, але виїжджати планують вантажівками з меблями і усім господарством
Подруга так выезжала, выходили с укрытия, быстро собирали все ценное и дорогое, когда все собрали приехала машина и за час все погрузили. Вон в Словянске люди живут, на работу ходят, кафе, магазины, салоны работают.