Кудлата хмаринка• 05 сентября в 22:05
Планування в ванній кімнаті
Ніяк не можу все розмістити.
Навпроти дверей хочу умивальник, як і є в плані.
Куди поставити унітаз, якщо каналізація знаходиться за стінкою де ванна намальована.
Душкабіну можна або на місці ванни, або до іншої стіни навпроти .
Ще треба пралку та шафу з бойлером.
Допоможіть
3140*1750 кімната
Ще треба пралку та шафу з бойлером.
Допоможіть
3140*1750 кімната
Кудлата хмаринка
• 05 сентября в 22:11
Ответ дляКров з молоком
Ви б ще обрізали і замилили, а тоді питали
Що, таке маленьке? Хотіла, щоб зайве не відволікало увагу
Единая страна!• 05 сентября в 22:12
Рассмотрите вариант раковины квадрат и под нее стиралку. Очень экономит место. Бойлер часто вешают над ванной - удобно потом чистить бойлер.
младокошкина• 05 сентября в 22:13
У меня маленький санузел. Прямо унитаз, от него сбоку душевая кабина и умывальник, напротив умывальника стиралка. Делали там, где уже были выводы, из этого и исходили.
Кудлата хмаринка
• 05 сентября в 22:15
Ответ длямладокошкина
В маленькому мені легше, бо впихаєш як зможеш. Тут місця більше, то й не знаю як розмістити і чи зможуть всю сантехніку провести як треба. Навпроти входу унітаз не хочу
Единая страна!• 05 сентября в 22:18
Снесите ванну слева душ, рядом шафа, рядом раковина квадратная и под ней стиралка, потом унитаз и над ним бойлер. Можно шафа перенести справа поставить.
Кудлата хмаринка
• 05 сентября в 22:18
Ответ дляЕдиная страна!
Бойлер хочу сховати в шафу обов´язково. Пралку теж бажано закрити дверцятами. Але що і куди поставити, щоб з трубами було ок. Розумію, що сантехнікам потрібно поставити задачу, а я не знаю можливостей роботи, чи можна унітаз від каналізації в дальній кут поставити, чи буде все працювати
Кудлата хмаринка
• 05 сентября в 22:20
Ответ дляЕдиная страна!
Тобто, ванну краще подалі, а унітаз ближче до каналізації? Там за стінкою туалет якраз в плані
Единая страна!• 05 сентября в 22:21
Ответ дляКудлата хмаринка
Зачем бойлер закрывать? Подумайте потом как его обслуживать. Чистить будете в любом случае. Все лишние эти двери. В ванной в любом случае есть влага со временем эти двери начнут просто от влаги корежить.
Впринципе вам сантехнику перенесут куда хотите. Там трубы соединяют
Ниф_ниф• 05 сентября в 22:24
Ответ дляКудлата хмаринка
Всё можно сделать.
Нужен правильный угол(уклон для труб) унитаза и всего остального, чтоб вода уходила.
Чарівна патика• 05 сентября в 22:27
Ответ дляКудлата хмаринка
А елементарна логіка що вам підказує на рахунок останнього?
Кудлата хмаринка
• 05 сентября в 22:28
Ответ дляНиф_ниф
Всё можно сделать.
Так і думаю, якщо довжина стіни 3 метри, чи буде з унітазу проходимість до каналізації
, чи туди краще душ все ж таки
Ниф_ниф• 05 сентября в 22:29
Не понятно, что у Вас и где( ’за стенкой ещё туалет’ - за какой?). Так ванную или душ - там разный уклон должен быть.
В любом случае будет или унитаз и сверху бойлер, или стиралка + бойлер.
Кудлата хмаринка
• 05 сентября в 22:30
Ответ дляНиф_ниф
За стінкою, де ванна намальована, там туалет з каналізаційною трубою. Унітаз хотіла ще в ванній кімнаті поставити, але подалі від дверей.
Ванна намальована в плані, буде душкабіна
Чарівна патика• 05 сентября в 22:30
Ответ дляНиф_ниф
Всё можно сделать.
Ну от і порахуйте на якій висоті має бути ввід в унітаз при довжині 3м і ухилі мін. 5 градусів))) а потім прийдете і розкажете автору, як ’Всё можно сделать’
Кудлата хмаринка
• 05 сентября в 22:32
Ответ дляЧарівна патика
Ото ж, я теж в голові та в Пінтерест розклала красиву картинку, але ж логічно розумію, що навряд можна крутити так.
Хіба що унітаз на п´єдестал поставити
Ниф_ниф• 05 сентября в 22:32
Ответ дляКудлата хмаринка
, чи туди краще душ все ж таки
Я не сантехник.
Всё гуглиться. Именно угол не подскажу.
Но. Иногда можно напридумывать, а приходит сантехник и ’а так не получиться’: не по нормам, высоко трубы и т.д.
Всё гуглиться. Именно угол не подскажу.
Единая страна!• 05 сентября в 22:33
Сразу продумывать, если что-то прорвет, поломается чтобы жтотвсе легко достать снять обслужить.
Снимала квартиру так там ванная встроенная даже кран не поменять, так как там с гидромассажем и там система установлена. Чтобы это все поменять надо выковыривать непонятно как. Пол ванны сносить просто. И трубы мало ли что произойдёт. А то как запркуют а потом ой не могу там плитку разбивать и т.д. ибо ремонт только сделан.
Мошей ницца• 05 сентября в 22:36
На месте ванной справа от входа стиралка, над ней бойлер. Унитаз справа от умывальника, там где стояк. Душевую или ванну на противоположной стороне
Ниф_ниф• 05 сентября в 22:41
Ответ дляЧарівна патика
Какие градусы? Там в сантиметрах на метр уклон высчитывают, а не в градусах.
Ответ из гугла: Для 3-метрової ділянки каналізаційної труби з унітазом, ухил у 5 градусів є занадто великим, оскільки рекомендований ухил становить приблизно 2-3 см на 1 метр довжини труби, що відповідає приблизно 1-2 градусам. Надмірний ухил може призвести до того, що рідина стікатиме занадто швидко, залишаючи тверді відходи, що спричинить засмічення.
Кудлата хмаринка
• 05 сентября в 22:43
Ответ дляНиф_ниф
Нічого собі, ШІ і це знає
. Бо меблі мені розставив так, що унітаз в душі знаходиться. Якось тут показувала
Кудлата хмаринка
• 05 сентября в 22:44
Ответ дляМошей ницца
Тобто ванну наліво в кінець кімнати, навпроти дверей умивальник, справа від входу пралка та унітаз. Записую
Ниф_ниф• 05 сентября в 22:47
Ответ дляКудлата хмаринка
Нічого собі, ШІ і це знає
Не. Вот нормы может адекватно найти. Свежую информацию - нет. И с расстановкой/дизайном - полный 0(хотя смотря какой Гемини и ДЖПТ - 0 )
*сейчас тоже на этапе ремонта. Одно и тоже объясняла по расстановке мебели. В итоге с 6 попытки, вместо кухни, генернул мне деревянный сарай. На претензии: ’а то не я’
Бесбардак• 05 сентября в 22:57
Кудлата хмаринка
• 05 сентября в 23:03
Ответ дляБесбардак
Я б не ризикувала унітаз переносити, і скоріш за все не вийде. Я б якось так робила
В нас так все розставлено в іншій квартирі, але там 2,5*1,75. Тут довше кімната,тому хотіла щось перекрутити. Наприклад, умивальник та тумба під ним щоб були довшими, щоб поряд якісь полиці ще розмістити. Типу такого
Мошей ницца• 05 сентября в 23:50
Ответ дляКудлата хмаринка
Как-то так
Или продолжить столешницу и сделать встроенные корзины для стирки. Но вообще я там ванну вижу))
Ноунэйм• 06 сентября в 00:07
Ответ дляКудлата хмаринка
Оо ми саме закінчили😄 теж надивилась таких красивих картинок, завидую, що у вас стільки місця і вийде шикарна тумба зі стільніцею по середині 🔥
туалет і бойлер біля стояка, тому справа від дверей
Пенал дуже крута ідея, ділюся своіми збереженими
Ноунэйм• 06 сентября в 00:22
З приводу пеналу- де бойлер робіть полички зйомні, щоб був до нього доступ
Пралку обовязково, щоб вільно відкривалися двері самоі пралки-це важливо
Закривати іі не обовʼязково, теж зручний доступ важливо
А так враховуйте всі стандартні розміри, площа у вас дозволяє, хоча майте на увазі у нас під плитку пішло -8см стіни довжини (по 4 з кожного боку)
Інколи труби не можливо скрить, то краще саме там планувати меблі, це де стояк
Ноунэйм• 06 сентября в 00:36
І ще порада на міліон- плитку набирайте зразків і обирайте дома, в магазині зовсім не таке освітлення, дуже неприємні сюрпризи потім у людей