Ща как дам• 05 сентября в 22:33
Як Вам мій педикюр? Частина 2
Нещодавно я створювала ось цю тему:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3753458
Тоді дехто написав, що я робила педикюр сама , але це не правда, мені робила його майстер педикюру.
На цей раз я пішла до подолога, який спеціалізується на мозолях, загрубілій шкірі та інших проблемах зі стопами.
На фото - сьогоднішній педикюр.
Що скажете тепер?
На фото - сьогоднішній педикюр.
Що скажете тепер?
Пластилин_Колец• 05 сентября в 22:36
Неужели нужно делать фото своих натоптышей для всеобщего обозрения, чтобы понять, что всё плохо? Купите себе лазерную пилку и крем с мочевиной да займитесь своими ногами самостоятельно и регулярно.
Бабо-лебідка• 05 сентября в 22:37
Ответ дляПластилин_Колец
Плюсуюсь.
Ща как дам
• 05 сентября в 22:38
Ответ дляБабо-лебідка
А где фото после?
Це і є «після» 😁
Всі, як один, кажуть, що в мене груба шкіра.
МатьЧасть• 05 сентября в 22:38
Ответ дляЩа как дам
Це і є «після» 😁
Не дундите
Ща как дам
• 05 сентября в 22:39
Ответ дляМатьЧасть
Не дундите
Останнім часом ні один спеціаліст не зміг довести мої стопи до нормального стану.
І я вже починаю думати, що, можливо, це дійсно нереально?
МояХатаЗкраю• 05 сентября в 22:40
Ответ дляЩа как дам
Ось сьогоднішнє фото з кабінету майстра
Это где это вы))? На чем?
Ща как дам
• 05 сентября в 22:40
Ответ дляМояХатаЗкраю
Это где это вы))? На чем?
На кріслі в пололога
Пез Году Неделя• 05 сентября в 22:40
Я думаю,з часом буде ноомально.Покористуйтеся доглядом.Зараз значно краще
Ща как дам
• 05 сентября в 22:40
Ответ дляДівчина Гілмор
Ну гарно ж! Пятки аж свєркають!
Особливо сяють мозолі
Ща как дам
• 05 сентября в 22:42
Ответ дляПез Году Неделя
Купила крем, який порадили (не мас маркет). Проте не надто вірю в його чудодійну силу
бифидобактерияЖоржик• 05 сентября в 22:42
Ответ дляЩа как дам
На кріслі в пололога
Аж лячно стало. Раптом ви до гінеколога вирішите піти...
Блакитна устриця• 05 сентября в 22:42
Ответ дляЩа как дам
Це і є «після» 😁
У меня тоже загрубелая кожа, хрен знает что делать
Но у подолога не была, мастера педикюра говорили
МояХатаЗкраю• 05 сентября в 22:42
Ответ дляЩа как дам
На кріслі в пололога
Странное оно какое-то, как кушетка) А где аппарат? Вам аппаратный делали?
Я еще в той теме написала, что эти мозоли не снять пока они не заживут сами. И не за один педикюр это.
Ща как дам
• 05 сентября в 22:43
Ответ дляПластилин_Колец
Я хочу зрозуміти, чи це мені такі майстри зустрічаються, чи дійсно моя шкіра не піддається нормальному догляду.
Я хочу не лише, щоб зняли верхній шар, я хочу гладенькі, гарні та приємні на дотик стопи.
Блакитна устриця• 05 сентября в 22:44
Ответ дляЩа как дам
Шо за крем, я вот такую пену заказала, буду пробовать
Пластилин_Колец• 05 сентября в 22:45
Ответ дляЩа как дам
А в него не надо верить. Ним нужно просто ежедневно пользоваться.
Экспертиза• 05 сентября в 22:45
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Тоді на фото між ніг буде фейс лікаря
Ща как дам
• 05 сентября в 22:46
Ответ дляМадамОхмури
А Ви плануєте кожного місяця таку тему створювати?)
Це я для порівняння. Так як перший «майстер» - точно не майстер. До речі, я ще більше здивую, але робила перший таку званий педикюр за кордоном у «нашої» жінки. І оте на фото коштувало 50 євро 😬 (ще було спилювання гель лаку).
Аби мені це хтось сказав і показав я б також не повірила, що це робота «майстра».
Пластилин_Колец• 05 сентября в 22:47
Ответ дляБлакитна устриця
Я пользуюсь таким, бывает и с 25% , но редко. Отлично просто.
Лялька в колисці• 05 сентября в 22:47
Ответ дляЩа как дам
у вас на фото и близко нет педикюра - не ходите вы уже никуда - купите терку и трите и крем с мочевиной - 15 процентов
Ща как дам
• 05 сентября в 22:48
Ответ дляМояХатаЗкраю
Вони лише грубіють…
Чистили спеціальними електричними приладами. Загалом праця майстра мені сподобалась. Це небо і земля в порівнянні з попереднім «спеціалістом».
Проте результат все одно не той, який хотілося б мати (