Виннипуховна• сегодня в 09:53
Хто стоїть на цвяхах?
Ёочитала у однієї дівчини що вона 2 рази в день стоїть. Допомагає їй розслаблятися. Вона, навіть після інтимну з чоловіком іде і стоїть на цвяхах. І менше хворіє, там в ногах якість нервові закінчення, які впливають на всю систему організму. Хто пробував? І в кого які ? Є короткі і довгі.
Виннипуховна
• сегодня в 09:55
Ответ дляОбстановщица
В мене аплікатор Ляпко. Стою на ньому, подобається.
У мене теж багато різних ще із школи і коврик ляпко, і валики, але це щось інше.
Виннипуховна
• сегодня в 09:56
Ответ дляМояХатаЗкраю
У меня тоже Ляпко, я пока на нем и минуту не могу выстоять)
Чому?
Фокус-Покус• сегодня в 09:57
Пробувала - прикольно, але це неправильний викид ендорфінів та окситоцину через кортизол. Тобто розслабляється через біль. Ви змушуєте організм пережити сильний контрольований стрес заради фінального розслаблення. Кнут і пряник
Обстановщица• сегодня в 09:57
Ответ дляВиннипуховна
Чому?
Бо стопи не звикли, напевно. Я теж не одразу змогла. Зараз можу стояти, як на звичайному килимі, не відчуваю колючок.
Виннипуховна
• сегодня в 09:58
Ответ дляМояХатаЗкраю
Больно))
На коврику ті пластикові колючки заточені як ножі, як скальпелі, а цвяхи у цьому методі усі густо насаджені і рівні, хоч і тонші, на коврику дуже гострий пластик, особливо якщо на спину такі міні ставити, як 5 коп.
Перемелица• сегодня в 09:58
Мда, маловато, видать, пиздеца в жизни. Надо на гвоздиках еще постоять, а то как-то прям все так легко и радужно 😅😂
Виннипуховна
• сегодня в 09:59
Ответ дляФокус-Покус
🤔
Ноунэйм• сегодня в 09:59
Ответ дляПеремелица
особенно после интима самое то
Виннипуховна
• сегодня в 10:00
Ответ дляПеремелица
Виннипуховна
• сегодня в 10:00
Ответ дляНоунэйм
особенно после интима самое то
Так, дівчина казала, я теж була здивована. Я б з ліжка не вставала, а не на цвяхи бігла ставати😱🤔🤣
Перемелица• сегодня в 10:01
Ответ дляВиннипуховна
Ну серьезно. Как можно рассматривать как вариант облегчения боли, наважно- душевной или физической, причинение себе иной боли? Это отклонение какое-то уже?
Виннипуховна
• сегодня в 10:02
Ответ дляПеремелица
Не знаю, там про біль не говорили. Часто це практикують ті, хто йогою займається. 🤔
МояХатаЗкраю• сегодня в 10:02
Ответ дляВиннипуховна
У меня стельки Ляпко, там металлические штуки, они острые)
Тут где я живу есть веллнесс тропа в лесу для воздействия на рефлексозоны, я как-то решила пойти. Во-первых, думала это на 10 минут, оказалось на минут 40. Сменяющие друг-друга галька, булыжники, стружка древесная, бревна, доски на пружинах, шишки, песок итд и капец как больно временами. И вот когда я наконец это все прошла и обула кроссы, да, наверно это был самый сильный оргазм в моей жизни🤣
Дівчина Гілмор• сегодня в 10:02
Ответ дляФокус-Покус
Так, коли стоїш на ньому, аккумулюються всі процеси в мозку, а потім сходиш з нього і попускає. Ніколи не розуміла в чому його цілющі властивості
Перемелица• сегодня в 10:03
Ответ дляВиннипуховна
Все понятно поо активизацию всякой там аккупунктуры. Но, блин, два раза в день, да еще и после секса. Это уже попахивает зависимостью какой-то
Виннипуховна
• сегодня в 10:03
Ответ дляДівчина Гілмор
Прочитайте.
Дівчина Гілмор• сегодня в 10:04
Ответ дляВиннипуховна
Прочитайте.
Читала і вчила, але все одно. Мені не підходить
Виннипуховна
• сегодня в 10:04
Ответ дляПеремелица
Аккупунктуру пробували? Я це раз пробувала, але потім дещо прочитала і передумала це діло використовувати.
Перемелица• сегодня в 10:04
Ответ дляМояХатаЗкраю
У меня такое раз в год, когда шпильки обуваю, а потом вечером снимаю, а дома перед входной дверью жесткий коврик колючий, я на него становлюсь и всё 🫠🫠🫠
Виннипуховна
• сегодня в 10:05
Ответ дляМояХатаЗкраю
Фокус-Покус• сегодня в 10:06
Ответ дляДівчина Гілмор
Мені психотерапевт це пояснила. Я є жертвою та агресором одночасно для свого організму.
А після сексу ставати краще, бо є викид ендорфінів - природного знеболюючого і організму легше пережити біль.
Люблю джаз• сегодня в 10:06
Ответ дляВиннипуховна
Куда она там бежит))) просто лапшу вешает чтоб просмотры были
Виннипуховна
• сегодня в 10:09
Ответ дляМояХатаЗкраю
У мене ще такі були, ви такі попробуйте. 🤣🤣🤣🤣 Це взагалі ховайся хто може.
Виннипуховна
• сегодня в 10:10
Ответ дляДваДваВісім
автор, а вы физкультурой какой-то занимаетесь?
Конечно 🙄