Святатабожа• Изменено 05 сентября 2025
Лицей 8 класс, нет 3 преподавателей.
Может кто посоветует куда накатать жалобу?
Лицей 8 класс, нет учителя алгебри, геометрии, физики. Замен нету, дети сидят в телефонах в кабинете. У меня просто нет слов. Как правильно поступить в этой ситуации, куда можно написать жалобу?
P.S. учителя физики нет еще с 7 класса.
Чу Ча• 06 сентября 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Дело в зарплате, а не в претензиях родителей.
І в зп, і в дітях, і в батьках.
Та далеко ходити не треба: тут деякі і сьогодні впевнені,що вчителі повинні!!! виховувати їх діточок))
Ответ дляКолишня муза
Ви знаєтеся на Айком2? В курсі, що вона дуже глючна? Чи аби ляпнути?
Глючить і глючить. Вчителі купу годин свого життя там змарнували.
А написати рішення педагогічної ради і відмовитись від АІКОМУ (хоча б поки перестане глючити) сміливості не вистачає, чи розуму.
Закладам освіти дали автономію. Чому не користуєтесь???
ГейСюда• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Ні, не всі. Я спілкувалась з вчителями, яких примусили реально вколоти.
Одній вчительці було дуже погано після 1-ї дози, але вона пішла на 2 дозу заради роботи (погрожували звільнити). Після 2 дози теж дуже погано було.
Зажала тысячу? Кто ж ей доктор?
Ответ дляГейСюда
С этой программой работает секретарь , зачем вы врёте про учителей? Ни в курс ’школа’, ни в аиком учителя ничего не вносят
Ви про свою школу пишете. А в інших школах може секретар тупа, і в АІКОМ вносить персональні дані вчителька математики, або завуч, або ще якась особа.
Ло Шарик• 06 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
Да, зараз терміново закінчать педагогічний і прийдуть. Чекайте.
Пед університет завжди був дівочим царством за невеликим виключенням.
І якщо хтось з чоловіків там вчився на вчителя фізики, і потім 20 років не викладав. То вчитель з нього так собі…))
Та невже, то ви не вчились в педі і не бачили скільки хлопців там вчаться, фізмат, географія, праця, худграф, іноземні мови 20 років назад було дуже багато. В філології менше. Багато хто із знайомих пішов в бізнес, один став директором Макдональдса, багато хто поїхав за кордон. Звідки така зневага до студентів педуніверситету і вчителів?
Ответ дляГейСюда
У нас замены не оплачивали с 2014. Как вы будете работать за спасибо?
І вас все влаштовує, ви з 2014 року не піднімаєте питання оплати замін?
Вчителі багато що роблять безкоштовно, навіть свої тіла безкоштовно надали для медичного експерименту.
А вчити дітей - ні.
Ви не можете з колегами домовитись, щоб віддавали вам частину зарплати за те, що ви її заміните і проведете її урок?
Чи вчителі в вашій школі звикли прогулювати уроки, а зарплату повністю отримувати.
А вчити дітей - ні.
Ответ для-Ань-
Так державна субвенція згідно Аікома
Ответ дляКолишня муза
Заміна у нас оплачується у розмірі 50%, якщо взагалі оплачується під час війни. Тому дивно вимагати викладання предмета на 100%.
Дивно не вимагати оплати 100% і не проводити повноцінний урок.
Вчителі дивні особи. Погоджується на всіляку фігню, а зробити щось хороше - організувати навчальний процес - ні.
Ло Шарик• 06 сентября 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Директору выгодно когда школа забита детьми,поэтому они готовы брать всех кто к ним приходит на собеседование и не выглядит как тот кто будет бесконечно брать больничный!!
Ради копеек работайте лучше вы,покажите пример,а выпускники пед.вузов будут работать,как тут любят тыкать учителям,лучше репетиторами и в частных школах,лицеях, колледжах.
В приватних школах теж є недобір вчителів, не хочуть йти, бо діти специфічні, розпальцьовані
Да будет так• 06 сентября 2025
Ответ дляГербарія сушу
Еще заметила отличие наших учителей от заграничных. Когда ребенок пошел в заграничную школу увидела в расписании что очень часто замены ( то учитель болен, другой уехал со своим классом на экскурсию, третий на конференцию ) . Но оказалось замена полноценно ведет урок, если намечена новая тема - она будет, если контрольная- тоже будет. Т е дети не теряют ничего. У нас если замена - то урок пропал фактически , учителю не нужен чужой класс
Есть специальный учитель на замену, заранее договаривается каждая школа, когда он им нужен, приезжает и проводит занятие. И представляете - ему платят! А в наших школах замены и замещения раставляются с утра по факту отсутствия. И сильву пле, они безплатные, отработал 6 замен уроков, можешь на каникулах один день в школу не прийти. И кому это нужно?
Да будет так• 06 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Може тому, що в нас заміна опачується - копійки?
Нн оплачивается сейчас
Гербарія сушу• 06 сентября 2025
Ответ дляДа будет так
Про оплату не знаю, но это не специальные учителя , а штатные школьные.
Ло Шарик• 06 сентября 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Особисто я не гноблю шкільних вчителів. Лише підтверджую факт, що тягнуть батьки. Вчитель - людина, а кожна людина має право на помилку. А от коли вчитель мови гнобить учнів, а сам при цьому допускає помилки та знижує бали за це, тоді слід казати вчителю, що є помилка. Що не так? Система освіти потребує реформ, щоб вчителі були такі ж забезпечені, як вчителі закордоном, наприклад (на порадниці часто відгукуються, як закордоном добре вчителям, чому б і нам так не зробити). Але це означає, що ніякого репетиторства в школі, ніяких конвертів, ніяких зборів на штори, ніяких подарунків. На жаль, далеко не всі вчителі ідеальні в плані фінансів. Наприклад, в моєму місті дивна картина в одному з математичних ліцеїв, вчитель викладає мінімум, проте половина класу ходить до неї на додаткові уроки, хто ходить, той має гарні бали. Іноді таке репетиторство відбувається під час уроків. Керівництво школи в курсі. На вашу думку, це чесно і коректно? На мою - ні. Ніяких грошових моментів в школі не повинно бути. Лише поза школою, з викладачами не причетними до шкільних оцінок. А от якщо гарний вчитель (для мене гарний це той, який поважає дітей, в першу чергу) десь там помилився, без проблем визнав свою помилку та рухається далі, це нормальна робоча ситуація.
Вчитель не має ніякого стосунку до штор, бо всім займається родкомітет.
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Всі щеплені експериментальними ковідними вакцинами помруть швидше, ніж нещеплені.
Тому що уже зараз щеплені мруть дуже активно.
Угу, точно-точно швидше
Не щеплені не мруть? Чи в них раптом збільшилася середня протяжність життя?
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Ви звинуватили вчителів у тупих питаннях на тому скріні. Автономія тут ні до чого.
У дітей свідоцтво про народження є? Чи Ви ’розумна’? Хоча чого я питаю, Ви ж на незручні питання не відповідаєте.
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
А вчити дітей - ні.
’Вчителі багато що роблять безкоштовно, навіть свої тіла безкоштовно надали для медичного експерименту.’
Заклинило?
Мост_Устал• 06 сентября 2025
Ответ дляСамохвалова
Забыла дописать, что б работать в школе по призванию нужно иметь мужа айтишника
Мужа айтишника, который будет согласен, что зарплата жены ей на помаду, а все остальное на нем. Включая родителей жены.
Редкий, вымирающий вид
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ дляДа будет так
Нн оплачивается сейчас
Залежить від засновника закладу. Як і розмір премій та їхня кількість. І процент за престижність.
Ядвига Юсьлегко• 06 сентября 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Так бухгалтеро тоже нехватка в школах и с экономическим можно читать математику. Предлагаю всех бюджетников загнать в школы и проблем не будет
Все бюджетники должны отработать стоимость своего образования, если есть недобор кадров!
Ядвига Юсьлегко• 06 сентября 2025
Ответ длянеДоЖиру
Мои вообще не ходят на ту работу. Просто числятся там и платят директору.
А работает кто?
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
На жаль, діти, яких зараховують в неліцензійні заклади, наразі не реалізовують своє конституційне право на освіту, а отримують всього лише освітні послуги.
Там мова про приватні заклади. Державним ліцензія не потрібна.
Дивлюся, відсутність щеплення не додає здатності розуміти прочитане...
ГейСюда• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
А вчити дітей - ні.
1.Я не работаю в школе
2. С какого перепугу коллега, который находится на больничном, должен что-то отдавать?