Святатабожа• Изменено 05 сентября 2025
Лицей 8 класс, нет 3 преподавателей.
Может кто посоветует куда накатать жалобу?
Лицей 8 класс, нет учителя алгебри, геометрии, физики. Замен нету, дети сидят в телефонах в кабинете. У меня просто нет слов. Как правильно поступить в этой ситуации, куда можно написать жалобу?
P.S. учителя физики нет еще с 7 класса.
ГейСюда• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Я вже прочитала, що в вашій школі ’вчителі’ і ’працювати’ це слова-антоніми.
Не хотят работать за бесплатно? А должны?
Дама_с_коготками• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Падає і натикається на шприц з експериментальним препаратом. Сама винна.
Не смешите мои тапки. В любой школе среди родителей найдётся мамочка -медсестра, которая организует от медосмотр до вакцинации за очень символические деньги
Ядвига Юсьлегко• 06 сентября 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Дело в зарплате, а не в претензиях родителей.
Дело именно в зарплате - за нормальные деньги можно и перетерпеть!
Дама_с_коготками• 06 сентября 2025
Ответ дляЛо Шарик
В приватних школах теж є недобір вчителів, не хочуть йти, бо діти специфічні, розпальцьовані
Так там платят ненамного больше, чем в гос. Выгоднее репетиторство
Ядвига Юсьлегко• 06 сентября 2025
Ответ дляСамохвалова
Забыла дописать, что б работать в школе по призванию нужно иметь мужа айтишника
Необязательно. Мой инженер.
Наша взяла• 06 сентября 2025
Ответ дляЧу Ча
Я погоджуюсь з вами. Виходить так,що школа як поняття ізживає себе. І
Наеше це замкнене коло: ’ поганий вчитель-нема вчителя’((
К сожалению так и есть. Либо учитель - гопник из подворотни который буллит детей, либо его вообще нет..
И когда я читаю: молчите, потому что учителей не хватает - моей ярости нет предела.
О знаниях речь не идёт вообще. Если у ребенка нету десятка репетиторов.
Ответ дляКолишня муза
Там мова про приватні заклади. Державним ліцензія не потрібна.
Дивлюся, відсутність щеплення не додає здатності розуміти прочитане...
Знайдіть закон ’Про повну загальну середню освіту’ і прочитайте статтю 18.
Я навіть ссилочку дам, щоб збільшити ваші шанси прочитати і зрозуміти прочитане:
’Стаття 18. Документи про освіту
1. Після завершення навчання за освітньою програмою відповідного рівня повної загальної середньої освіти незалежно від форми її здобуття та на підставі результатів річного оцінювання і державної підсумкової атестації учні отримують такі документи про освіту:
свідоцтво про початкову освіту;
свідоцтво про базову середню освіту;
свідоцтво про повну загальну середню освіту.
2. У документах про освіту результати підсумкового оцінювання визначаються за системою оцінювання, визначеною законодавством.
3. Документи про загальну середню освіту видаються закладами освіти, які мають ЛІЦЕНЗІЮ на провадження освітньої діяльності на відповідному рівні повної загальної середньої освіти.
4. Свідоцтва про початкову, базову середню та повну загальну середню освіту або їх бланки виготовляються закладами освіти або їх засновниками з присвоєнням їм відповідного реєстраційного номера в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.
Для учнів з порушенням зору такі документи можуть виготовлятися з урахуванням забезпечення доступності відтвореної на ньому інформації (з використанням шрифту Брайля).’
’Стаття 18. Документи про освіту
свідоцтво про початкову освіту;
свідоцтво про базову середню освіту;
Ответ дляКолишня муза
Державним потрібно 3 ліцензії: для початкової школи, для середньої школи, для старшої школи.
А якщо медичні довідки хочете позбирати - вам потрібна ліцензія на медичну діяльність.
Тому не видають атестати і навіть свідоцтва про освіту не видають випускникам. Тому що не мають ліцензій!
Видають фальшивку - свідоцтво про здобуття.
Ось так виглядає ліценція. Є на сайті вашого закладу такий документ? Якщо нема - то не заклад освіти, а якийсь зброд, який надає неякісні освітні послуги.
І в кінці ви не отримаєте свідоцтво про освіту. Вам дадуть свідоцтво про здобуття - і йдіть гуляйте з тією фальшивкою.
З царем в голові• 06 сентября 2025
Автор вы странная. Если нет учителей директор школы их где возьмёт? Родит? Ещё давайте жалобы катайте чтобы оставшиеся учителя сбежали
Ответ дляДама_с_коготками
І буде шастати по школі, всім розказувати у кого які аналізи, хвороби, щеплення. А потім ніяких грошей на лікування від поствакцинальних наслідків не вистачить.
Ответ дляSvitlo_
Так державна субвенція згідно Аікома
Нові знання, Курс.Школа, Єдина школа, ІСУО, Хьюмен, Едді і т.д. - це усі комерційні системи, які ЗАКЛАДИ використовують для обробки персональних даних...
Для обробки ПД в цих системах потрібна згода (дозвіл) суб´єктів ПД. За обробку ПД в них заклад освіти отримує субвенції.
АІКОМ позиціонується як державна система, оскільки власником є держава в особі МОН. АІКОМ внесли в закон ’Про освіту’ ( ст. 74.1), тому заклади освіти вважають, що згода суб´єктів ПД на обробку ПД в ньому не потрібна. Однак, Постанова КМУ, якою було запроваджено цей ПАК, не пройшла державну реєстрацію, не має номеру державної реєстрації, а тому це є порушенням ст. 117 КУ та Указу президента про державну реєстрацію нормативно-правових актів.
Ответ для-Ань-
Едді вже накрилась
Ответ дляЗ царем в голові
Зверніть увагу, що директори в школах завжди є. Хто народжує директорів?
Робота директора - організувати навчальний процес. Знайти вчителів, прибиральниць, кухарів...
Всех в сад• 06 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
На що саме скаргу?
Що не має вчителя? Ну в що дітям робити на цих уроках, якщо не має їх кому проводити?
На бездействие. Вот департамент образования и пускай разбирается с этими вопросами. А иначе с таким подходом учителей не будет, а нам по прежнему будут рассказывать как государство дало нам бесплатное образование.
Пускай через ЦЗ ищут педагогов , меняют штатку, предлагают надбавки, а не своим детям и племянникам без опыта ставят зп по 30 тыс, а учителю предлагают чуть выше минимального аргументируя «тебе же отсрочка будет».
Дай подивлюся• 06 сентября 2025
Теж така біда, 5 клас((( І така сама ситуація в медицині, треба було зробити УЗД дитині, попросилися нас всунули, направлення було, але по запису це було б через 2 місяці, трохи загризлася одразу з лікарем, а вона пояснила, що у нас на місто (300 тис населення) 2 спеціаліста УЗД дитячих, з яких їй 60 років і дівчинка 20 с чимось, яка піде в декрет, ото і все. Тобто черга не просто так, нема спеціалістів 😔
Юпитерная• 06 сентября 2025
Ответ дляЛо Шарик
Та невже, то ви не вчились в педі і не бачили скільки хлопців там вчаться, фізмат, географія, праця, худграф, іноземні мови 20 років назад було дуже багато. В філології менше. Багато хто із знайомих пішов в бізнес, один став директором Макдональдса, багато хто поїхав за кордон. Звідки така зневага до студентів педуніверситету і вчителів?
Вибачте, але не складно знайти статистику по гендерному розподілу.
Дивіться на колонку «освіта». Жінок студенток - 75%
Як_наготую...• 06 сентября 2025
Ответ дляКолишня муза
А якщо я теж все вмію, і робота мені до душі, але на маю такого чоловіка, то що?
Звідки я знаю що. Не працюйте.
У вас не зійшлись зірки, у них зійшлись саме так
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
’Стаття 18. Документи про освіту
свідоцтво про початкову освіту;
свідоцтво про базову середню освіту;
’Стаття 18. Документи про освіту
свідоцтво про початкову освіту;
свідоцтво про базову середню освіту;
Чув дзвін, та не зна, де він. Це про Вас.
Державні заклади освіти не отримують ліцензію самостійно. Для цього є засновник (місто, громада), які займаються цим. ВСІ функціонуючі державні заклади загальної середньої освіти ЛІЦЕНЗОВАНІ, на відміну від приватних.
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Фігню не пишіть хоч.
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Всі випускники державних освітніх закладів отримують документ встановленого зразка.
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Звідки я знаю що. Не працюйте.
О, от і прийшли до висновку: не подобається - не працюйте. То чого тоді плачете від відсутності вчителів?
Цікаво, який відсоток по Україні молодих педагогів, одразу після універу!, мають забезпечених чоловіків чи батьків, щоб вважати роботу у школі хобі для душі і не втекти одразу?
Единорог_помог• 06 сентября 2025
Ответ дляКраїна мрій
Ну я же не одна в той школе работала. Такую з/п, как вы написали 20 чистыми, получала женщина 62 лет, со стажем 30+ лет
Так что я не верю во все то описанное. Разве что добавить 0,5 ставки могут - это да
Ну не сперечайтесь,адже в кожному районі (я не тільки про Київ) різні бюджети,тому і різні можливості по доплатам. Навіть в межах однієї області розбіг в зарплаті вчителя може бути досить суттєвим. Не судіть тільки з власного досвіду.
Грамотний хвіст• 06 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Розподіл варіативних годин - це не преференція - це додаткова робота. Класи і кабінети не забираються у вчителів зі стажем- бо з таким відношенням до вчителів зі стажем - буде він сам працювати. Рівень вимог - ось що правда. Директор дмухає на молодих вчителів, лиш щоб залишились, а батьки плачуть.
Додаткова ОПЛАЧУВАНА робота. Це раз. Вчителів із стажем тепер багато, можна в одного забрати і дати іншому. Закриваються очі на постійні запізнення на уроки і т.п., якщо є підтримка вище, або просто симпатизує, або постійно місця є на всяких конкурсах. Дмухають на обраних
Весела пiсенька• 06 сентября 2025
Так вам усім і треба. Обс#раєте вічно тих учителів тут. Тепер нехай сидять у телефонах ваші булочки 🤷🏼♀️ а там і НМТ скоро складати 🤣
Губной рояль• 06 сентября 2025
Ответ дляКраїна мрій
Ага, особенно приезжие. З/п «чистыми» 10 тыс, 3000 тыс аренда койки, коммуналка гривен 500. Остаток 6500. Мечта прям для приезжих 😂😂😂
Это где чистыми 10 тыс на ставку?
Пару лет назад было 10 тыс ’грязными’ за 24 часа в неделю.