Святатабожа• Изменено 05 сентября 2025
Лицей 8 класс, нет 3 преподавателей.
Может кто посоветует куда накатать жалобу?
Лицей 8 класс, нет учителя алгебри, геометрии, физики. Замен нету, дети сидят в телефонах в кабинете. У меня просто нет слов. Как правильно поступить в этой ситуации, куда можно написать жалобу?
P.S. учителя физики нет еще с 7 класса.
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Всім уколотим скоро доведеться лягати в землю. Багато хто уже там.
А Ви будете жити вічно?
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Ні, я не віруюча. Не вірую ні в богів, ні в вічне життя, ні в святі вакцини.
Так я не про віру в щось чи когось, а про цифри у свідоцтві про смерть. Чи у Вас його не буде?
І що там з пласкою Землею і 5G?
ЖаннаНеАгузарова• 06 сентября 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Разные села есть
Знакомая говорила, есть такая программа для молодых учителей, правда везут в самые задрыпанные села наверное, выдают жилье, льготы, но это все равно как волонтерство
Teach4Ukraine називається, крута програма. Але їдуть на один рік лише
ГейСюда• 06 сентября 2025
Автор, для работы в школе пед не нужно. Поэтому проводите род.собрание и тянете соломинку, кому достанется, тот читает алгебру
Ответ дляКолишня муза
І що там з пласкою Землею і 5G?
Звідки мені знати, буде чи не буде?!
На даний момент я знаю, що ДО вашої смерті Вам ніхто не видасть свідоцтво про Вашу смерть.
Тобто свідоцтва про Вашу смерть у Вас не буде. Хіба що у ваших родичів (якщо Ви не пропадете безвісті і не приховаєте від них Ваш труп).
Гербарія сушу• 06 сентября 2025
Ответ дляНаша взяла
Я понимаю что учителей не хватает, сейчас время такое. Но в нашу школу (Киев) учителей некоторых такое ощущение что наловили на базаре. И заставили работать в школе. Они ничему не учат, только унижают детей. Уже многие родители на них жаловались. Ответ всегда один: некому работать, не хватает учителей.
Но это не повод унижать детей.
Еще заметила отличие наших учителей от заграничных. Когда ребенок пошел в заграничную школу увидела в расписании что очень часто замены ( то учитель болен, другой уехал со своим классом на экскурсию, третий на конференцию ) . Но оказалось замена полноценно ведет урок, если намечена новая тема - она будет, если контрольная- тоже будет. Т е дети не теряют ничего. У нас если замена - то урок пропал фактически , учителю не нужен чужой класс
Гербарія сушу• 06 сентября 2025
Ответ дляСамохвалова
Забыла дописать, что б работать в школе по призванию нужно иметь мужа айтишника
Ну как минимум нужно иметь это призвание , а не поступать главное в институт, все равно какой, куда взяли
Ответ дляГербарія сушу
Може тому, що в нас заміна опачується - копійки?
120-120-120 (не худею)• 06 сентября 2025
Ответ дляНога на ногу
У меня пед образование, поэтому я и работаю репетитором
А репетитор,гнобящий школьных учителей - дно
Они их родили- пусть и тянут
Особисто я не гноблю шкільних вчителів. Лише підтверджую факт, що тягнуть батьки. Вчитель - людина, а кожна людина має право на помилку. А от коли вчитель мови гнобить учнів, а сам при цьому допускає помилки та знижує бали за це, тоді слід казати вчителю, що є помилка. Що не так? Система освіти потребує реформ, щоб вчителі були такі ж забезпечені, як вчителі закордоном, наприклад (на порадниці часто відгукуються, як закордоном добре вчителям, чому б і нам так не зробити). Але це означає, що ніякого репетиторства в школі, ніяких конвертів, ніяких зборів на штори, ніяких подарунків. На жаль, далеко не всі вчителі ідеальні в плані фінансів. Наприклад, в моєму місті дивна картина в одному з математичних ліцеїв, вчитель викладає мінімум, проте половина класу ходить до неї на додаткові уроки, хто ходить, той має гарні бали. Іноді таке репетиторство відбувається під час уроків. Керівництво школи в курсі. На вашу думку, це чесно і коректно? На мою - ні. Ніяких грошових моментів в школі не повинно бути. Лише поза школою, з викладачами не причетними до шкільних оцінок. А от якщо гарний вчитель (для мене гарний це той, який поважає дітей, в першу чергу) десь там помилився, без проблем визнав свою помилку та рухається далі, це нормальна робоча ситуація.
Дама_с_коготками• 06 сентября 2025
Ответ дляНаша взяла
Но это не повод унижать детей.
Других и не будет, весь негатив им нужно вылить, вот и вылмвают
ГейСюда• 06 сентября 2025
Ответ дляГербарія сушу
У нас замены не оплачивали с 2014. Как вы будете работать за спасибо?
ГейСюда• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Освітяни збиваються у групи (вайбер/телеграм) і задають там багато тупих питань.
С этой программой работает секретарь , зачем вы врёте про учителей? Ни в курс ’школа’, ни в аиком учителя ничего не вносят
Кров з молоком• 06 сентября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Якщо звернутись в вищі органи, є шанс, що вони посррияють швидшому пошуку.
У нас так було з вчителем молодших класів.
Обзвонили парочку вчителів в декретах, які думали виходить, не виходить. Попросили любенько, знайшли правильні слова і таки знайшли
А потім батьки їм показали, що вони зробили величезну помилку
ГейСюда• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Що вчителям скажуть зробити, тим вчителі і займаються.
Навіть свої тіла надали для медичного експерименту (хоча багато хто не хотів).
Господи, да купили все, кто не хотел вакцинировсться, ту прививку, одна вы с ней носитесь. Как раз вовиной тыщи хватило
Ответ дляГейСюда
Ні, не всі. Я спілкувалась з вчителями, яких примусили реально вколоти.
Одній вчительці було дуже погано після 1-ї дози, але вона пішла на 2 дозу заради роботи (погрожували звільнити). Після 2 дози теж дуже погано було.
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Звідки мені знати, буде чи не буде?!
Класно викручуєтеся. Добре, спитаю інакше.
Ви думаєте, що всі привиті помруть, а Ви ні?
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Ви знаєтеся на Айком2? В курсі, що вона дуже глючна? Чи аби ляпнути?
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Оця взагалі адресу проживання викладає, бо не розуміє чого не збереглися данні. Наші дані в руках критичних ідіотів!
При цьому в якійсь темі Ви писали, що своїх дітей теж відправляєте в школу. Що так?
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ дляГербарія сушу
Заміна у нас оплачується у розмірі 50%, якщо взагалі оплачується під час війни. Тому дивно вимагати викладання предмета на 100%.
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
З Аікомом працюють у 90% - секретарі на зарплаті 6200 на руки.
Або інженер-електронік.
ША! я прийшла!• 06 сентября 2025
Ответ дляСамохвалова
Есть люди которые любят детей, любят учить, находят подход к детям. Я закончила школу много лет назад, но до сих пор с теплотой вспоминаю некоторых своих учителей. И работали оно точно не ради денег. Потому я верю, что быть учителем тоже может быть призванием и по велению души и сердца)))
А за они жили? Как это работать ради работы????
А оплачивал по минимуму их жизнь кто им, учителям этим?
Чу Ча• 06 сентября 2025
Ответ дляНаша взяла
Но это не повод унижать детей.
Я погоджуюсь з вами. Виходить так,що школа як поняття ізживає себе. І
Наеше це замкнене коло: ’ поганий вчитель-нема вчителя’((