Сосиска_Втесте• 07 сентября в 00:59

Чоловік сказав, що не відчуває себе українцем

він російськомовний, дуже рідко переходить на українську, але не суть
Він народився у Криму, там його родичі, там він вчився і майже не вчив українську, каже держава цьому не заперечувала і було все ок для неї, зросійщувати нас, а тепер я ворог народу, бо повинен українською, повинен поважати і знати культуру, а для нього вона жалістна, культура тих кому постійно недодають, ті які "ще не вмерли.."
познайомились ми в універі давно, спільного купа...єдине, що чоловік зовсім відмовляється бути якось приналежним до України, і росіянином він звісно себе не відчуває.
Просто хоче виїхати при можливості. А мені якось боляче від цього, що ми не сходимось у підтримці країни, у культурних заохоченням і взагалі бачимо по різному майбутнє і ідентифікацію себе
Отжигающая• 07 сентября в 01:52
Ответ дляСосиска_Втесте
питання, як з цим змиритися, чи можливо якось щоб людина потроху прийшла до іншої думки, бо розлучатися я не планую із-за цього і шукати наприклад патріота, чи корінного українця теж ні
просто хочу трохи підтримки до любові країни
Как всё у Вас в жизни непросто
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 сентября в 01:52
Ответ дляСосиска_Втесте
ніхто цьому не сприяв і не вимагав і тим паче не нав´язував, а зараз він це відчуває як прогин перед системою, не зрозуміло для чого
Який блін прогиб?! Хто його гне?! Вас часом не звинувачує в тому, що ви його гнете, коли просите мусор вінести чи зарплатню віддати? Царь-амператор з вулиці Обсосної.
Виїжджати він куди зібрався, щоб мову не вчити? На роісю?
Все буде• 07 сентября в 01:52
Ответ дляСосиска_Втесте
як повинні? впорядковувати культуру і мову в навчанні, а не так що тобі у 30 років тепер кажуть, нє то було таке, неправильне, давайте по новому, бо вас зросійщували
от від цього він і офігіває
По какому по новому? Мне 45 и в мое время уже все учили украинский. Что изменилось за последние 30 лет в плане изучения украинского в школе? Ничего.
Паратруперсупер• 07 сентября в 01:53
Ответ дляВилами по воде
Я не відчуваю себе українкою ні через не знання мови. А через те, що я не така хитровиєбана та наївна , ну зовсім не така як українці
Хитровиєбана і наївна это какие-то взаимоисключающие вещи, вы не считаете?
Отжигающая• 07 сентября в 01:53
Ответ дляПультОт_БМВ

Топорно
Да-да, заставь дврака Богу молиться... ))
Тут не российсаий сайт, тут такие вбросы не канают )
автор Сосиска_Втесте • 07 сентября в 01:54
Ответ дляВсе буде
ну 2 години на тиждень це вивчення мови? а те що спілкування було усюди і викладання виключно російською!? це що?
Сонечко• 07 сентября в 01:55
Дівчат, а скажіть як вони не відчувають? Можна перекласти ідеально і купити україномовних кончів, але все одно ось цей сморід кацапський ні чим не перебити
Отжигающая• 07 сентября в 01:55
Ответ дляСосиска_Втесте
В общем, если он хочет секса, пусть споет сначала гимн Украины в вышиванке. А Вы при этом стоните, выражайте возбуждение от пения. Должно помочь ))
Все буде• 07 сентября в 01:56
Ответ дляОтжигающая
Блиин. Вот тебе и выгода
Маурита• 07 сентября в 01:56
Что значит ощущать себя украинцем? В каких делах выражается это ощущение? В разговоре на мове, ношении вышиванки, ненависти к путину?
автор Сосиска_Втесте • 07 сентября в 01:56
Ответ дляСонечко
та у вас параноїдних багато різних відчуттів) ще не таке почудиться)
Отжигающая• 07 сентября в 01:57
Ответ дляСосиска_Втесте
та взагалі не про мову

я з чоловіком російською спілкуюсь і з батьками також, але у публічному просторі українська завжди,чоловік принципово відмовляється, іноді мені соромно із-за цього
у колі купа знайомих які категоричні до російського, відчуваю себе з ним як ізгої, але йому просто на думку інших начхати
Ну реально топорный слог ))
Вата так и торчит между строк
МадамОхмури• 07 сентября в 01:58
Ответ дляСосиска_Втесте
Сонечко• 07 сентября в 01:58
Ответ дляСосиска_Втесте
Та я не про вас! Ти шо! Ви в нас україночка щира🥰 Ще з перших строк видно
Все буде• 07 сентября в 01:59
Ответ дляСосиска_Втесте
Вы уже и его учебные планы подняли?)
Он же наверное и ЗНО сдавал. 2 часа в неделю изучая украинский?
А теперь что все не то? Вокруг него мало русскоязычных? Не с кем поговорить?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 сентября в 02:00
Ответ дляВсе буде
Я в институте в Севастополе училась в 2009 году на русском языке. Украинский учу на ходу по рабочим документам, по телевизору, по общению в соцсетях, потому что книжки читать просто некогда. Словарный запас примитивний, мне не хватает, и жуткий москальский акцент, поэтому стесняюсь своего знания.

Но мне хватает совести не выделываться, что ’мне украинцы не такие, поэтому не буду их язык учить’. Я гражданка Украины, и знать мову - ЕСТЕСТВЕННО.

Ахренеть блин высшую расу нашли - с выдуманным искусственно русским языком, три хаха!
Отжигающая• 07 сентября в 02:00
Ответ дляМаурита
Идет война. Вы на чьей стороне? Все предельно просто. Хотите, чтоб путин сдох, рашка позорно проиграла войну, которую пуйло устроил, чтоб в кресле усидеть? Даже 4-5-летние дети без объяснений всё понимают.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 сентября в 02:01
Ответ дляОтжигающая
Удалено администрацией...
Отжигающая• 07 сентября в 02:02
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Я унижаю вражеского пропагандиста.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 сентября в 02:03
Ответ дляОтжигающая
Я унижаю вражеского пропагандиста.
Значит недостаточность.
СкиниУскачи!• 07 сентября в 02:04
Ответ дляСосиска_Втесте
ну то розширюйте коло свідомості
я не описувала щось занадто дивне
от так сталось у житті, я чоловіка люблю, він моя стіна і опора
Не, тут развод как минимум. Можете еще сдать его тцк. Пусть знает, как родину любить
Отжигающая• 07 сентября в 02:04
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Значит недостаточность.
Это у Вас недостаточность, раз извращенно поняли даже после объяснения.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 сентября в 02:06
Ответ дляОтжигающая
Объяснения чего? Ваших фантазий по поводу какого-то пропагандиста в вашей голове? И ничего умнее не придумали, как высрать пропагандонские же клише про украинцев? Дякую, дуже дякую.
Отжигающая• 07 сентября в 02:10
Ответ дляСонечко
Я теперь очень понимаю сказки в детстве: баба Яга приходит в свою избушку, в которой Ванька спрятался: ’фи-фи, что-то тут русским духом воняет!’
Так и тут прёт...
автор Сосиска_Втесте • 07 сентября в 02:15
Ответ дляОтжигающая
Так и тут прёт...
співчуваю що вам тхне все, що не входить у вашу парадигму життя
і ви і справді перекрутили усю тему так, що вона взагалі втратила сенс
знаєте, одразу відчуваються доколуписті, настирливі люди, які окрім того щоб щось по темі написати, просто свій саркастичний стиль життя вивели прогулятись
Отжигающая• 07 сентября в 02:16
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вы видите мову и вышиванку, но не видите идеологию.
Учитесь видеть глубже, тогда и судите.
Урапатриоты ничем не лучше вражеских агентов, потому что ими удобно и легко манипулировать.
Отжигающая• 07 сентября в 02:17
Ответ дляСосиска_Втесте
Уж извините, что тут ваших не приветствуют
Отжигающая• 07 сентября в 02:20
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну не надо тут строить из себя оскорбленную наивность )
Гл. Амурная• 07 сентября в 02:25
Ответ дляКлин_Кляйн
гимн пела
И гопак танцювала
Гл. Амурная• 07 сентября в 02:28
Ответ дляСосиска_Втесте
я живу з людиною, яка робить якісь рухи, якщо їй це вигідно, просто каже про це чесно
Ну, так и радуйтесь, что живете с рациональным и умным человеком.
Тем более, в инженерной сфере мова действительно не определяющее.