Вітаю всіх, хто пережив ще одну неспокійну ніч дванадцятого року і дякую тим, хто за нас не спить.
Щодо основної теми, то все залежить від того, думки і дії вимушені, добровільні чи взагалі силоміць.
Якщо треба робити зарядку щодня навіть коли руки болять і хвіст відвалюється, то між думкою і дією розуміння, що без фізкультури буде ще гірше.
Якщо добровільно почала вивчати побудову сайтів на конструкторі, то посередині будуть мрії про те, як багато заробить ))
Якщо людина на окупованій території а її дім сподобався чеченцям, то між думкою дозволити їм жити і самій переселитися в літню кухню, тільки страх.
А якщо людина задумала в неділю піти до церкви, то між думкою і дією у неї може бути бажання переключитися і Бог тут ні до чого.
Якщо жінка задумала придбати шосту помаду 💋, то між думкою і дією - очікування, що її визнаватимуть гарною.
Якщо чоловік задумав просто жити навіть без звичайного крему для обличчя, то між думкою і дією - очікування, що його визнаватимуть гарним просто так.
Висновок - між думкою і дією у нас, а основному, те, що ми самі придумали і самі повірили.
За винятком третього прикладу.
До чого я все це пишу? Я пропоную нам хоч іноді зупинятися перед тим, як від думки переходити до дії.
Можливо, для нас нема жодного вигоди в тих діях. Можливо, нас взагалі обманули 🤷
За винятком третього прикладу.