Дідова баба• 07 сентября 2025
Чоловік прихвостень сусіда.
Дівчата, скажіть свою думку про ситуацію і про мене, в цілому. Бо чоловік мені в´яже, що я люте зло і недобра людина.
Ми з чоловіком обоє працюємо, але мій графік трішки коротший і я маю вихідний у суботу. Тому у вільний час я додатково організувала собі підробіток. Сьогодні ми мали б з чоловіком разом попрацювати, так ми домовлялися.
Але є у нас сусід, якомумій чоловік постійно підносить ж...у на поворотах. Тільки той щось попросить і мій все кине і спішить рятувати. Той чоловік при грошах але дуже нагла людина. Я його просто на дух не виводжу. Мій тягнеться за ним, що слайм..Мене це вбиває. Вчора ввечері сусід попросив мого чоловіка привезти дещо зранку. Він встиг до світанку і це нам не склало незручностей. Але потім сказав, щоб той віз його в місто по справах. І мій повіз. Декілька годин його не було.
Все, що мали робити разом знову робила я сама. І ще й я недобра людина.
Дівчина Гілмор• 07 сентября 2025
Якщо ви і так погана вже. То особисто кажіть сусіду, що ваш чоловік на сьогодні вже зайнятий. І так весь час
Привіт з ботойбіччя• 07 сентября 2025
Предложите ему переехать к соседу. Так проще будет всем.
Дідова баба
• 07 сентября 2025
Ответ дляМама Чели
Повага до чоловіка у мене б зникла точно
Мені бобів и хочеться від цих їхніх високих стосунків. Я не можу зрозуміти, чому стільки честі?
Як дитину в місто завезти, то нехай сама їде, бо у нас справи. А його величність, то звісно ж.
Мама Чели• 07 сентября 2025
Ответ дляДідова баба
Хз чого він так прогинається, може ведомий, може вигоду яку шукає від того сусіда
Але суть одна на вас болт сусіда в сраку цілує
Молода і нерозважлива• 07 сентября 2025
Ой как знакомо! У моей подруги было так же. Дальше больше, муж с подачи соседа, начал вредничать и высказывать претензии в её сторону.
А через год она поймала их в позе 69...
Качка в тапцях• 07 сентября 2025
Ответ дляДідова баба
Ого. А тот сосед женатый?
Дідова баба
• 07 сентября 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Саме прикольне, те що він мені ще й хотіли на жалість давити. Пояснював ’ Його дружина на відпочинку і потрібно було поїхати покормити стареньку бабусю’. Мене має парити їхня бабуся? Я вже не кажу про те, що мені ніякий відпочинок не світить з його доходами.
Просто звязда• 07 сентября 2025
Это такой человек. Не сосед, так он кого-то ещё найдет чтобы спасать. Это будет бесконечно. Вы для него не на первом месте. Он ищет авторитет для себя. Сосед стал этим авторитетом.
А деньги из семьи тоже выносит на благо соседа? Есть и такие.
Качка в тапцях• 07 сентября 2025
Ответ дляДідова баба
Так реально предложите ему удовлетворять соседа. Скажите что у него бедненького секса нету Вот Жена уехала же. Пусть он ему пару минетов сделает
Дідова баба
• 07 сентября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Сьогодні сказала. Взагалі сказала все, що про нього думаю. Чоловік так бив двері в нараз, що зірвав спину, придурок. Як я могла подзвонити ? Бо що ж він тепер про нього подумає?
Мамина корзиночка• 07 сентября 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
А через год она поймала их в позе 69...
это 100 процентов - тянется муж автора к альфа самцу
Руда ліса• 07 сентября 2025
Ответ дляДідова баба
я б давно развелась, че вы терпите?
левый мужик ему важнее вас
Просто звязда• 07 сентября 2025
Ответ дляДідова баба
Ваш муж лошара. Мне Вас искреннее жаль. Потому что у него всегда будет агрессия в ваш адрес потому что вы не разрешаете ему спасать соседа. Так будет всегда.
Не сосед так он ещё кого-то найдет. Десяток чужих бабусь или ещё кого-то...
Дідова баба
• 07 сентября 2025
Ответ дляМама Чели
Саме так.. Нажаль.
Дівчина Гілмор• 07 сентября 2025
Ответ дляДідова баба
Тю, дурний якийсь
Руда ліса• 07 сентября 2025
Ответ дляДідова баба
С завтрашнего дня уходите в отпуск без оплаты. Денег в дом не несете, есть не готовите, у вас лапки.
Привіт з ботойбіччя• 07 сентября 2025
Ответ дляДідова баба
Приоритеты сдвинуты, можно попробовать их поправить, сковородой...тяжёлой...
Дідова баба
• 07 сентября 2025
Ответ дляПросто звязда
Виносить, бо часто возить його на свому авто. ’Безвозмездно’
Дідова баба
• 07 сентября 2025
Ответ дляРуда ліса
я б давно развелась, че вы терпите?
левый мужик ему важнее вас
Все до того йде.
неДоЖиру• 07 сентября 2025
Ответ дляДідова баба
А что с такими доходами у него нет машины?
Просто звязда• 07 сентября 2025
Ответ дляДідова баба
Ну мужа у Вас нет судя по всему. Поэтому вы должны научиться развлекать себя сама. И отдыхать сама, пока он развлекает соседей.
Я бы не жила с таким. Не смогла бы.
Я к себе насильно никого не привязываю и за ошейник возле своей ноги не держу. Но с лошарой, которым все пользуются жить не смогла бы. Это такой психотип людей. Вы его не измените. И да, будете всегда во всем виноватой.
Я бы не жила с таким. Не смогла бы.
Дідова баба
• 07 сентября 2025
Ответ дляПросто звязда
Дякую. Саме так. Лошара.
Просто звязда• 07 сентября 2025
Ответ дляГигиенишвили
Детей у вас нет?
Печальнее всего, когда дети наблюдают как папой все вытирают задницу по очереди, а мама бьётся от безысходности как рыба об лёд.
Дідова баба
• 07 сентября 2025
Ответ длянеДоЖиру
Є і не одна. Але, то його треба забрати з кабаків п´яного, а авто зайняті. Але моєму чоловіку навіть пояснення не потрібні, він дав клич і той вже під воротами з висунутим язиком чекає господаря.
Дідова баба
• 07 сентября 2025
Ответ дляПросто звязда
Я бы не жила с таким. Не смогла бы.
Дякую за Ваш коментар. Справді, важко. Це все вже підходить до фіналу. Є причини й інші, але така поведінка підсилює і пришвидшує процес.