Дідова баба• 07 сентября в 18:48
Чоловік прихвостень сусіда.
Дівчата, скажіть свою думку про ситуацію і про мене, в цілому. Бо чоловік мені в´яже, що я люте зло і недобра людина.
Ми з чоловіком обоє працюємо, але мій графік трішки коротший і я маю вихідний у суботу. Тому у вільний час я додатково організувала собі підробіток. Сьогодні ми мали б з чоловіком разом попрацювати, так ми домовлялися.
Але є у нас сусід, якомумій чоловік постійно підносить ж...у на поворотах. Тільки той щось попросить і мій все кине і спішить рятувати. Той чоловік при грошах але дуже нагла людина. Я його просто на дух не виводжу. Мій тягнеться за ним, що слайм..Мене це вбиває. Вчора ввечері сусід попросив мого чоловіка привезти дещо зранку. Він встиг до світанку і це нам не склало незручностей. Але потім сказав, щоб той віз його в місто по справах. І мій повіз. Декілька годин його не було.
Все, що мали робити разом знову робила я сама. І ще й я недобра людина.
Просто звязда• 07 сентября в 19:04
Ответ дляДідова баба
Є і не одна. Але, то його треба забрати з кабаків п´яного, а авто зайняті. Але моєму чоловіку навіть пояснення не потрібні, він дав клич і той вже під воротами з висунутим язиком чекає господаря.
Он болеет на голову? Ваш муж?
Судя по всему у него даже к себе нет уважения, не то что к Вам. Но он не изменится. Вам мои искренние сочувствия. Это жесть так жить.
Дідова баба
• 07 сентября в 19:05
Ответ дляПросто звязда
Печальнее всего, когда дети наблюдают как папой все вытирают задницу по очереди, а мама бьётся от безысходности как рыба об лёд.
Воно так і є. Тато всім хороший і добрий, окрім своєї сім´ї. Але це триватиме ще недовго.
Просто звязда• 07 сентября в 19:07
Ответ дляДідова баба
Дякую за Ваш коментар. Справді, важко. Це все вже підходить до фіналу. Є причини й інші, але така поведінка підсилює і пришвидшує процес.
Я понимаю Вас. Вы для него где-то вообще не в поле его зрения, я так понимаю. Если он и деньгами Вас не особо балует и все остальные ситуации во взаимоотношениях такие печальные.
Но финал только от Вас зависит. И чем быстрее тем лучше для вас. Вы у себя одна. Зачем вам терпеть чужих людей по сути, в том числе и вашего мужа, который даже в вашу сторону смотрит редко?
Только Ваше потерянное время. Вспомните что жизнь у вас одна.
Ещё раз, он не изменится.
Вы ни в чем не виноваты. Просто помните это всегда.
Ещё раз, он не изменится.
Просто звязда• 07 сентября в 19:10
Ответ дляДідова баба
Берегите себя и детей. Нельзя чтобы дети это наблюдали. Это травма. Я не знаю как правильно она называется. Но дети себя будут всю жизнь чувствовать как бы в очереди. Второстепенными. Это тяжело.
Вы как мать должны максимально этого не допустить. Поэтому не терпите долго.
Муж не Ваш. Он даже не свой. Он как туалетная бумага для общего пользования..
Ему кажется что он спасает всех окружающих (комплекс спасателя), но он как дурачок выглядит в их же глазах. Об него все вытирают ноги.
Не сосед, так будет кто-то другой.
Это шиза какая-то у вашего мужа.
Не сосед, так будет кто-то другой.
Это шиза какая-то у вашего мужа.
Дідова баба
• 07 сентября в 19:12
Ответ дляПросто звязда
Ещё раз, он не изменится.
Часу втрачено багато не з тою людиною. Щасливою в цих стосунках ніколи не була. Впевнена, що окремо з дітьми буде значно краще. Я вже готую шляхи відступу. Діти мене підтримують.
Дякую Вам за підтримку. Щиро дякую за підтримку.
Дідова баба
• 07 сентября в 19:14
Ответ дляПросто звязда
Не сосед, так будет кто-то другой.
Это шиза какая-то у вашего мужа.
Не сосед, так будет кто-то другой.
Это шиза какая-то у вашего мужа.
Нажаль, я не захистила дітей від цього. Вони весь час це спостерігали.
Ваші слова в саме яблучко. Саме так все і відбувається і є насправді.
Просто звязда• 07 сентября в 19:15
Ответ дляДідова баба
Я не знаю как Вам правильно объяснить, так чтобы Вы поняли, но потеря человека которому Вы не интересны - это не потеря. Это и есть счастье. Это когда Вы сами от себя отметаете лишнее. Возможно это и есть Ваша задание главное на данном этапе вашей жизни. Самой оторвать от себя то, что причиняет Вам боль и страдания?
Только тогда Вы почувствуете какое это облегчение. Хотя сначала вам будет казаться что это неимоверная трагедия.
И только когда вы будете свободны и легки на душе - Вы найдете свое настоящее счастье. А сейчас у Вас такое вот задание ..)
Просто звязда• 07 сентября в 19:17
Ответ дляДідова баба
Это очень тяжело. Для детей. Вы должны объяснить и детям, что они ни в чем не виноваты. Это папа такой. Такой человек.
Дети став старше все сами поймут. Главное не настраивайте против. Просто объясните что это не Ваша вина, это не вина детей.
Это такой папа. Ну разные люди бывают.
Король дивана• 07 сентября в 19:23
Підлиза ваш чоловік, відчуває чужий статус, хоче бути рабом на побігушах
Просто звязда• 07 сентября в 19:26
Ответ дляКраїна мрій
И как он это все аргументирует?
Обычно аргумент один в таких ситуациях: я должен ему помочь.
Это в голове что-то. Таким людям кажется что они весь мир спасают.
На самом деле ими просто подтирают задницу.
Якось так і живу• 07 сентября в 20:12
Ответ дляДідова баба
Автор, ви чоловіка не зміните. Або змиритися, або розлучатися.
В мене тато такий був : вдома ніяка чоловіча робота не зроблена, зате для всіх в селі ’лидина-золоті руки’.
Джем Шакіри• 08 сентября в 01:57
Ответ дляДідова баба
Дякую. Саме так. Лошара.
Автор вибачте але на мою думку лошара тут тільки ви. Я бачу всі такі наївні жіночки зібралися, я прям в шоці з вас. Ви навіть подумати не змогли що в чоловіка є якась вигода від того дядька, така вигода про яку вам знати не треба. Може той сцсід прикриває його з коханкою (ймовірніше за все). Ну а може чоловік ваш десь програвся або потраьився а сусід поміг розплатитися з боргами та позичив гроші. В любому випадку прикриває якийсь серзенний поступок про який вам знати не треба.
Пам´ятаю як тут порвдниця писала як її коханець водить на зустрічі в свою дошлюбну квартиру яка стоїть пуста, а дружина в непонятках свариться з ним що він ні здати її не хотів, а потім як син поступив на навчання не дозволив йому в тій квартирі окремо жити. І толком не міг пояснити чому. Мабуть теж думала що чоловік у неї нелогічний дурник з причудами.
Дідова баба
• 08 сентября в 15:30
Ответ дляДжем Шакіри
І тут я також згодна. Бо відчуваю себе повним лохом живучи з таким чоловіком.
Мост_Устал• 29 сентября в 23:16
Він не хотів працювати з вами, а хотів розслабитися, потеревенити з сусідом.