Морковку дай• 07 сентября 2025

Подскажите пожалуста Дочка 15

Подскажите пожалуста, дочке 15 , рост 168 вес 56 кг, питается правильно, худая, но на ляжках целюлит и розтяжки з ягодиц до ляжок .Дочь псехует хочет виброплатфоруму , и масла от розтяжок, сейчас мажет ноги горячим обвертанням.
Подскажите чем спасатися от етого.
Потребую апгрейду• 07 сентября 2025
Пусть спортом занимается, уменьшит сахар и газированные напитки, пьет чистую воду и почитает, что если растяжки уже побелели, то с ними ничего не сделаешь.
Про целлюлит можно спорить долго, но на подтянутом спортивном теле это все не бросается в глаза. Ваша дочка скинифэт, скорее всего.
автор Морковку дай • 07 сентября 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Сахар не есть, не загировку, не фастфуд.
Всех в сад• 07 сентября 2025
Як ви дивитеся на отримання освіти разом із дочкою? Можливо, для вас другої вже?
Потребую апгрейду• 07 сентября 2025
Ответ дляМорковку дай
Значит качество тела - холодец на проблемных местах. Пусть включает тренировки. На юном организме они приносят весьма ощутимый быстрый результат.
Хи хи, ну ну• 07 сентября 2025
Нужно как то отвлечься от психов. Спорт прекрасная идея, лучше групповые занятия. Добавить белка, явно ест меньше нормы
Мазать и обертывать до задницы, простите. Это гормональный процесс, лет до 18 надо продержаться. А потом она уже свои деньги будет сливатт на решение несуществующей проблемы. Все девочки это делают, норм.
Доль Чекомбана• 07 сентября 2025
Автор рекомендую сходить к гинекологу проверить гормоны, резкий рост видимо у вас
Стильна штучка• 07 сентября 2025
И на ошибки никто не ведется?)
Ленивица-красавица• 07 сентября 2025
Чем спасаться от дочкиных психов? Накатить.
Любимка-анонимка• 07 сентября 2025
Авторе, раджу звернутися до ендокринолога та гінеколога в першу чергу. Вони підкажуть,які аналізи краще здати, на гормони, наприклад. Порадять,як харчуватися, можливо, потрібні якісь вітаміни. Також можливий візит до дерматолога.
Дюйм оф о4ка• 07 сентября 2025
Ромте дитина просто, от вам і розтяжки. У доньки подруги страшенні сині розтяжки були по всій спині, різко в ріст пішла. Соромилась на пляжі роздягнутись. Я такого ніколи в житті не бачила. А потім дивлюсь у сина майже таке на руках. Пішов в зал, завзятий дуже, мучкули дуже швидко накачав, як результат розтяжки.
Не прохожу мимо• 07 сентября 2025
Дивіться, розповім нашу історію..почалося все як КД пішли. Розтяжки на ніжках повсюду. Почала набирати вагу..
Вже не пам´ятаю як і чому , але потрапили до ендокринолога. І там вже дізналися , що ці розтяжки від виділенн гормона стресу. І це не одне із-за ситуації в країні. Дівчатка ростуть телефони, спілкування і т д.. Лікар багато чого розповідала, чому, що і як і із за чого. Довго писати... Здали аналізи, які прописала лікар, рвзні декілька..по результату призначили і пройшли лікування. Зараз все ну просто набагато, набагато краще. Розтяжки вже майже не помітні(вони просто так не сходять, міняють колір, і поступово сходять). У нас за рік покращення з усім і вага зменшилась і стан шкіри та все. Працюємо далі.
Вся така шо куди там• 08 сентября 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Так а який діагноз в результаті? Що було не так? В моєї теж багато розтяжок і дуже вагу набирає, 14років
Не прохожу мимо• 08 сентября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Ну я тут не писатиму про діагноз.
Все ж індивідуально. Зверніться до лікаря.