АдеКВАтная• 07 сентября в 22:40
Вся техніка ніби одночасно вирішила вийти з ладу. Опускаються руки
Машина, планшет, а сьогодні холодильник. Все це впродовж двох тижнів. Що за фігня(((
АдеКВАтная
• 07 сентября в 22:41
Ответ дляЧудовий каламбур
Ремонту не підлягає? ( планшет, холодильник)
Все в зависшому стані, нічого не зрозуміло
Чудовий каламбур• 07 сентября в 22:45
Так буває, чорна полоса. Але за нею обов´язково прийде біла. Не треба опускати руки, це ще не трагедія. Ремонтуйте.
долой_лама• 07 сентября в 23:04
Було теж таке . Ще й чоловіка з робити звільнили місяць як .
Він як раз починив пилосос , холодильник теж почистив і знайшов майстра . Телефон купили новий і якось налагодилось . Головне не впадати в розпач
Ондатрова шуба• 07 сентября в 23:12
Теж така фігня на цьому тижні: зламався ноут, дитина загубила телефон, зламався іригатор. Думаю, що з затемнення пов´язано
Ондатрова шуба• 07 сентября в 23:15
Ответ дляLike-995b
Ирригатор и затмение?)
В мене рідко щось ламається, в основному дружу з технікою. Просто якийсь такий тиждень дивний навіть для мене.
Ондатрова шуба• 07 сентября в 23:20
Ответ дляLike-995b
Техника ломается периодически у всех. Это нормально , просто так совпало
А я вірю, що ´случайности не случайны´
ГороховаЯ• 08 сентября в 15:23
Ох, як я вас розумію( Я в цих випадках йшла в церкву та ставила свічку і просила захисту.
Я не дуже воцерковлена людина, але саме в цих випадках мені ставало легше пережити ту чорну смугу.