Зоркая Зорро• 07 сентября 2025

Шлюб з європейцем.

Мій мужчина зробив пропозицію і хоче офіційного одруження. Хочу підійти до цього питання з тверезою головою. Які можуть виникнути фінансові проблеми після того, як ми будемо чоловіком та жінкою. Я наприклад про кредити, він може його взяти і без мене, але віддавати це вже стосується і мене в разі чого? Чи виникнуть в нього проблеми з бізнесом, це теж в разі чого буде і моя проблема?
Він якось дуже наполягає на офіційності, а я не бачу сенсу, дітей разом не плануємо, в нього є матеріальна база, в мене теж. Я якось не розумію для чого це нам, і чесно кажучі, боюся, які можуть бути наслідки в разі чого..
автор Зоркая Зорро • 07 сентября 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
А вам скільки? Та нічого, зазвичай молоді красиві самці які ще користуються попитом в жінок, у шлюб не спішать. А діди яким уже мало хто дасть, чепляються за жінок і дуже охоче вступають у шлюб, бо що їм вже втрачати
Мені 40, йому 45, але він далеко не красень)
Начальник Анонимов• 08 сентября 2025
Ответ дляТихомандражная
к юристу по семейному праву
после общения с испанским юристом , официальную часть отложила регистрации
Поподробнее про Испанию.
Колишня муза• 08 сентября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Ні, Польща.
Можно перед браком заключить договор, ,то у вас раздельный бюджет, тогда не будет проблем
Колишня муза• 08 сентября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Мені зі шлюбом теж буде легше з документами, але для мене це не принципово.
Вам все равно язык подтверждать надо, с документами не легче,
Колишня муза• 08 сентября 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Выше правильно написали, обратитесь для своего спокойствия к нашим юристам
К нашим как раз и не надо, только к местным
Колишня муза• 08 сентября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Так, відчуваю якусь невпевненість. А він прям наполягає, і ще так щоб все швидко..
Так быстро не будет, через год вас распишу если в Польше свадьба
Колишня муза• 08 сентября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
У пʼятницю зробив пропозицію, і сказав, що не будемо затягувати і треба готувати документи. Я сприйняла неоднозначно.
Так документы готовить от 6 месяцев это минимум
Мишка-шалунишка• 08 сентября 2025
Ответ дляКолишня муза
А почему так долго. Мне муж 14 февраля сделал предложение, 15 марта была свадьба. Или в разных странах разные документы надо?
Колишня муза• 08 сентября 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
А Польше через суд....а на суд очередь
Мишка-шалунишка• 08 сентября 2025
Ответ дляКолишня муза
А Польше через суд....а на суд очередь
Ого, не знала
А вот недавно• 08 сентября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
В мене похресниця готується в Польщі заміж,так там черга на реєстрацію.
Швидко не вийде.
А вот недавно• 08 сентября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Ви в Україні щось маєте?
Можливо,хоче керувати ?
Чи активи скаже в спільний кошик.
Тихомандражная• 08 сентября 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Може вони думають, що для наших жінок це подарунок долі і треба навіть не думати про наслідки)
Это да , типа вечный праздник в Испании , просто я вижу и другое
испанцы ( инженеры , врачи , экономисты ) не в шоколаде и все с колес заработка идет
И часто они не выезжают на отдых с Испании , дорого
Тихомандражная• 08 сентября 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Поподробнее про Испанию.
Много форумов , каналов про жизнь в Испании
Лично у меня отвращение что к ЕС , что к Испании
Свободы мало людям и очереди , на все, что важно
Тот же развод , тыс 8 евро нужно отдать за услуги юристов и пару лет