Сусідка зверху• 08 сентября в 11:02

А що в нас з наявністю і записом до лікарів сталося

Треба потрапити до дитячий невролог та ендокринолог. В моєму районі їх тупо немає. Позвілнялися. А в інших районах видає або онлайн консультації, або записа в реєстратура де або телефон не обслуговуються як знайти ті телефони або неможливо додзвонитися оператори зайняті . І це Київ,я з Дарницького району
Це якийсь капець раніше такого не було.
Ms. Анонимная• 08 сентября в 11:03
Аналогічно шукала УЗД серця для дитини
Прийшлось йти в платну клініку
Да Щас же• 08 сентября в 11:04
Європа вона така
Скоро сімейні лікарі, ВСІ хвороби будуть ношпою лікувати
бЭйбА• 08 сентября в 11:06
Запишіться в Охмадит .
Там багато спеціалістів
автор Сусідка зверху • 08 сентября в 11:06
Ответ длябЭйбА
Запишіться в Охмадит .
Там багато спеціалістів
Як через хелсі немає, як туди потрапити
бЭйбА• 08 сентября в 11:07
Ответ дляСусідка зверху
Як через хелсі немає, як туди потрапити
В Гугл вбиваєте Охмадит,заходите на сайт ,авторизуйтесь за допомогою мобільного телефону,вибираєте спеціаліста,час і записуєтеся,або телефонуєте до них в приймальню.
freedom_2015• 08 сентября в 11:08
Ответ дляMs. Анонимная
Аналогічно шукала УЗД серця для дитини
Прийшлось йти в платну клініку
Інститут серця ,але чекала тиждень
Чумацький Шлях• 08 сентября в 11:08
Ответ дляСусідка зверху
Як через хелсі немає, як туди потрапити
Спробуйте зателефонувати.
В моєму місті запис по телефону. Але, як виявилося, місць немає до кінця року. Ідемо в приватну клініку...
Застряла• 08 сентября в 11:08
Ну как, последствие позиции: ’Не нравиться, вас никто не держит. Идите в частные клиники’. И они пошли, за тысячу гривен вам проведут прекрасный прием в комфортной обстановке с минимальным ожиданием.
Зайканалужайке• 08 сентября в 11:08
На Троєщині ендокринолог точно є, телефон для запису був вірний, місяць назад записувалась.
Понеділок ранок, всі кинулися двзонити, наберіть ще в інший час.
freedom_2015• 08 сентября в 11:08
Ответ дляСусідка зверху
Як через хелсі немає, як туди потрапити
до них через хелс24 або дзвонити ,я туди до ендокринолога ходжу
ПушАпница• 08 сентября в 11:09
У нас тоже в государственную такое творится, нет записи, она уже на несколько месяцев вперед. Зато в частную к тем же специалистам хоть сразу приходи, приходится платить, потому что месяцами ждать не вариант.
язззззь!!!• 08 сентября в 11:11
А что не так?В чём капец?Все эти лозунги,вы знали,куда шли,какая зп,что только медики военнообязанные,кто и что вам должен теперь?Есть платные,идите и лечитесь.Каждый труд должен оплачиваться,причём медикам- очень хорошо.А то ж только вам в Киеве не выжить на 50 тыс,бедненькие.
Да лепите уже синих тёток,а правда она такая.
САМ_ТАКОЙ• 08 сентября в 11:15
Просто хватит делать вид, что у нас есть бесплатная медицина.
Меня умиляет, что наша педиатр уходит в отпуск из года в год 20 августа. И все ее школьники сосут лапу со справкой для школы. Пошли в частную, сделали все с осмотрами за 1600 грн. Но я ж понимаю, что не для всех это вариант.
freedom_2015• 08 сентября в 11:20
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
я користуюсь безкоштовною ,справку роблю в червні .В Києві проблем таких нема ,у маленьких містах звісно важче .Якщо всі батьки знають що відпустка з 20 серпня ,то мають прийти раніше
Грамотний хвіст• 08 сентября в 11:21
Ответ дляСусідка зверху
Як через хелсі немає, як туди потрапити
Кроме Хелси, пользуюсь ещё и Хелс24. В регистратуре подсказали. Там много врачей-специалистов.
Не будь КакСвета• 08 сентября в 11:22
Ответ дляСусідка зверху
Як через хелсі немає, як туди потрапити
Ехать в больницу
Фіфачка• 08 сентября в 11:24
Я вообще увидела свободные окна в хелси к ортопеду,звоню,а они говорят что это платно 360 грн. Реально проще дождаться конца месяца и записаться в охмадет
Столічна штучка• 08 сентября в 11:24
Ответ дляЗастряла
от да. кому зараз нафіг те населення потрібно,один гемор з тим плебсом.(та й вибори -то ще вилами по воді..)

тим більше,середня зарплата у нас 26 т. так що нехай не прибідняються.
Попа как у Кардашьян• 08 сентября в 11:24
Ответ дляfreedom_2015
Інститут серця ,але чекала тиждень
так само водили дитину по направленню від дільничного педіатра, теж чекали але не тиждень, а два
Yuliya-23• 08 сентября в 11:24
Ответ дляfreedom_2015
я зазвичай роблю цю довідку в кінці травня.
Птица секретарь• 08 сентября в 11:24
Ответ дляfreedom_2015
Інститут серця ,але чекала тиждень
Ээг
Ждала год
И 4 месяца результат

Ивропа
Фіфачка• 08 сентября в 11:25
Ответ дляСусідка зверху
Як через хелсі немає, як туди потрапити
Охмадет не через хелси, а Хелс24, только запись открывается в последние дни месяца на следующий
Попа как у Кардашьян• 08 сентября в 11:25
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
а хто заважає зробити ту довідку раніше? їх роздають у травні перед закінченням школи, ми завжди робили на канікулах, поки діти навчалися десь у червні, краса - ані черг тобі, ані інших проблем
freedom_2015• 08 сентября в 11:27
Ответ дляПтица секретарь
Ээг
Ждала год
И 4 месяца результат

Ивропа
я кардіограму зробила дитині на наступний день від направлення ,узі чекала тиждень .Там же була ще безкоштовна консультація і повторна кардіограма на їх обладнанні .Дуже зручно і виклик пацієнта по зв´язку а до цього сидиш собі на диванах і відпочиваєш.
БЦАшка• 08 сентября в 11:27
Уже почти нет врачей в гос учреждениях. У нас не Киев, но рядом. Районная поликлиника
Сидит семейники и ещё несколько врачей. И все. Гинеколог, например, бабка под 80
Хожу в частную давно
Застряла• 08 сентября в 11:28
Ответ дляСтолічна штучка

Государство решило, что что может, то и платит. А то, что за эту зарплату и этот гембель никто не хочет работать - то уже не его проблемы. Увы, дальше все будет только хуже.
В моем городе к частному детскому эндокринологу за 1200 гривен надо записываться за 2-3 недели. К государственному попасть нереально.
БЦАшка• 08 сентября в 11:29
Ответ дляЗастряла
Ого( печаль
У нас 600 грн. Запишут на ту же неделю.
freedom_2015• 08 сентября в 11:33
Ответ дляYuliya-23
нас лікар привчила робити не влітку ,а коли день народження і вже з квітня починає писати і нагадувати настирно )
Yuliya-23• 08 сентября в 11:36
Ответ дляfreedom_2015
ваша хоч пише.А в нас такий лікар шо треба самим звонить діставать
САМ_ТАКОЙ• 08 сентября в 11:39
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А зачем мне осмотр ребенка в мае? Учебный год окончен, дети отдыхают, растут активно, зрение отдыхает или наоборот убивается на телефончике. Если делать осмотр, то на начало года и с реальными показателями. С вашей логикой можно сдать справку в 1 классе и на все 11 лет хватит.