Таке
Your Sweetheart• 08 сентября в 21:37
Ответ дляlilul990
Ваше чи моє бажання визначитися нічого не значить
Та українка яку зарізав чорний в автобусі в сша вела себе адекватно і нікого не провокувала
Це їй помогло?
А це тут до чого?
Дева Мария• 08 сентября в 21:41
Ответ дляlilul990
Які пройоби? Ми дуже гарно тримаємось
Особливо гарно тримаються виїхавші 🤣 краще всіх переживають
Your Sweetheart• 08 сентября в 21:44
Ответ дляlilul990
Ідіть переговоріть зі стіною, розкажете про результат,
Можна хоча б спробувати для початку , а потім про стіни паралелі проводити)
Mira29-c3c3• 08 сентября в 21:47
Ответ дляUntoldStory
Согласен это словом «воевать» назвать нельзя, учитывая про.бы на фронте
Ну були б ви там то показали як воно робиться.
Aksinia 111• 08 сентября в 21:57
Ответ дляtanya_217
Європа не дасть витягнути себе у війну, в хуйло на країни НАТО реально не сунеться
Не факт
’Фінляндія готує плацдарм для нападу на росію та проводить підготовку до війни, — мєдвєдєв’
Знакомая песня )
DeepwaterAstronaut• 08 сентября в 22:07
Ответ дляlilul990
Можуть оголосити реальну загальну мобілізацію. А промисловість в них тим часом стала на військові рейки.
Aksinia 111• 08 сентября в 22:30
Ответ дляDeepwaterAstronaut
Якщо б могли , вже б оголосили, а кидали бабло на контракты .
Ответ дляlilul990
Це як ми тратимо тіки 10 відсотків потенціалу нашого мозку
Бо тіки 10 відсотків одномоментно і може бути задіяно в активному стані. Більше ви не переварите
Фоново на війну працює кацапів ще більше ніж 10 відсотків - на підприємствах, у логістиці, у снабженії, у розвідці, в агентурі. Чи ви думаєте важать тільки ті хто на лінії лбз? Росія і так уже привлєкла всіх кого могла. Якшо вийняти з економіки ще більше чоловіків - ну то куй знає
Скоро на підприємства рашки приїдуть ’тоже русские’ корейці, негри , індуси
нинель 1919• 08 сентября в 22:40
Ответ дляUntoldStory
Зачем? Если проще мариновать украинцев и прививать ненависть к войне? Зачем если у нас в стране многие либо выезжают за границу при возможности, либо боятся ТЦК и уже некоторые не видят различий между ними? Сейчас цель настолько сильно морально изнеможить украинцев обстрелами и прочим, чтобы они были готовы на любые условия для прекращения
а кто у нас спросит? допустим согласны на все и что? бриты за войну , мы для них мясо, а остальных утопят как котят в ведерке...с такой частотой обстрелов
Ответ дляYour Sweetheart
На переговори треба йти і хоч щось підписувати, от і всі переломи
Та хоча б переговоритися! Хоча б сказать: вова. Ти можеш не быть жытлові будики, нашо ти так воюєш. В присутності міжнародних змі.
Варіанта два: або переговори, або міліон дронів. Якщо другого досі десь нема миші з‘їли, знач таки хоч переговори, хоч сдача, хоч що
Your Sweetheart• 09 сентября в 00:10
Ответ дляTeonaa
Отож
А то воно ніде не почухалось, в вже йому діферамби співають, в Путін один у всьому винен, бо не хоче йти на переговори
Це ЗЕЛЯ на них не хоче йти
Your Sweetheart• 09 сентября в 00:11
Ответ дляowl62
Пробували в Стамбулі. Що сказав ’лишнехромосомний’ медінський?
Правильно сказав
Ответ дляcoch100
Так соседа нам не предлагают поменять, биться всю жизнь предлагаете?
Так після підписання вони знову можуть почати війну. Ви їм повірите, їх байкам ? Не ми ж почали війну. Раші щось не сподобалось, захотіли наші землі і пішли на нас війною. Після підписання вони знову щось захочуть і знову підуть війною на нас. А ви пропонуєте зразу віддати цілу Україну Раші ?
Ответ дляTeonaa
Роз‘ясніть чого не а толку
Будапештський меморандум – це міжнародний документ 1994 року, підписаний Україною, США, Росією та Великою Британією, який закріпив зобов´язання гарантів поважати суверенітет і кордони України в обмін на відмову України від успадкованого ядерного арсеналу. Зокрема, гарантії включали відсутність погрози силою чи економічного тиску на Україну.
Хіба росія його не порушила ? Який з цього підписання толк ?