lilul990• 08 сентября в 20:06

2026 рік буде переломним

Таке
Your Sweetheart• 08 сентября в 21:37
Ответ дляlilul990
Ваше чи моє бажання визначитися нічого не значить

Та українка яку зарізав чорний в автобусі в сша вела себе адекватно і нікого не провокувала

Це їй помогло?
А це тут до чого?
автор lilul990 • 08 сентября в 21:38
Ответ дляYour Sweetheart
Дитячий садок
Набрались у племінниці таких обзивалок-кричалок?)
Розумні речі - це розуміти, що росію ми не подолаємо
Тільки переговори
Ідіть переговоріть зі стіною, розкажете про результат,
автор lilul990 • 08 сентября в 21:38
Ответ дляYour Sweetheart
А це тут до чого?
Бо путін такий самий психопат як той чорний
Дева Мария• 08 сентября в 21:41
Ответ дляlilul990
Які пройоби? Ми дуже гарно тримаємось
Особливо гарно тримаються виїхавші 🤣 краще всіх переживають
Your Sweetheart• 08 сентября в 21:44
Ответ дляlilul990
Можна хоча б спробувати для початку , а потім про стіни паралелі проводити)
Mira29-c3c3• 08 сентября в 21:47
Ответ дляUntoldStory
Согласен это словом «воевать» назвать нельзя, учитывая про.бы на фронте
Ну були б ви там то показали як воно робиться.
tosja_80• 08 сентября в 21:53
Ну вот....опять надули....все кругом врут..... Говорили - 25 переломный
alex-3f3c• 08 сентября в 21:53
Та невже? найвеличнейвшивий переломается, перекумарит, ермака выгонит и за голову возьмется?
tosja_80• 08 сентября в 21:55
Ответ дляUntoldStory
Ну честно говоря, русские и воюют далеко не на всю мощь, исходя из того что они могут предложить
Вы еще не начинали? Слышали, слышали...года 3 назад
Aksinia 111• 08 сентября в 21:57
Ответ дляtanya_217
Європа не дасть витягнути себе у війну, в хуйло на країни НАТО реально не сунеться
Не факт
’Фінляндія готує плацдарм для нападу на росію та проводить підготовку до війни, — мєдвєдєв’
Знакомая песня )
DeepwaterAstronaut• 08 сентября в 22:07
Ответ дляlilul990
це і вся мощь. Більшої вже не буде
Можуть оголосити реальну загальну мобілізацію. А промисловість в них тим часом стала на військові рейки.
Aksinia 111• 08 сентября в 22:30
Ответ дляDeepwaterAstronaut
Якщо б могли , вже б оголосили, а кидали бабло на контракты .
owl62• 08 сентября в 22:34
Ответ дляlilul990
це і вся мощь. Більшої вже не буде
А ’орешник’?
owl62• 08 сентября в 22:37
Ответ дляelenze66
В України ціль - вигнати ворога з нашої землі. Україна пишеться з великої букви, раша з маленької.
UntoldStory з кацапських боліт. Хіба не ясно?
owl62• 08 сентября в 22:39
Ответ дляlilul990
Це як ми тратимо тіки 10 відсотків потенціалу нашого мозку

Бо тіки 10 відсотків одномоментно і може бути задіяно в активному стані. Більше ви не переварите

Фоново на війну працює кацапів ще більше ніж 10 відсотків - на підприємствах, у логістиці, у снабженії, у розвідці, в агентурі. Чи ви думаєте важать тільки ті хто на лінії лбз? Росія і так уже привлєкла всіх кого могла. Якшо вийняти з економіки ще більше чоловіків - ну то куй знає
Скоро на підприємства рашки приїдуть ’тоже русские’ корейці, негри , індуси
нинель 1919• 08 сентября в 22:40
Ответ дляUntoldStory
Зачем? Если проще мариновать украинцев и прививать ненависть к войне? Зачем если у нас в стране многие либо выезжают за границу при возможности, либо боятся ТЦК и уже некоторые не видят различий между ними? Сейчас цель настолько сильно морально изнеможить украинцев обстрелами и прочим, чтобы они были готовы на любые условия для прекращения
а кто у нас спросит? допустим согласны на все и что? бриты за войну , мы для них мясо, а остальных утопят как котят в ведерке...с такой частотой обстрелов
owl62• 08 сентября в 22:41
Ответ дляUntoldStory
Зачем им это? Зачем им захватывать всю Украину ? Чтобы развести ненависть к себе? Партизанщину в тылу?
Невже Ви думаєте, що дітовбивців-кацапів люблять в Україні?
owl62• 08 сентября в 22:46
Ответ дляYour Sweetheart
Пробували в Стамбулі. Що сказав ’лишнехромосомний’ медінський?
owl62• 08 сентября в 22:49
Ответ дляAksinia 111
Не факт
Знакомая песня )
Може медведєв мав на увазі водку ’Фінляндія’? На раша-сайтах пишуть, що він у лікарні -лікує цироз печінки
Teonaa• 08 сентября в 23:40
Ответ дляYour Sweetheart
На переговори треба йти і хоч щось підписувати, от і всі переломи
Та хоча б переговоритися! Хоча б сказать: вова. Ти можеш не быть жытлові будики, нашо ти так воюєш. В присутності міжнародних змі.
Варіанта два: або переговори, або міліон дронів. Якщо другого досі десь нема миші з‘їли, знач таки хоч переговори, хоч сдача, хоч що
Teonaa• 08 сентября в 23:41
Ответ дляelenze66
А потім підтертися тим, що підписали. Раша постійно бреше, то вони Донбас хочуть, тепер вже Миколаїв і Одесу. Вже Будапештський меморандум з ними підписували, а толку...
Роз‘ясніть чого не а толку
Teonaa• 08 сентября в 23:42
Ответ дляUntoldStory
Где вы людей брать будете или оружие?
Можна темпи збавити, росіі я маю на увазі
І тоді втрати хоч в 50р можна зменшити
Your Sweetheart• 09 сентября в 00:10
Ответ дляTeonaa
Отож
А то воно ніде не почухалось, в вже йому діферамби співають, в Путін один у всьому винен, бо не хоче йти на переговори
Це ЗЕЛЯ на них не хоче йти
Your Sweetheart• 09 сентября в 00:11
Ответ дляowl62
Правильно сказав
coch100• 09 сентября в 06:15
Ответ дляelenze66
Так соседа нам не предлагают поменять, биться всю жизнь предлагаете?
elenze66• 09 сентября в 07:14
Ответ дляcoch100
Так після підписання вони знову можуть почати війну. Ви їм повірите, їх байкам ? Не ми ж почали війну. Раші щось не сподобалось, захотіли наші землі і пішли на нас війною. Після підписання вони знову щось захочуть і знову підуть війною на нас. А ви пропонуєте зразу віддати цілу Україну Раші ?
Подрысь• 09 сентября в 07:18
Ответ дляUntoldStory
Честно говоря, не очень, если вы хоть раз откроете карту дип стель или поизучаете основы военного дела, хотя бы на уровне теории
а вы изучили можно сказать))
Подрысь• 09 сентября в 07:19
Ответ дляUntoldStory
так и Украина не на равных воюет.
elenze66• 09 сентября в 07:19
Ответ дляTeonaa
Роз‘ясніть чого не а толку
Будапештський меморандум – це міжнародний документ 1994 року, підписаний Україною, США, Росією та Великою Британією, який закріпив зобов´язання гарантів поважати суверенітет і кордони України в обмін на відмову України від успадкованого ядерного арсеналу. Зокрема, гарантії включали відсутність погрози силою чи економічного тиску на Україну.
Хіба росія його не порушила ? Який з цього підписання толк ?
Подрысь• 09 сентября в 07:23
Ответ дляYour Sweetheart
Ви б краще самі визначились чого ви хочете
І наша наркоша зелена теж
Мы Киев хотим отдать в обмен на все территории)