Таке
Ответ дляUntoldStory
Зачем? Если проще мариновать украинцев и прививать ненависть к войне? Зачем если у нас в стране многие либо выезжают за границу при возможности, либо боятся ТЦК и уже некоторые не видят различий между ними? Сейчас цель настолько сильно морально изнеможить украинцев обстрелами и прочим, чтобы они были готовы на любые условия для прекращения
ну так вы ж готовы получается, вас дожали
Your Sweetheart• 09 сентября в 07:34
Ответ дляПодрысь
Мы Киев хотим отдать в обмен на все территории)
Ок) тоді і всі території те захватіть
Бо без Києва нема держави
Налякала їжака голою сракою
Бо без Києва нема держави
Налякала їжака голою сракою
Ответ дляelenze66
Будапештський меморандум – це міжнародний документ 1994 року, підписаний Україною, США, Росією та Великою Британією, який закріпив зобов´язання гарантів поважати суверенітет і кордони України в обмін на відмову України від успадкованого ядерного арсеналу. Зокрема, гарантії включали відсутність погрози силою чи економічного тиску на Україну.
Хіба росія його не порушила ? Який з цього підписання толк ?
А цей документ якимось боком самої «незалежності» стосувався?
Чи незалежність откремо,а роззброєння - окремо?
Ответ дляelenze66
Так після підписання вони знову можуть почати війну. Ви їм повірите, їх байкам ? Не ми ж почали війну. Раші щось не сподобалось, захотіли наші землі і пішли на нас війною. Після підписання вони знову щось захочуть і знову підуть війною на нас. А ви пропонуєте зразу віддати цілу Україну Раші ?
Тим не менш. Чому не проводиться ніякая така принципово відмінна робота , крім пошук грошей та зброї? Ви хіба не помітили, що зброя - оборонна. Не та. Не стільки. І не своєчасно? Чому для тиску на них наша сторона не розказує їм подальші подіі після захоплення чи здачі України - а саме напад росіі на Польшу, умовно? За рік-півтора такої хілої допомоги, після відмови запропонувати Україні гарантіі безпеки - ми могли робити обережний тиск, що мол у зв’язку із немпроможністю відстояти кордони, а також великою кількістю загиблих по всій країні, ми маємо наміри вирвшувати питання на користь росіі. Умовно «наблизити» потенційні доиовленості і з нею, натякнувши на подальші дії росіі проти європи із залученням арміі України до селаду аоміі РФ.
Я наприклад вважвю саме так: поки є Україна, путін має об‘єм робіт тут; буде Україна взята - він перейде до європи. Мобілізує українців і відправить.
Your Sweetheart• 09 сентября в 09:16
Ответ дляПодрысь
А вы думаете отдавая 4 области он не захочет остальные захватить?)
Пусть сразу Киев заберет, с него начнем, а там посмотрим.
Пусть
А проще не захватывать, а посадить нормального президента, терпимого к россии
Your Sweetheart• 09 сентября в 09:17
Ответ дляПодрысь
о, ну все с вами ясно.. Как вы сюда пробрались? путина уважаете?
Никого не уважаю они все гниды
А наша больше всех
Ответ дляelenze66
Я предлагаю подписать и копить силы, а вы предлагаете биться голыми руками и умирать. Сами не хотите выйти на оборону?
Ответ дляelenze66
Я про те, що тими документами, де стоїть підпис раші, можна підтертися.
Я хочу розібратися, просто є припущення одне у мене. А саме: що росія гарантувала захист суверенітету України у разі ескалаціі. Тобто захистити від умовної третьої країни. Ну якщо напоиклад Польша атакує.
А ми трактуємо це так, ніби Росія нам гарантувала захист (від себе самої) і сама ж напада. Для мене це нелогічно. Щоб росія НЕ напала, логічно було укладати з нею саме якийсь союз. Чого зроблено не було, і більше того - було навпаки планування союзу із вічним «ворогом» росіі (ну бо у них же кругом одні врагі). Ну думку Ви зрозуміли?
Тому я і питаю, чи меморандум стосувався незалежності/позаблоковості?
Ответ дляcoch100
Какие ещё вам аргументы нужны кроме того, что хотите что бы длилась война, но сами туда не идёте? Помоему добавить больше нечего.
А ви що хочете ? Віддасть Україна свої території, виберуть проросійського президента, будемо танцювати під дудку москви, потім знову вибори, вибере народ кого схоче, раші не сподобається, піде знову рятувати руськоязичноє насєлєніє і знову захоче якісь області. Ще війна не закінчилась, а вони вже хочуть Миколаїв і Одесу. якого дідька ?
Ответ дляelenze66
Такого, что воевать никто не хочет. Вы ж вон хотите что бы другие воевали, так? На одной болтавне далеко не уедешь.