В курсі діла• 08 сентября 2025
Який найбільший міф про схуднення ви перевірили на собі?
Кіма кепка• 08 сентября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Я не розумію як живуть і чим займаються люди, в яких менше 10 тис кроків за день.
Та це мій звичайний день. Без напряга. Якщо більше справ то 15 тис кроків, а то і 20.
І я не розумію.
Я зараз в процесі схуднення, на програмі. Серед різних умов, окрім збалансованого харчування з дефіцитом калорій і фізичними вправами, також бути активною, проходити 7000 кроків. За місяць, що на цій програмі, ще мені ні разу не доводилось спеціально йти ’находжувати’ ці кроки. В мене менше 10000 рідко коли буває, в середньому 12000, бувало і 20000-25000, ну це на вихідних, коли сім´єю йдем гуляти містом.
aljonyshka• 09 сентября 2025
Я не знаю никаких мифов) Я просто ем меньше, чем расходую- арифметика очень простая)
Відкушу все що стирчить• 09 сентября 2025
Ответ дляЖдушечка
Якщо пристають - то реально неадекватні.
Але коли говорять, що занадто худі - некрасиві - не зовсім то міф, я про це.
Звісно ходити і розказувати: ’божееее, яка ти худюща і кістлява’ нікому не личить, мене так в дитинстві діставали.... але і сказати, що це гарно виглядає то точно не скажеш.
Добре, коли все в міру. Але ж воно не завжди так працює, на жаль
А я не считаю, что человеку обязательно нужно соответствовать каким-либо стандартам, чтобы быть красивым
Два-три тижні і фсьо• 09 сентября 2025
Ответ дляКіма кепка
І я не розумію.
Це ви у Мандзюка може на програмі?
Два-три тижні і фсьо• 09 сентября 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
А где вы их выхаживаете😅 у вас собака наверное есть
У мене 2 поверховий будинок. Мені просто крутитись на кухні, попилососить і протерти поли це вже до 3 тис кроків. Це ще навіть з дому не виходила