Жена брата Админа• 08 сентября в 23:25
Духи не пахнуть
Москино той біло-жовті мішка
Що робити?! Я купила такі ж як в мене були. Але запаху нуль. Точно оригінал, все перепровірила, і номер на коробці і саму пляшку. Була акція всюди на них, замість 2600 заплатила 1150. Раніше вони так і коштували, 1470грн. От що робити???????
КротоТо• 08 сентября в 23:48
Ответ дляГарні диньки
то у вас ковід
и это был звездец в 21 году - я больше месяца не слышала ничего - ни вкуса ни запаха и постоянная головная боль ничем не сбиваеваемая
Ждун с Нибиру• 09 сентября в 00:05
Ответ дляЖена брата Админа
Эва
Заходила на днях тестить вэто магаз, все фирменные ароматы пахнут одинаково и очень слабо, зато дешманские фабиен марче по 300-400 не хуже оригиналов,с которых вдохновлялись. Тогда подумала либо фабиен качественно делают, либо орэгиналы не орэгиналы
Фіфачка• 09 сентября в 01:00
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я думала, що це у мене збій в системі стався після двох ковідів. Мені зараз майже всі пахнуть однаково і присутня якась однакова мерзенна нота, від якої аж нудить
Папина дочка• 09 сентября в 01:28
Ответ дляКротоТо
У меня сейчас так. Стоят более 2ух сотен ароматов , а я без обоняния (
Дюймовочка• 09 сентября в 17:22
Ответ дляЖена брата Админа
Эва
Ну Ви смішні.
Звідки там оригінал?
Коварная Зая• 10 сентября в 09:44
Ответ дляЖдун с Нибиру
Fabien Marche реально якісно роблять, виробництво Франція. Маю кілька парфумів, там постійно новинки виходять. Дякую, що нагадали, сьогодні вихідна, сходжу перевірю Єву-)