Локшина на вухах• 09 сентября в 08:13

Як побороти ломку за кавою?

Через проблеми зі здоров´ям змушена відмовитися від кави. Пила багато років чорну, заварну, міцну, без цукру.
Не знаю, як виглядає ломка у наркомана, але в мене, мабуть, така сама. Ні про що думати не можу. Як взагалі почати той ранок без кави?
бЭйбА• 09 сентября в 08:17
Зеринку в рот и сосите.
Муууумие• 09 сентября в 08:17
Я пью кофе даже с болезнью Крона, жизнь и так сложна. Просто пью после еды и добавляю молоко.
ok1904• 09 сентября в 08:17
Я це пройшла. В момент коли хотілося кави, пила інші напої, спочатку компот, узвар навіть без цукру, по їм просто вода. Витримала 21лень і все пройшло. Але на цей період чай теж треба виключити, все, де є хоч крапля кофеїну
Трусиковед• 09 сентября в 08:17
Ломка за будь-якими залежностями ’бореться’ одним і тим самим методом - її треба просто переживати раз за разом, розуміючи, що це саме вона, а не ’болить голова, сьогодні невдалий день, завтра почну’ і так далі. Так, це ломка і мозок буде придумувати тисячу переконливих причин, чому саме зараз ’один єдиний останній раз’ вам треба випити каву. Але якщо ви просто переживете цей паршивий стан через певний час ломка стане коротше і легше. Через три місяці майже пройде. Потім знову почне. Але якщо ви не зірветесь, не підтримаєте цей нейронний зв´язок, а продовжите його розривати, через рік ви будете вільною людиною
автор Локшина на вухах • 09 сентября в 08:17
О, вже хтось синю морду вліпив.
До чого, цікаво?
ok1904• 09 сентября в 08:17
Ответ длябЭйбА
Зеринку в рот и сосите.
Не можна
Трусиковед• 09 сентября в 08:18
Ответ дляЛокшина на вухах
О, вже хтось синю морду вліпив.
До чого, цікаво?
вона тут є на абсолютно будь-яку тему, не зважайте
бЭйбА• 09 сентября в 08:18
Ответ дляok1904
Не можна
Поясните почему, хоть знать буду)
Катастрофа• 09 сентября в 08:18
З якої причини не можна? Тиск?
Але це міф, в каві антиоксидантів більш ніж у овочах і фруктах.
ok1904• 09 сентября в 08:19
Ответ длябЭйбА
Поясните почему, хоть знать буду)
Бо йде боротьба з залежністю. Іначе кинути каву не вийде.
Катастрофа• 09 сентября в 08:19
В мене гтр, але я пʼю, це єдиний рітуал і насолода, що залишилася ❣️
ok1904• 09 сентября в 08:19
Ответ дляКатастрофа
З якої причини не можна? Тиск?
Це теж міф за антиоксиданти. В каві зелений ще можливо, але не в обмеженій, термообробка руйнує більшість корисних речовин.
автор Локшина на вухах • 09 сентября в 08:20
Ответ дляКатастрофа
З якої причини не можна? Тиск?
Ні, проблеми зі шлунком. Ще точно діагнозу немає. В процесі.
Катастрофа• 09 сентября в 08:20
Ответ дляТрусиковед
це точно, хтось має таку вакансію ліпити тут сині морди всюди
Затишне кубло• 09 сентября в 08:20
Треба випити несмачну - бажання зникне)
Захекалася читать• 09 сентября в 08:21
Ну я пью без кофеина. Да вкус отличается, да там все равно есть кофеин, но меньше однозначно, да дорого. Но мысль о том, что мне совсем нельзя пить кофе приносит мне больший вред и стрес для организма, чем чашка, две кофе без кофеина
автор Локшина на вухах • 09 сентября в 08:21
Ответ дляЗатишне кубло
Треба випити несмачну - бажання зникне)
В мене немає вдома несмачної.
Піду, мабуть, смачну викину. Від гріха подалі.
Катастрофа• 09 сентября в 08:22
Ответ дляok1904
ні, не міф
Борщичок• 09 сентября в 08:22
Автор, я вам больше скажу- желание выпить кофе может вернуться внезапно в любое время.
Я 8 месяцев не пью ничего кофеиносодержащего - ни кофе, ни чай, ни кока-колу. И последнюю неделю мне снится чашка капуччино. Останавливает только воспоминания про головные боли- ещё свежи в памяти. Если б не такой сильный болевой синдром- я бы вообще не заморачивалась пила бы и получала удовольствие.
автор Локшина на вухах • 09 сентября в 08:23
Ответ дляЗахекалася читать
Без кофеїну то ж тільки розчинна? Я заварну лише визнаю кавою. Міцнющу.
Катастрофа• 09 сентября в 08:23
Ответ дляok1904
Мила моя, нічого не зможе замінити каву вранці, нічого, ну який узвар, молю Вас ❤️
Захекалася читать• 09 сентября в 08:24
Ответ дляЛокшина на вухах
Не не не. Есть и молотый заварной кофе без кофеина. Но раза в полтора дороже.
Катастрофа• 09 сентября в 08:24
Ответ дляЛокшина на вухах
В мене немає вдома несмачної.
Чому не можна? напишіть будь ласка
Катастрофа• 09 сентября в 08:24
Ответ дляЛокшина на вухах
Ви дуже мудра!
автор Локшина на вухах • 09 сентября в 08:25
Ответ дляКатастрофа
Чому не можна? напишіть будь ласка
Вище писала, проблеми зі шлунком. На вихідних думала дуба вріжу. Ще в процесі діагностики, але каву заборонив лікар вже, дуже категорично.
Захекалася читать• 09 сентября в 08:25
Попробуйте в киосках кофе без кофеина, что бы понять вкус и сможете ли вы его пить.
Катастрофа• 09 сентября в 08:26
Ответ дляЛокшина на вухах
пийте тоді каву, закусуючі шматочком вершкового масла, смачно доречі
Борщичок• 09 сентября в 08:26
Ответ дляЛокшина на вухах
Если проблема только в желудке - попробуйте перейти на кофе с молоком.
Я в свое время во время язвы так перешла с чёрного-на ’с молоком’ и нормально - вкусно и желудок не болит.
мегамоСГ• 09 сентября в 08:29
Ответ дляЛокшина на вухах
Ну то делайте не занадто міцну, со сливками.
Я не могу без кофе, говорю, теперь понимаю курильщиков и зависимость. Ну может успокаивает, что зависимость не вредная а в меру даде полезная.
Пейте не на голодный желудок и со сливками к примеру, я с безлактозными пью.
Сколько той радости в жизни , еще и без кофе-неее...
Вимагаю спілкування• 09 сентября в 08:37
Ответ дляЛокшина на вухах
Чашка кофе с молоком после еды!!!! не навредит. Если это прям вопрос жизни и смерти.