Я як подумаю про можливі перебої світло і газ, то мені недобре вже стає
Happiness13-Ukraine• 10 сентября в 00:38
Ответ дляPrervana
Область, с севера
Це вам хуйло особисто здав цілі?
Happiness13-Ukraine• 10 сентября в 00:42
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Happiness13-Ukraine• 10 сентября в 01:00
Ответ дляPrervana
Занавески задергивайте, соблюдайте светомаскировку. Светите тут экраном смартфона на всю вселенную
Чому я буду повторювати вашу маячню? Тільки тому, що рандомна тьотка з під Києва ’знає’, куди буде летіти?
Головне, ж потім не пишіть, що погано збивали, коли ви ви світили своїм хванаріком 🤡
Missis Виктория• 10 сентября в 01:41
Ответ дляPrervana
Не в Киеве. Киев может и поспит. Мы - нет(
Я вижу по всем данным что западную загасят
И ещё что-то
Апель-синка• 10 сентября в 05:37
Ответ дляПадаюВреверансах
І нічого ж їм зробить не можуть...стільки років. А ми на місці.
Ніякого впливу не можуть знайти.
Всі розуміють, шо ми можемо замерзнуть зимою і просто спостерігають і ждуть
Ніякого впливу не можуть знайти.
Сколько лет подряд каждую осень нам уже рассказывали про предстоящую ’очень суровую’ зиму и как мы все дружно замерзнем без расейского газа?
Наша пісня гарна й нова, заспіваєм її знову! (с)