Таке
Одуванчик number one• 08 сентября 2025
То вже ж цей був, Трампа чекали, війна триває, світла в кінці тунелю не видно.
UntoldStory• 08 сентября 2025
Обʼєктивно ще 3,5 роки воювати не зможемо, брак людей та озброєння.. Америка буде виходити з цієї афери, Європа максимум грошей підкине, тому залишилося менше ніж пройшло
Your Sweetheart• 08 сентября 2025
На переговори треба йти і хоч щось підписувати, от і всі переломи
UntoldStory• 08 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Ми не воюєм, ми відбиваємся
Согласен это словом «воевать» назвать нельзя, учитывая про.бы на фронте
UntoldStory• 08 сентября 2025
Ответ дляelenze66
А потім підтертися тим, що підписали. Раша постійно бреше, то вони Донбас хочуть, тепер вже Миколаїв і Одесу. Вже Будапештський меморандум з ними підписували, а толку...
Какие цели должна украина достичь в войне?
UntoldStory• 08 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Які пройоби? Ми дуже гарно тримаємось
Честно говоря, не очень, если вы хоть раз откроете карту дип стель или поизучаете основы военного дела, хотя бы на уровне теории
UntoldStory• 08 сентября 2025
Ответ дляlilu502
Ми це чуємо вже 3.5 роки
Где вы людей брать будете или оружие?
Ответ дляUntoldStory
З урахуванням затрачених зусиль, ресурсів і часу кацапи просто лохи
У них стратегічні цілі були зовсім інші.
UntoldStory• 08 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Ну честно говоря, русские и воюют далеко не на всю мощь, исходя из того что они могут предложить