Щира українка• 10 сентября в 00:34
Син не хоче йти в укриття
18 років.Просто пздц якийсь, кожен раз під´їзд зносить, а він ні в яку...Мені вдома сидіти страшно, кожен раз панічка від цих вибухів, але я розумію, що якщо піду сама, то все рівно буду нервувати за нього
Щира українка
• 10 сентября в 00:37
Ответ дляМилота
не у всех панички. и чего не выехал-есть же возможность
Я рада за тих, в кого нема
Щира українка
• 10 сентября в 00:37
Ответ дляСегодня не целуюсь
А від нас що хочете?
Удалено администрацией...
Сегодня не целуюсь• 10 сентября в 00:38
Ответ дляЩира українка
Удалено администрацией...
Щира українка
• 10 сентября в 00:40
Ответ дляNathalie27
Син фаталіст? Чи в Ваш район дуже рідко прилітає?
Та прилітало, перша, коли прям дуже багато дронів було цього літа, то в кількох місцях недалеко прилетіло
Nathalie27• 10 сентября в 00:40
Ответ дляЩира українка
І після того випадку він все одно не захотів в укриття?
Додаю напруги• 10 сентября в 00:41
Ми перестали ходити в укриття.
При прямому влучанні укриття не рятує. Щоб зберегтися від битого скла - вибігаємо в ліфтовий холл. Коли вже дуже поряд. У нас будинок - свічка. Ліфти в середні будинку.
Якщо кожен раз бігати в укриття - спати ніколи буде.
Щира українка
• 10 сентября в 00:42
Ответ дляNathalie27
Ні.Коридор так, а укриття йому, відітє лі, не комфортно
Додаю напруги• 10 сентября в 00:42
Ответ дляВидящие_помогите
Вы не можете повлиять на своего сына?
На 18-річного?
Почемучка• 10 сентября в 00:43
Підлітки зазвичай думають, що у них надцять життів і трохи пофігісти. Автор, спробуйте домовитися/попросити, щоб пішов з вами, що ви не можете його самого залишити, а ви безпечніше почуватимитеся в укриті.
Видящие_помогите• 10 сентября в 00:43
Ответ дляДодаю напруги
На 18-річного?
Хоть на 56-ти летнего
Перша леді колгоспу• 10 сентября в 00:44
У меня 12 летний подросток отказывается идти в подвал. Хоть ты что хочешь делай, не пойду и все. В коридор вытаскиваю буквально силой, но он моего роста уже, тяжеловато((
Щира українка
• 10 сентября в 00:44
Ответ дляПочемучка
Та вмовляла, він не йде.Каже, йди сама, раз боїшся
Nathalie27• 10 сентября в 00:45
Ответ дляГубной рояль
Начните плакать. Не выдержит
Не всі люблять, коли ними маніпулюють
Додаю напруги• 10 сентября в 00:45
Ответ дляЩира українка
Тижні з три тому назад на Татарці (Київ) загинула жінка, яка не дійшла до укриття метрів з 10. Сиділа б в своєму коридорі - залишилась би живою.
Ксерокопия ночи• 10 сентября в 00:45
А что вы рассматриваете в качестве укрытия? Подвал школы или сада? Паркинг? Метро? Нормальных бомбоубежищ у нас вроде как нет. Остальное от прямого попадания вас не спасет. Если помните, даже глубокая станция метро Л - достаточно пострадала. А таких глубоких станций единицы. От обломков 2 стены и то надежнее, чем подвал какой-нибудь 5 этажки.
Щира українка
• 10 сентября в 00:46
Ответ дляКсерокопия ночи
Метро, але не глибоке.Станція не нова, будувадась якраз як укриття
Я-ваш шанс• 10 сентября в 00:46
Ответ дляЩира українка
Я рада за тих, в кого нема
В каком вы районе
Ксерокопия ночи• 10 сентября в 00:47
Ответ дляЩира українка
Не глубокое - от обломков максимум.
Nathalie27• 10 сентября в 00:47
Ответ дляЩира українка
В принципі, коридор - це не самий поганий варіант від більшості пошкоджень.
І якщо у Вас не шахедний/ракетний район, то краще так, ніж нервувати і мерзнути всю ніч в укритті.
Щира українка
• 10 сентября в 00:50
Ответ дляNathalie27
Дякую)Але все рівно, здорових нервів такі ночі не додають
Nathalie27• 10 сентября в 00:50
Ответ дляПерша леді колгоспу
Я би теж в підвал не ходила б. Якщо підʼїзд складеться, то це братська могила. Від розлітання скла можна і в коридорі посидіти.
Я-ваш шанс• 10 сентября в 00:51
Ответ дляNathalie27
А вы где сейчас живете
Губной рояль• 10 сентября в 00:52
Ответ дляNathalie27
Не всі люблять, коли ними маніпулюють
Пздц это вы вообще вовремя решили пальто белое выгулять