⚡️Це історична подія: уся авіація Європи спостерігає, як «Шахеди» летять на Краків.
А якщо серйозно, то ситуація явно не типова, і не схоже на випадковий заліт, як бувало часто раніше. Спостерігаємо…
Бессмертный пони• 10 сентября 2025
Ответ дляОбувь кожа
Этого следовало ожидать, Нато это просто название, трусливое, ссыкливое, будут терпеть до конца, пока танки через беларашку не зайдут на Польшу, тогда проснутся.
Это потужное ни@уя и тогда не проснется . Будет твердить мантру про они заблудились .
Маска-0b9f• 10 сентября 2025
Ответ дляAksinia 111
❗️НАТО не розцінює інцидент з БПЛА в повітряному просторі Польщі як атаку, — Reuters
Це просто ’ інцидент’))
ㅤ
Це просто ’ інцидент’))
ㅤ
О,а наші тут вже співчуття полякам висловили,пожаліли українців у Польщі
та накричали на співвітчизників,які не стали жертвами пропаганди ’бідні поляки’.А виявляється,це всього лише інцидент,не вартий уваги
Обувь кожа• 10 сентября 2025
’Нет причин для паники. Жизнь будет продолжаться в обычном режиме’ — Туск о нарушении воздушного пространства Польши
Ответ дляAksinia 111
Це просто ’ інцидент’))
ㅤ
Це просто ’ інцидент’))
ㅤ
Чего и следовало ожидать -проглотили , ну что ж последствия потом будут неприятные такому ссыкливому поведению хотя НАТО пофиг что там Польша разгребать будет
Aksinia 111• 10 сентября 2025
’❗️Кремль готував дронові атаки Польщі з липня: на російських БПЛА вже фіксувались польські SIM-карти
На збитих в Україні російських БПЛА польські ’сімки’ помітили ще на початку липня, про що Варшава була попереджена, — DE’
Ответ дляМиззери
Со времкнем и на США полетят, импотент Трамп способствует. Кстати, многие были бы этому рады. За все как США нас отбивали от раши, провоцируя зверя и натравливая на нас, разоружили, а потом в кусты, и красные дорожки агрессору расстилаои, легализуя маньяка и убийцу.
Ответ дляМиззери
Никто не нападает готовимся к майским и шашлыкам , ага ага 🤣🤣
Да, а тем временем срочно разминировать все что можно, вывести из приграничных и портовых городов всех силовиков, потом закрыть границы, чтоб мирняк, не дай бог, не кинулся спасать свою жизнь. Что еще должно было сделать польское правительство?
А вообще интересно наблюдать к чему нас подводят. Уже даже не удивляешься ничему. Вероятнее всего ’крайней’ объявят таки Украину, летели то по нам, ну чуть просчитались.
Ответ дляOl-a
Те же ощущения что Украину крайней сделают
Бессмертный пони• 10 сентября 2025
Ответ дляТатьяна-В
Ну тогда далi буде. Рашке нравится безнаказанность.
В 1939 одному придурку тоже всё разрешали и прощали , в надежде что он успокоится . Результат всем известен .
Ответ дляDeepwaterAstronaut
Так, події останнього місяця вже чітко дають розуміння, що Трампу лишили «хазяйнувати» лише в Північній та Південній Америках.
Сиди собі в ’своій пісочниці’ і не суй ніс до поважних дідів, США як ніколи імпотенти на парту з НАТой, але з другого боку вони не втягнуті у війну, їх території не розносять щоночі.
Бессмертный пони• 10 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Читали, что часть дронов летящих на Польшу сбила Беларусь и утверждает, что благодаря передаче ею информации полякам, те смогли оперативно отреагировать?
Какое позорище..
У бульбофюрера и карта есть .
Aksinia 111• 10 сентября 2025
Ответ дляБессмертный пони
У бульбофюрера и карта есть .
’За ніч було зафіксовано 19 вторгнень у повітряний простір Польщі, значна частина дронів залетіла з Білорусі, — прем´єр Польщі.
Ймовірно, що було збито чотири дрони, сказав він.
Вперше більша частина дронів пролетіла в Польщу з білорусі, а не з України в результаті помилок чи дезорієнтації БПЛА — Туск ’
Нато тыкают палочкой . Пациент скорее мёртв, чем жив.
Веточка сакуры67• 10 сентября 2025
Ответ дляОбувь кожа
Ну Словакия тоже поднимала свою авиацию сегодня. Но также слышу от местных , что надо мол разобраться , может то украинские дроны. многие упорно не хотят верить, что рашка способна на зло
Ответ дляOl-a
Вже звинуватили рашу. Україну ніхто не звинувачує. Досить теорії заговорів вигадувати.
Ответ дляannac
На провокацію не ведуться - Щоб збити 8 російських дронів над Польщею, були задіяні польські винищувачі F-16, нідерландські F-35, італійські літаки-розвідники AWACS, літаки-дозаправники в повітрі, що спільно експлуатуються НАТО
Скільки бензину спалили і все за 8- збитих дронів, аби не допомога білорусі, то може й не справилися б, цікаво, що б вони робили аби 700 летіло.
Ответ дляOl-a
Да всем прекрасно известно, что разминировали ради дрангнахостена.Границы 91 года. Но рашка успела раньше.
Бессмертный пони• 10 сентября 2025
У Лодзькому воєводстві Польщі виявили російський безпілотник ’Гербера’, що впав на полі приблизно за 300 кілометрів від українського кордону. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на польські ЗМІ.
Безпілотник знайшли неподалік від Мнішкова біля населеного пункту Опочно. На знімках не видно ознак, що апарат був збитий системами ППО. Джерело: