А ще поливати брудом сбу і тцк. Всі не такі, все не так, не так роблять, не те говорять. Погоджуються на умови путіна - погані, не погоджуються - погані.
З хороших новин, поки ви ісходите желчю. Сбу, гур, сили спец операцій провели операцію в Татарстані, б´ють систематично по нпз, важливим логістичним вузлам і складам з бк. Готуються до зустрічі путіна і трампа так сказать
Всьо для того щоб у кінці року абосриш якнайскорше повісився і перестав псувати людям життя.
Ответ дляAesonne
Для вас каждый, кто не хочет сдохнуть на потеху на фронте пока ваши работодатели жируют - это московские нарративы, ваша ОПовская методичка уже приелась.
Їдьте в кацапію. Там повна демократія і свобода вибора. І можливо скоро загальна мобілізація.