⚡️Це історична подія: уся авіація Європи спостерігає, як «Шахеди» летять на Краків.
А якщо серйозно, то ситуація явно не типова, і не схоже на випадковий заліт, як бувало часто раніше. Спостерігаємо…
Svit_from_It• 10 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Думаю полякам ніхто не бажає зла, поляки знають що таке рашка, вони першими прийняли сімʼї з України і перші надіслали зі складів те совкове озброєння. Це потрібно памʼятати. Не поляки грали в червоні лініі, звʼязуючи руки Україні по принципу - не дати програти, не дати виграти, стримувати з 2022 р
Це було діяльність Сша і влив. Але це війна, і як вона місяцями роками, люди пристосовуються, бізнес йде. і всі, кожна країна вирахувує свої профіти, поляки на мілітаризацію отримали кошти Ес, Нато і дешеву робочу силу з України. Але чи ж поляк ворогом? Ні, це наш ситуативний союзник на разі. Ситуативний, з умовами.і обмеженнями
Кому вигідна протистояння і технології суперечок в лінійці - поляк - українець? Отож
а зерно выбрасывали и топтали?
Ответ дляOlga_72
Ультраправа прорашистська партія в Польщі має частку населення від 7 до 13%. Вони обов´язково зроблять. Але їх меншість. Як ждунів в Україні. То може ще думку ждунів кремлеботів вислухати?
Тут не столь важно кого больше , важно кто сильнее кричит и разгоняет свою позицию
Svit_from_It• 10 сентября 2025
Ответ дляYuliya-23
в пшеків ума вистачає тільки зерно наше вивертать , і кордон нашим фурам блокувати.
У них самая главная проблема волынская резня и репарации им Украиной которая истекает кровью. пусть немножко хлебнут
Ответ дляБессмертный пони
У Лодзькому воєводстві Польщі виявили російський безпілотник ’Гербера’, що впав на полі приблизно за 300 кілометрів від українського кордону. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на польські ЗМІ.
Безпілотник знайшли неподалік від Мнішкова біля населеного пункту Опочно. На знімках не видно ознак, що апарат був збитий системами ППО. Джерело:
Устал лететь уже и прилег
Бессмертный пони• 10 сентября 2025
О , еще один миротворец вылез .
Прем´єр-міністр Угорщини Віктор Орбан прокоментував заліт російських дронів на територію Польщі. Про це він повідомив у соцмережі X .
’Угорщина повністю солідарна з Польщею після нещодавнього інциденту з дроном. Порушення територіальної цілісності Польщі є неприйнятним’, - зазначив він. За словами Орбана, цей інцидент доводить, що політика Угорщини щодо ’закликів до миру у війні між Росією та Україною є розумною та раціональною’. Джерело:
Ответ дляБессмертный пони
О , еще один миротворец вылез .
І бровками, бровками так суворо мм
Бессмертный пони• 10 сентября 2025
Ответ дляasjaua
І бровками, бровками так суворо мм
И ножкой топнул .
Клементина• 10 сентября 2025
Ответ дляБессмертный пони
О , еще один миротворец вылез .
Да, «заклики» дуже гарно працюють
Можуть всією НАТОЮ виходити і починати закликати
Які всі боягузи, начебто ж і зброя є.
Могли б тими натівськими літаками разом з нами ракети збивати, хоча б над Україною щоб далі не летіло.
І то бояться
Які всі боягузи, начебто ж і зброя є.
І то бояться
Ответ дляSvit_from_It
Тогда нужно с них репарации требовать, поляки в свое время много украинцев поубивали.
И почему они Германии Гитлера меньше вспоминают, чем украинцам Волынь, интересно? Это при том, что масштабы несопоставимые.
Все потому, что наши власти никак не отвечают нормально на это все, словесно не озвучивают, чтобы полякам разъяснить. Что мы сожалеем об этом историческом факте, но вам в ответ не кричим про сделанное вами, как и вы ничего не вспоминаете Германии, тем более с таким негативизмом, будто это нынешние украинцы Волынь делали. Поэтому давайте историю оставим фактами истории и займемся вопросами мира в современности. Как-то так.
Но наши молчат в тряпочку, тоже мне дипломатия. Так все на голову сядут, а с более сильными, той же рашкой, тоже можно было пропетлять еще до 2014 дипломатическими методами.
Но у нас берут туда, наверно, тупарей каких-то по блату и кумовству, такие и результаты. Иначе я не знаю тогда как можно было так все позиции и мир в Украине про.рать.
Ответ дляТатьяна-В
100%. І що для нас Бандера і УПА це про боротьбу з комуняками.
Бессмертный пони• 10 сентября 2025
Ахахахахахаха
Польща має намір вручити Росії ноту протесту через нічний заліт російських ударних дронів на території Польщі. Про це пишуть польські ЗМІ, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ’УП’. За словами речника МЗС Польщі Павела Вронського, ’його викличуть до МЗС і вручать ноту протесту’. При цьому він не повідомив час зустрічі. Російський дипломат, однак, у репортажі для пропагандистського агентства ’РИА Новости’ заявив, що начебто ’Польща не представила жодних доказів’ того, що збиті над країною безпілотники мали російське походження.
’Вважаємо ці звинувачення безпідставними. Жодних доказів того, що ці безпілотники мають російське походження, не було представлено’, - заявив Андрей Ордаш, тимчасовий повірений у справах Росії в Польщі.
Він додав, що ’Росія абсолютно не зацікавлена в ескалації конфлікту з Польщею. ’Але, на жаль, ми не можемо розраховувати на те, що польська влада прислухається до нас у своєму антиросійському шаленстві’, додав Ордаш. Джерело:
Это не они ! Это все бандеровцы !
ПадаюВреверансах• 10 сентября 2025
Ответ дляТатьяна-В
Ну тогда далi буде. Рашке нравится безнаказанность.
Прощупують кордони дозволеного
Бессмертный пони• 10 сентября 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Так а скільки всього було шахедів 2-3?
19 . Но 15 из них сбил лукашенко .
ПадаюВреверансах• 10 сентября 2025
Ответ дляБессмертный пони
19 . Но 15 из них сбил лукашенко .
Який маладєц
Бессмертный пони• 10 сентября 2025
Ответ дляМанула
То ли ещё будет с 12 числа ...
Трамп к 12 числу как раз успеет выяснить , сколько территории Польша должна отдать пуйлу , чтобы это дроновое беззаконие над Польшей закончилось .