v.melnik_km• 10 сентября 2025

Шахеди на Польщу

⚡️Це історична подія: уся авіація Європи спостерігає, як «Шахеди» летять на Краків.
А якщо серйозно, то ситуація явно не типова, і не схоже на випадковий заліт, як бувало часто раніше. Спостерігаємо…
So_so• 10 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Зараз, можливо, офіційна Польща буде тягнути час до післяобіду, поки робочий день в Сша не почнеться (16-18 годин вечора)
Невідомі дрони
Якась від когось агресія
Неясно і непонятно
Буде між крапельками, але це запустить ланцюг реакцій по світу. Буде матиме наслідки
Да скажут, что мы виноваты и всё, залетели в ходе обстрела Украины - заблудились.
Svetl.ana• 10 сентября 2025
повітряний простір над аеропортами Варшави, Модліна та Жешува знову відкрили, під обмеженнями залишається аеропорт Любліна, повідомило Польське агентство аеронавігаційних послуг.
Маска-0b9f• 10 сентября 2025
Ответ дляКлементина
Почитала, що поляки пишуть в Тредс.
Ну це капець
Ось наприклад
Ej a Ukraina która nas ’broni’ nie mogła zestrzelić ich na swoim terytorium? Nie wciągnięcie nas w tą wojnę. Po tym komentarzu jeszcze bardziej brzydze sie upadliną

Пишуть, щоб ми від них відчепилися і чому ми дозволити тим дронам до них залетіти, адже могли збити над територією України. І це ми зробили спеціально.
Чого капець?Це і є їхнє дружнє обличчя.
So_so• 10 сентября 2025
Ответ дляSvetl.ana
К вечеру всё откроют и забудут
Мама Никитки-2• 10 сентября 2025
Ответ дляIrisha0604
А те, що там 900 тис українців на даний момент? І переважно наші діти 18+, матері з дітьми
Надовго?
Маска-0b9f• 10 сентября 2025
Ответ дляPole
А що ж в них кордони такі діряві- залітай не хочу.
Це тому,що польські фермери завершили блокування кордонів
So_so• 10 сентября 2025
Ответ дляIrisha0604
А у нас кто, кошки с котятами? Они трусы.
LudaSHS• 10 сентября 2025
Ответ дляIrisha0604
До чого тут Україна? Людина бажає зла полякам. Нехай летять, типу, а я порадію
Думаю полякам ніхто не бажає зла, поляки знають що таке рашка, вони першими прийняли сімʼї з України і перші надіслали зі складів те совкове озброєння. Це потрібно памʼятати. Не поляки грали в червоні лініі, звʼязуючи руки Україні по принципу - не дати програти, не дати виграти, стримувати з 2022 р
Це було діяльність Сша і влив. Але це війна, і як вона місяцями роками, люди пристосовуються, бізнес йде. і всі, кожна країна вирахувує свої профіти, поляки на мілітаризацію отримали кошти Ес, Нато і дешеву робочу силу з України. Але чи ж поляк ворогом? Ні, це наш ситуативний союзник на разі. Ситуативний, з умовами.і обмеженнями
Кому вигідна протистояння і технології суперечок в лінійці - поляк - українець? Отож
Irisha0604• 10 сентября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Надовго?
Життя покаже. Особисто у мене там навчається син, йому 17. Я вдячна полякам, що він навчається безкоштовно, їх возять на відпочинок безкоштовно, в гори, басейн, зоопарк, аквапарк. Я ніколи і нікому не побажаю опинитися в ситуації, у якій зараз ми, українці.
Rosenica• 10 сентября 2025
Мені шкода наших людей, які і в Польщі не мають спокою від дронів та вибухів. Не можу уявити, як їм було цієї ночі(((( Особливо, якщо з прифронтових зон(((
LudaSHS• 10 сентября 2025
Ответ дляSo_so
Так це технологія вже в мережі
Вже приносила вище - винні українці і реб
Мама Никитки-2• 10 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Отож. Сцуки. Мітингували проти політики ЄС а кордони перекрили з Україною.
Маска-0b9f• 10 сентября 2025
Ответ дляIrisha0604
Зла полякам ніхто не бажає, але і почуттів типу - як же так? бідні люди - дана подія не викликає
LudaSHS• 10 сентября 2025
Ответ дляIrisha0604
Дуже розумію зараз хвилювання матерів за дітей там, коли думаєш - ось воно видихнули, не в Україні, не під ракетами і дронами.. і ось.
Та тут , навіть, не через дрони на Польшу і гібридні атаки, , а можливий вплив цього всього на польське суспільство і хейт до українців
kot_begemot_kot• 10 сентября 2025
Это очередной перл от нашего Вовы. А как еще заставить шевелиться нато? прям Агония.
Маска-0b9f• 10 сентября 2025
Ответ дляRosenica
Сьогодні,крім того,що залетіли декілька дронів на територію Польщі, була ще велика ракетно-дронова атака по Україні.Що писали про це наші новини,що ви про це знаєте,скільки українців загинуло?
E-ducate• 10 сентября 2025
Ответ дляAnnaOst
Навчання в Білорусі на 12 вересня ж наче заплановані?
В взагалі тут стільки писали свого часу ’не критикуйте владу, бо то все кацапи по своїм форумам розтягнуть’, в тепер народ в екстазі радіє шахедам в Польщі. А завтра російське іпсо і антиукраїнської налаштовані поляки потягнуть оце от все в інформаційний простір під соусом ’і ви ще хочете їм давати гроші і зброю?’
Люди НЕ радіють шахедній небезпеці у Польщі, а сміються з бездіяльності і позиції страуса польської влади. Приклад наших ´´шашликів´´ їх нічого не навчив ...
Мама Никитки-2• 10 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Людо, я була у Варшаві на початку серпня. Спердоляй на Україну за пару днів почула неодноразово.
Недоумок при владі немає нічого запропонувати виборцям, тому підіграється тема України і біженців.
Ще тільки початок навчання в школах, але спроби булінгу моєї онуки в 1 класі вже були. Дякую Богові, що в Польші не всі недорікуваті. Директор з вчителем дуже швидко провели бесіду з батьками тої дитини
Pole• 10 сентября 2025
Ответ дляIrisha0604
Як люблять підкреслювати на цьому форумі- кожен переслідує свої власні інтереси.Краще нехай летять, ніж впадуть на голову матері з дитиною в Україні.
kuskus• 10 сентября 2025
Ответ дляКлементина
Почитала, що поляки пишуть в Тредс.
Ну це капець
Ось наприклад

Хай ще напишуть, що то ми запустили вцілілі кацапські дрони, -гулять -так гулять
Мама Никитки-2• 10 сентября 2025
Ответ дляIrisha0604
Що покаже? Захист до 30 вересня. І? Далі шо будете робити, як не проголосують новий закон? А судячи з усього, риторика проти України тільки посилиться
800+ для кацапів і білорусів полякам не муляють, тільки українці обʼїли нещасних.
Olenka_bum• 10 сентября 2025
Ответ дляTeonaa
А нідерланди чого? Вони щось дофіга привентивні, де нідерланди а де шахед той нещасний був
Мені соромно за їх обісраність
Краще обісратись, чим як поляки - нічого не було, то НЛО
Pole• 10 сентября 2025
Ответ дляOlenka_bum
Вже наспівую:
Що це було?
Мабуть, НЛО!
Ні сіло, ні впало,
По небу пливло...
Бессмертный пони• 10 сентября 2025
Ответ дляkuskus
Не удивлюсь , если именно так и будет .
Rosenica• 10 сентября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Тема про сьогоднішній обстріл в Україні чи про дрони в Польщі? І яким дивним чином ви зробили висновок, що я не знаю, що робилося сьогодні вночі? В минулий обстріл біля мене були прильоти, наприклад.

Створіть окрему тему і там поспілкуємося.
LudaSHS• 10 сентября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ну ось, такі прояви після таких атак і ігрищ політиків можуть посилитися
LudaSHS• 10 сентября 2025
Ответ дляPole
Вже наспівую:
Що це було?
Мабуть, НЛО!
Ні сіло, ні впало,
По небу пливло...
Вчора дивилася відео як американсткі літаки щось там атакували Нло, щось там розсекретили, і виклали, що правда 🤷‍♀️
тож ваша пісня доречна🤨
mazna• 10 сентября 2025
Ответ дляТА7НЯ7
Девочки а что по марафону говорят?
Я утром смотрела. Очень сжато, типа залетели дроны в Польшу и посмотрим, что Польша будет делать)
vasilisa-l• 10 сентября 2025
Ответ дляТА7НЯ7
Девочки а что по марафону говорят?
Матрьох треба питати, то вони його дивляться
LudaSHS• 10 сентября 2025
Таки російські
Туск підтвердив, що повітряний простір Польщі порушили саме російські дрони. Зараз він перебуває на зв´язку із Генсеком НАТО та іншими союзниками