Автопортрет нурофена• 11 сентября в 09:22

Псоріаз.

Напишіть, куди можна звернутися з цією проблемою.
Була у дерматологів:
Добробута
Клініка Богомолець
Професор Калюжна
Обласний шкірдеспансер
Жовтнева лікарня
Євродерм
Дівчата, крик душі.
Може, ще де хто чув про дерматологію, які саме спеціалізуються на псоріазі.підкажіть.
Дівчата, долоні і ступні, нічого не допомагає, навіть сучасна імунобіологія.
автор Автопортрет нурофена • 11 сентября в 15:17
Ответ дляРомашка -3390
Дайвобет сейчас, дермовейт длительно нельзя
Дякую за пояснення.
А у Вас на стопі так як у мене, чи в одному місці як бляшка?
автор Автопортрет нурофена • 11 сентября в 15:20
Ответ дляГола з конопель
Автор, а у кого ви були в Жовтневій? Знаю там лікаря Степаненко Роман, то він захистив докторську з цього питання і реально допоміг знайомим (рецидиви, звісно є). Хвороба складна, лікування всім індивідуальне має бути, багато чого люди перепробовують. Найкраще в цій ситуації допомагає все ж таки море (але дорого, нажаль)
Бажаю вам знайти лікаря, який вирішить проблему
А лікар Степаненко тільки консультує стаціонарників у лікарні? Чи до нього можна якось на консультацію попасти? Інтернет не показує про прийом цього лікаря..
Гола з конопель• 11 сентября в 15:27
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Автор, я подробиць не знаю. Просто дізнавалася про нього у знайомих, тому що у мене у тата псоріаз, але зараз більш-менш ситуація, то так і не сходили
Зазвичай до таких лікарів жива черга і ніяких записів немає.
Знаю також, що у нього там багато студентів, яким він читає лекції
Гола з конопель• 11 сентября в 15:33
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Зайшла я на сторінку Жовтневої лікарні і не бачу там його. Там вказано іншого Степаненка - Віктор Іванович, а той лікар Роман Леонідович
Ось в цій статті - перший автор
автор Автопортрет нурофена • 11 сентября в 15:36
Ответ дляГола з конопель
Ось в цій статті - перший автор
Дякую за допомогу. Можливо, спробую до нього якось добитися.
r25-1• 11 сентября в 20:28
Ответ дляНезнакомлюся
я уже ответила
питание, протокол пегано (строгое следование)

в общем, каждый для себя решает, важно ему что-то сожрать или здоровье
кто ставит рука-лицо, это ваш выбор
я никого убеждать, доказывать и сраться за чужое здоровье (которое мне пофиг) не буду
Удалено администрацией...