Просто Фіфа• 11 сентября в 09:32

Хто реально бачив зміни від біотину для нігтів?

Тішуся неперетішуся• 11 сентября в 09:35
Для нігтів не знаю, вони в мене в порядку. А ось для волосся бачу. Регулярно два рази на рік пропиваю курс дозуванням 10000 МЕ. Гарно росте і не випадає
Упругая попка• 11 сентября в 09:39
Ответ дляТішуся неперетішуся
Який саме препарат?
Смайлик• 11 сентября в 09:44
Ответ дляТішуся неперетішуся
Два раза в год? То есть,пока пьёте, пока и не выпадает
Тішуся неперетішуся• 11 сентября в 09:46
Ответ дляУпругая попка
Який саме препарат?
Мені подобається від Puritans Pride.
Тішуся неперетішуся• 11 сентября в 09:50
Ответ дляСмайлик
А шо тут смішного? Якщо ви не знаєте, що взагалі -то я його для інших проблем приймаю, волосся, то побічне. Перший раз я з ним познайомилася, коли мені поставили дифузну алопецію, півголови лишилося волосся. І він був тоді в списку препаратів на курс лікування. Допомогло. Я зараз я просто не допускаю моменту випадіння, мені 47, а волосся в мене за якістю краще, аніж в молодості.
Також біотин регулює рівень сахара крові, впливаючи на метаболізм, саме тому я його курсами і примаю, бо маю інсулінорезистентність. Покращується структура шкіри. Впливає на нервову систему.
ПлюшкамиБалуюсь• 11 сентября в 09:51
У меня ногти тонкие и ломкие. Увы, для ногтей эффекта нет, а вот для волос есть
Смайлик• 11 сентября в 10:17
Ответ дляТішуся неперетішуся
Головне в це вірити! І структура і метаболізм і нерви! Усе в порядку,і тільки від біотіну!
Упругая попка• 11 сентября в 10:23
Ответ дляСмайлик
Чому ви маєте сумніви стосовно ефективності вітамін?
Тішуся неперетішуся• 11 сентября в 10:36
Ответ дляСмайлик
Не тільки від біотину. Але, на волосся саме біотин справляє найбільший вплив. Я приймаю добавки в комплексі, тому не тільки біотин. За показателями крові та наявністю симптомів.
Наприклад, в мене періодично падає феритин- депо заліза. І саме прийом заліза підвищує феритин та усуває симптомі тахікардії, задишки та знов таки випадіння волосся. Раз на два роки феритин таки падає в мене доволі значно, тому приймаю залізо.
Зараз в мене почалася предменопауза та за показниками аналізів дікар прописала поки що фітоестрогени, щоб прибрати приливи. І воно дійцсно працює, стало набагато легше та поліпшився сон.

Причому тут головне вірити? Показники крові та усунення симптомів говорять самі за себе.
Обгрунтуйте своє заперечення в тому, що поповнювати дефиціти вітамінів та мінералів в організмі не потрібно та неможливо?
Чи ви свідок секти ’викриття заговору фармацевтів’?)))