Хитрушка-чекушка• 17 августа в 13:56
Кому удалили вросший ноготь, это больно?
Асталависта бэйби• 17 августа в 13:59
Хирурги под наркозом. Когда отходил очень больно было. А потом нормально. Мне два раза вырезали бррр
Чеширская кошечка• 17 августа в 14:00
Вам мають частину видаляти чи повністю? Якщо з місцевою анестезією - не боляче. А от далі промивання та процесс заживлення - боляче.
Застряла• 17 августа в 14:04
Покупайте кетанов, честно. Делать не больно, там обезболят а вот дома отходняк жесть.
Застряла• 17 августа в 14:04
Ответ дляМетелик
Это у хирурга делают, не у подолога?
Я у хирурга делала.
Курочка• 17 августа в 14:10
в хірурга, під місцевим знеболенням, все бачила. Коли знеболення перестало діяти, то боліло
ГоловнаЯ• 17 августа в 14:16
В мене після пологів постійно вростав ніготь на великому пальці ноги.Рази чотири я зрізала частинку в хірурга ,а раз повністю зривав нігтеву пластину.Все під місцевою анестезією,не боляче.Але раз кров не зупинялась і я шкандибала додому стікаючи кров´ю.Вдома викликала швидку,лікар зупинив кровотечу тампоном з адреналіном .
Ніготь все одно з часом вростав,бо ріс не тільки прямо,а і в бік.
В аптеці мені порадили мазь,яка розм´якшує нігтеву пластину.Я її постійно втирала і таким чином відростила і зрізала бік який вростав.
Це було років 15 тому,мазь москальського виробництва,в Україні певно вже не знайдете.Можливо є наші аналоги.Питайте в аптеках.
Кофр для ноги• 17 августа в 14:37
Ответ дляГоловнаЯ
Ось на Мейкапі щось схоже знайшла.
Дякую, що поділились досвідом. Теж маю таку проблему.
Все будет, но потом• 17 августа в 14:52
Доньці в травні частину зрізали, вона казала не боліло. Зараз ніготь підростає і той куточок знов травмує палець. Пішли до хірурга знову, він поставив скобу, два тижні точно з нею ходити, три дні боліло, зараз каже норм
Я не тону• 17 августа в 15:42
Ответ дляАсталависта бэйби
Жесть и как сейчас нормально?
Я не тону• 17 августа в 15:44
Моей дочке сначала вырезали потом через три месяца снова началось . Ходили уже к подологу. Долго. Вырастили без хирурга не красиво дорого но ниче.
Если только первый раз вырос попробуйте у подолога исправить.
Говорят если начать у хирурга то потом может быть постоянно.
Я пожалела что все же не начали у подолога это делать.
Ноготь некрасивый (((
Асталависта бэйби• 17 августа в 16:04
Ответ дляЯ не тону
Жесть и как сейчас нормально?
Давно было. Главное, правильно срезать. Я тогда срезать неудачно и он начал вростать. Теперь срезаю, как врач научил