На паровозе• 12 сентября 2025

Девочки, пожалуйста без хейта. Про детей

Если бы у вас была открыта любая возможность, в какую кружок/секцию, на какое обучение (помимо школы) вы отдали бы ребенка?
Что вы считаете лучшим и самым нужным?
Привіт з ботойбіччя• 12 сентября 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Не в гімнастиці. Інший проф спорт може бути теніс там чи атлетика. Але не гімнастика...
І що ви цим хочете сказати? Я дуже рада що мої діти не ходили на гімнастику. Бо це найгірший спорт що можна тільки придумати. Гірше ніж бокс.
Рогнеда Карповна• 12 сентября 2025
Ответ дляУкраиночка
хай іде на гейм-девелопмент.
він це все вывчає самостійно і категорично відмовляється прив´язуватись по часу( ходить тільки до репетитора англійської
Как_б_не_так• 12 сентября 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я хочу сказати що є спорт в який треба вскочити в віці, коли немає самостійності.
Привіт з ботойбіччя• 12 сентября 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Щоб скалічити дитину?
Как_б_не_так• 12 сентября 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Щоб скалічити дитину?
Будь який проф це не про здоров´я, ви що не в курсі. Будь який, навіть той що починається в 12
Привіт з ботойбіччя• 12 сентября 2025
Ответ дляКак_б_не_так
Ви помиляетессь
З бісиками• 12 сентября 2025
Ходжу з дітьми в спортлайф,всім подобається.В більшості плавання.Такий собі спорт і відпочинок разом.Обоє займаються англійською і математикою,подобається,син ще малює,поряд гурток,бігає раз в тиждень 2 год.Хочуть-я за,день на роботі,що вони захотіли,то вперед.
автор На паровозе • 12 сентября 2025
интересно, что никто не хотел бы, чтобы ребенок занимался гольфом
или еще каким-то видом спорта, который ему недоступен сейчас
конный, например
Привіт з ботойбіччя• 13 сентября 2025
Ответ дляНа паровозе
конный, например
А чому не доступний кінний? В Дніпрі є і доступно. Гольф для старперів, не для дітей.
Украиночка• 13 сентября 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
ну і прекрасно, я вважаю. молодець. а то можна було б подумати, що взагалі нічим не цікавиться. а він вчиться сам.
Рогнеда Карповна• 13 сентября 2025
Ответ дляУкраиночка
він багато що вміє сам, і сам це вивчає, але я все рівно вважаю, що можливості самонавчання дещо обмежені, і якщо є можливості у батьків оплачувати навчання (принаймі зараз), то варто цим скористатись.

А то так можна вирішити, що і навчання у ВУЗі непотрібне, бо ’я можу сам’. Його навіть закордонний мовний табір взагалі не зацікавив, я в своєму дитинстві про таке могла лише мріяти. Не знаю, що виросте з цих дітей(
Украиночка• 13 сентября 2025
Ответ дляРогнеда Карповна

все буде добре)
радійте, що йому щось цікаво - скільки он є молодих хлопців, що не цікавляться взагалі нічим.
у вуз змусьте піти, проявіть твердість.