Надежда наш компас• 21 августа в 23:52
Альтернатива державній школі, куди віддати дитину?
Ті, кому не подобається, як наших дітей загружають непотрібним матеріалом, чи знайшли ви альтернативу? Поділіться, будь ласка. Можливо хтось віддав, розкажіть, як проходить процес навчання.
Я не тону• 21 августа в 23:54
Школа це не про потрібний чи непотрібний матеріал, а про вміння виконувати поставлені задачі. В приватних школах теж буде купа ’непотрібного матеріалу’, просто інша подача.
Ms. Анонимная• 21 августа в 23:56
Вальдорфська
Все без напрягу
Багато творчості
Але й знання в порівнянні з іншими однолітками будуть значно нижчого рівня
Дивлячись, що для вас і дитини в пріоритеті і які здібності до навчання
Все без напрягу
Багато творчості
Кокосиха• 22 августа в 00:06
Дивлячись, які в вас плани на майбутнє. В Україні система та програма +- одна. Виняток- приватні школи, я б обирала білінгвальну програму. Новопеяерська школа 👍 Глобал на Троєщині 👍 там, доречі вчителі деякі з інтелекту працюють. Якщо вам в майбутньому знання не принципово, то будь-яку альтернативну школу. Школа радості без напрягу, будь-яку недорогу приватну біля дому, будуть багато грати; спілкуватись та мао вчитись. Або оптіму. Якщо знає дитина вже свою майбутню професію, то сімейна форма і репетитори по потрібним предметам. В наших друзів таке поєднання дуже непогані знання дитині дали. Але вони мали можливість платити за хорошу англійську, німецьку; математику і т.д... вибір величезний.
Я для своєї дитини обрала інший шлях. В моєму оточенні успішні люди-це дуже розумні люди.
Шпондєр• 22 августа в 00:17
Ответ дляКокосиха
Ну школа это же не только про знания
Главная задача отточить социальные навыки
Наверняка• 22 августа в 00:18
Державний ліцей, де йде набір з 5 чи 7 класу, куди здають вступні екзамени і набирають сильних дітей. Спеціалізація за сильними сторонами дитини, наприклад математика або філологія. Плюс у будь-якому випадку іноземна мова поглиблено, краще 2. Плюс курси за інтересами, наприклад програмування. Ну і якісь додаткові заняття, які стануть у пригоді в майбутньому, незалежно від обраного напрямку, країни проживання
Кокосиха• 22 августа в 00:19
Ответ дляШпондєр
Ну школа это же не только про знания
Однозначно. Главное в каком окружении эти навыки ребенок оттачивает. Моя дочь сбежала из старой и поступила в сильный лицей (хотя старый один из лучших в районе) именно из-за окружения, вся параллель неудачная.. Из соседнего класса девочка сбежала по той же причине. Они ушли в частную лайтовую. Они выбрали хорошее отношение к детям. Мы знания. У каждого свои приоритеты. И там, и там навыки отточатся идеально.
Шпондєр• 22 августа в 00:23
Ответ дляКокосиха
У меня ребёнок учится в сильной школе с большим конкурсом
Он может экстерном окончить школу
Но нет смысла
главная задача- социализация
Он может экстерном окончить школу
Но нет смысла
главная задача- социализация
Кокосиха• 22 августа в 00:29
Ответ дляШпондєр
Он может экстерном окончить школу
Но нет смысла
главная задача- социализация
Он может экстерном окончить школу
Но нет смысла
главная задача- социализация
Но Вы же не отдали его в обычную школу под домом по какой-то причине? ))
У каждого своя задача. У нас главная знания и хорошее окружение. В классе с половиной быдла,простите, где за 2 урока математики успевают сделать 1 задание, потому невозможно успокоить это стадо, дочка уже побывала. Хватило на всю жизнь. Чтоб было понятоо насколько она ненавидит эту школу и класс, покупая канцтовары, она категорически ре брала что-то похожее на то, что у нее было раньше, потому чтт это ей напоминает старую школу и, отдав документы в новую, она мгновенно удалилась из всех чатов класса. Я даже словами описать не могу насколько она ненавидит этот класс и классного руководителя.. о какой социализации может идти речь в таком окружении? ) повторюсь, социализация-это важно, но главное в какой среде.
Если ребенка окружает дети с ограниченным мировозрением и глупенькие, то нужно иметь достаточно сильный характер, чтоб в будущем чего-то добиться.
Шпондєр• 22 августа в 00:38
Ответ дляКокосиха
Тут я с вами согласна!
Я больше о том, что некоторые родители слишком сосредотачиваются на знаниях и забывают о социализации
А это важно
Эти все дистанционные школы и домашнее обучение хорошо работает для очень больных детей
А это важно
Кокосиха• 22 августа в 00:42
Ответ дляШпондєр
Тут я с вами согласна!
А это важно
Ну тут еще много зависит от того чем ребёнок занимается помимо этого. Наши друзья пошли по такому пути. Девочка очень общительная у них и есть много денег на хороших репетиторов. Они переехали в Германию, когда ей было 13, в интеграционно классе гимназии была неделю и ее перевели в немецкий, где она легко влилась. Но они и социализации приделяли внимание. Водили ее в клубы разные по интересам. Например, играть в настолки, хорошая английская школа и т.п.
ТрамвайGirl• 22 августа в 08:29
Ответ дляMs. Анонимная
Вальдорфська
Все без напрягу
Багато творчості
Все без напрягу
Багато творчості
Мої ходять у вальдорфську. Старшій вже замало навантаження, додатково займається з репетиторами і в наступному році буде йти в 145 чи технічний ліцей на тампере.
Але ставлення дійсно дуже дбайливе,
Простоваля• 22 августа в 11:41
мені в 50 років знадобилися інтеграли та диференціали...
тому не потрібність будь-якої інфи - не розумна
Ms. Анонимная• 22 августа в 23:43
Ответ дляТрамвайGirl
Але ставлення дійсно дуже дбайливе,
Ми з Дніпра
Нажаль, з нашої гюшколи з посвтком війни виїхало багато викладачів
Після садочку обох дітей забрала в іншу традиційну школу
Вальдорфська педагогіка в час штучного інтелекту - це єдине, що буде потрібно людині для виживання.
Як і казав сам Штайнер, це те, що зʼявилось раніше свого часу. Але, сучасні люди його дещо спотворили.
Ms. Анонимная• 22 августа в 23:44
Ответ дляТрамвайGirl
Але ставлення дійсно дуже дбайливе,
Ви з Києва чи Одеси?
Ms. Анонимная• 23 августа в 16:24
Ответ дляТрамвайGirl
З Києва
У вас непогані вальдорфські школи
Є школа Софія
ТрамвайGirl• 23 августа в 16:37
Ответ дляMs. Анонимная
У вас непогані вальдорфські школи
Є школа Софія
Ми були в Яворі, але після повномасштабного школа закрилися. Перейшли в Софію.
Ms. Анонимная• 23 августа в 23:45
Ответ дляТрамвайGirl
Як вам?
Я з Дніпра
У 2017 році я почала навчання на трирічному семінарі для вальдорфських вчителів. Також вже маючи традиційну освіту вчителя Укр мови та літератури
Навчаючись на семінарі я побувала у школі в Одесі, Кривому Розі та Одесі
Всі школи мені здались надзвичайними, особливо Кривий ріг. Місцеві там називають вальдорфську школу - школа мистецтв
І лише школа у Дніпрі на мою думку має найбільшу корону і є найнепрофесійніша(
Нажаль. Мої діти вчаться у французькому ліцеі
Вальдорфську школу Дніпра не розглядаю(
Я з Дніпра
Вальдорфську школу Дніпра не розглядаю(