Леди_на_драндулете• 13 сентября в 09:52

Яку дрібну побутову покупку ви вважаєте найкращою інвестицією у комфорт?

Те, що коштувало недорого, але дуже полегшило життя.
Скажений гудзик• 14 сентября в 02:33
Ответ дляЧупакабраЗеБест
от себя напишу.
я себе случайно купила МЕДЛЕННОВАРКУ Рассел хобс. офигенская штука. я очень довольна.
ранее у меня были мультиварки там разные, духовка. теперь пользусь только медленноваркой.
А в чому відмінність та перевага?
Захекалася читать• 14 сентября в 02:36
Посудомийка
Запасная спина• 14 сентября в 03:07
Ответ длявре_Динка
Дякую) у мене розбушувалась фантазія про електронну)
Так у мене чоловік найкраща автономна)
Діачата у кого є термомікс - н
Розкажіть подробніше. Незнаю нашо, але загорілася
Фігня повна, не втрачайте гроші.
Скажений гудзик• 14 сентября в 03:13
Ответ дляВидна міленіалка
Вафельница. Готовлю классные сырники без масла, выглядят красиво. Украшаю фруктами. Вкусный и полезный завтрак за 10 минут. Еще делаю тесто из кабачков, тоже вкусно. Цена вафельницы 20 евро
Як робити сирники у вафельниці?
Видна міленіалка• 14 сентября в 04:18
Ответ дляСкажений гудзик
Як робити сирники у вафельниці?
Делаете обычное тесто как на сырники и жарите в вафельнице
Я_з_Франека• 14 сентября в 07:10
Ответ дляLilu-cosmo
Вона в мене вже поюзана досить, але каву варить смачну
Дякую. Підкажіть ще, плиз, у вас на скільки мл кавоварка і який вихід кави? Якщо потрібна кава на виході 120 мл, то цю кавоварку треба брати десь на 190 мл? Скільки втрачається об´єму? Дякую.
Нетутешня• 14 сентября в 08:09
Ответ дляВесела пiсенька
А для чого термопот?
Постоянно кипяток держит. Можно выставить температуру 60,90,98 градусов.Купили его почти 17 лет назад когда родился сын, делала смесь ему. Чтоб не ждать когда закипит вода потом пока остынет.
С тех пор он у нас не выключается. Пользуемся как чайником. Один раз закипела вода и все время стоит на 98 градусах
Маю декілька думок• 14 сентября в 09:43
Ответ дляНа пів ставки
Бойлер вмикався двома автоматами. Чоловік поставив замість них якусь фігню з аліка і тепер воно в програмі в телефоні рахує кіловати і гроші, а також будучи на роботі чи ще десь не вдома можна вмикати вимикати бойлер, аби вай фай вдома був. Приходиш, а вже гаряча вода чекає)
Так, ми таке поставили на бойлер
А_мій_самий_самий• 14 сентября в 11:00
Ответ дляКто крайний?
Покажите щетку
Ось вона, зараз зовсім дешево
А_мій_самий_самий• 14 сентября в 11:03
Ответ для_Alekssandra_
Можно фото щёток? Или ссылку?
Перше фото, то до неї їде така кофра
А_мій_самий_самий• 14 сентября в 11:04
Ответ дляЧерговий по кухні
Підкажіть, такий пилосос? Він справді миє добре?
В мене 13про, так миє гарно, у мене двое котів, шерсть збирае гарно
_Alekssandra_• 14 сентября в 11:05
Ответ дляА_мій_самий_самий
Перше фото, то до неї їде така кофра
Дуже дякую
А_мій_самий_самий• 14 сентября в 11:07
Ответ длявре_Динка
Задоволені? Вчора взяла 15 про мікс за 29. Не знаю нашо, всеодно прибиральниця прибирає. Але минулого разу не було світла і я вирішила взяти ще один пилосос в пару до дайсона, бо дайсона нее вистачило. Начиталась ввлгуків про дрімі що вирішила спробувати його🤨

По темі я дуже задоволена прижимним грилем і паровою шафою тефаль
Аерогриль є, але дуже рідко ним користуюсь
Я дуже задоволена, зараз не маю помічниці, але раніше в іншому будинку моя помічниця справлялась з простою шваброю, краще ніж будь - який гаджет, коли у людини руки на місці, то і результат є. Їй усі ці новинки не потрібні були, хоча також був миючий пилосос.
А_мій_самий_самий• 14 сентября в 11:07
Ответ для_Alekssandra_
Дуже дякую
Будь ласка
Lilu-cosmo• 14 сентября в 11:57
Ответ дляЯ_з_Франека
Вкофеварке на три чашки 130мл, у меня на четыре чашки-190мл, никаких потерь нет, сколько заявлено на упаковке, столько и кофе на выходе
Скажений гудзик• 14 сентября в 12:09
Ответ дляВидна міленіалка
У вас фото немає своїх таких сирників? Якщо є, поділіться
вре_Динка• 14 сентября в 13:09
Ответ дляА_мій_самий_самий
Та в мене помічниця також справляється зі шваброю звичайною. То мій девайсоголік прокинувся)
Карапулька• 14 сентября в 13:21
Ответ дляПодтяжка
Якісну ручну кавомолку на Аліку, просто, щоранку неймовірний запах меленої кави і безшумна. Якийсь особливий ритуал, люблю її ніжно.
можно ссылку на него?
Карапулька• 14 сентября в 13:33
Ответ дляLilu-cosmo
на скільки мл Ви брали?
Инфотуфелька• 14 сентября в 16:45
Ответ длябулоТАЙминуло
Ой, может не дешевое, но я так кайфую от этого что заплатила бы больше: посудомойка, пароочиститель, моющий пылесос для мебели, тефаль иксео со стойкой, и машинка Сименс стиральная (уровень стирки просто божественный, наконец-то все осттирвывактся, и вещи вообще не портятся и не перекручиваются), да это не мелочь.. но как же я счастлива этой технике. Очень мечтаю про робот пылесос, пылесос на палке, и моющий пылесос (был, но сдала) и сушилку…
Подскажите модель стиральной машинки, пожалуйста. Сейчас старенькая индезит, вообще не отстирывает многое...
Lilu-cosmo• 14 сентября в 17:33
Ответ дляКарапулька
на скільки мл Ви брали?
Я брала на четыре чашки (это итальянские порции), на выходе 180-190мл напитка
Карапулька• 14 сентября в 17:34
Ответ дляLilu-cosmo
дякую!
Видна міленіалка• 14 сентября в 23:37
Ответ дляСкажений гудзик
Выглядят как обычные вафли, только мягче
Наивка• 15 сентября в 01:36
Ответ дляВесела пiсенька
Дайте будь ласка посилання де купували або який у Вас, щоб купити саме такий як ви рекомендуєте.
Доречі в автосалоні прибере?
Купувала на Розетці - https://rozetka.com.ua/ua/blackndecker_wdc215wa/p2...

Салон авто жодного разу ним не прибирала. Але не думаю, що він подужає таке завдання на одному рівні з проф. Керхером. Ним хіба що по верхах пройтися. Але дрібноту з багажника, думаю, позасмоктує. Цим пилососом класно прибирати щось дрібне (шматочок пилюки в кутку; залишки після того, як малий точив олівці; полички в шафах, коли перебираю речі, розсипаний цукор etc.), щоб не витягати великий пилосос. Я реально використовую цього малюка кожен день
Весела пiсенька• 15 сентября в 09:23
Ответ дляНаивка

Дуже дякую за пояснення і посилання.
Гарного дня!
Моторошні троянди• 15 сентября в 09:53
Ответ дляВидна міленіалка
А ще можна солоні робити вафлі з корисних інгридієнтів, замість хлібчика
Сарафанное радио• 15 сентября в 17:31
Ответ дляВ гости звали?
Картофелечистку нормальної якості 🙈
Какой марки у вас?
Сарафанное радио• 15 сентября в 18:03
Сковородки чугунная лодж и стальная блинная де байер + на них силиконовые чехлы для ручек из алика, погружной блендер, кухонный венчик, телескопическая швабра для мытья окон со скребком
Белоснежко• 27 сентября в 04:29
Ответ дляНа пів ставки
Дайте, будь ласка, посилання)
Белоснежко• 27 сентября в 04:31
Ответ дляМаю декілька думок
Так, ми таке поставили на бойлер
Дайте, будь ласка, посилання)