Сорока-ворона• 13 сентября в 10:37

Спеціалісти кошторисники

Ви задоволені своєю професією? Які є нюанси. Хочу освоїти цю спеціальність. Шукаю курси. Варто?
Скользкая• 13 сентября в 10:42
Муж работают в строительстве, знаю, что сметчики очень хорошо оплачиваются.
ПушАпница• 13 сентября в 10:43
Я багато працювала як замовник у будівництві та ремонтах. За весь час тільки три кошторисника були, з якими можна було працювати фахово. До них черга у прямому сенсі. Дівчата з курсами які ДБН бачили тільки в програмі і навчилися додавати рядки у кошторис, ні про що. Ставши класним спецом, будете завжди з роботою.
автор Сорока-ворона • 13 сентября в 10:47
Ответ дляПушАпница
Хочу спробувати. Розумію, що складно. Готова вчитися.
ПушАпница• 13 сентября в 10:58
Ответ дляСорока-ворона
Це цікаво, як для мене. У вас є якась освіта? З особистого досвіду може сказати, що маючи технічну, або будівельну спеціальність цікавіше, та більше розуміння.Знала людей, хто будучі економістом вчився, то зовсім по іншому вони бачать кошторис,з ними важче всього було працювати саме в плані застосування норм і розділів будівельних норм. Навчайтесь, вважаю це той досвід який не буде зайвим.