Продаю витрішки• 13 сентября 2025
Вот и сдавай людям квартиры
Срачник полный, ещё плита разбита, стол и холодильник. Ну как так можно? Ну как люди живут в срачнике, как могут???? Я в шоке, сижу и тупо в шоке
Мрію про пончик• 13 сентября 2025
Я в договоре прописываю обязательный клининг раз в месяц с клининговой компанией, которую я хорошо знаю. И которая мне даёт отчёт по квартирах.
Стоимость клиринга однокомнатной квартиры (40 М2) сейчас 1800 грн.
2 комнатная (52 М2) 2200 грн.
Оплачиваю я. Но эти деньги я изначально заложила в стоимость аренды.
Клининг и убирает, и замечает все то, что невозможно заметить при контрольном визите. Я довольна.
Киев.
2 комнатная (52 М2) 2200 грн.
Киев.
Потужна махіна• 13 сентября 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Ну вот взять даже советчиц, по темам и по виду, такие все лакшери женщины, и даже не поймёшь сразу, что они моются раз в неделю только водой
100% 😂
Шикаю і викаю• 13 сентября 2025
Ответ дляМрію про пончик
2 комнатная (52 М2) 2200 грн.
Киев.
2 комнатная (52 М2) 2200 грн.
Киев.
Интересно, какие лохи снимают?)
Мій не такий• 13 сентября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Автор, подскажите, почему не установлены защитные рамки у выключателей. Однозначно там будет грязно.
С такими рамками были выключатели еще когда я в школу ходила, прозрачные тоже не красиво. У меня выключатели без таких рамок и грязи нет вокруг. Другое дело наверное если конечно квартира готовилась под сдачу, тогда на все нужны определенные рамки.
Зліпок ступні• 13 сентября 2025
Автор , Ви мене пугаєте, я сьогодні йду забирати ключі , перший раз здавала квартиру , жили вони не довго , 4 місяці . Страшно стає, бо у нас все нове було.
Мишка-шалунишка• 13 сентября 2025
Ответ дляТак точно!
Тим більше, що половина там банальна цвіль. Якби мене ’душили’ цінами за сиру гівноквартиру і гіпотетичний евроремонт, я б теж по собі залишила пам´ять. Здаєш, значить май на увазі, що поки за неї платять, квартира тобі не належить.
Так знімайте за посильну ціну. Вас ніхто в квартиру, ціна якої душить, силою не тягнуть
Дама с собачкой• 13 сентября 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Моя думка незмінна - варто рухатися в бік ЄС і в оренді теж. Здавати без меблів, максимум кухня і холодильник. Все.
Білі чисті стіни прийняли - білі чисті стіни повернули. Це хоча би чесно. Коли людина облаштовує за свій кошт свій побут, зовсім інше ставлення до речей.
А якщо принципово повністю облаштоване житло з меблями, матрацами, телевізорами - ціна має бути значно вищою.
Бо вартість цих всіх побутових речей і ремонтів у нас давно європейська, а оренда поки що низька відносно Європи.
В ЕС тоже полно обставленных квартир)
Но если у нас все будут сдавать пустые квартиры, то за ту же стоимость из сдать не выйдет.
Ну и без адекватной защиты арендаторов такое невозможно
Злюка бобер• 13 сентября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Наприклад я не хочу знімати квартиру з такою умовою що буде щомісяця огляд.
Відношусь до квартири совісно, поломки і всі проблеми обговорювались з власником, було що бойлер згорів не по нашій вині і власник замінював за власний кошт але ніколи не було щомісячних перевірок, з квартири коли зʼїзджали все вимила і здала чистенькою.
Аналогічно
БоХатая• 13 сентября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Я сдавала как раз в ЕС. Тема о том как такое можно оставить, ну как? Если дальше буду выкладывать фото , то то катастрофа
Та показывайте уже. Чего мы только не видели
Бабця в мештах• 13 сентября 2025
Ответ дляДама с собачкой
В ЕС тоже полно обставленных квартир)
Знімеш, умеблюєш, а власник через місяць скаже виїздіть, я вирішив тут жити, або мама буде жити, або я буду продавати. І тягайся з тими меблями туди сюди.
Не боюся осуду• 13 сентября 2025
Ответ дляКидстаффовна
Почему спросила
Мой сын два месяца искал квартиру для себя одного
Все власники хотели пару либо девушку, уже доходило до отчаяния😕
еле нашли власницу, что сдала
У меня живёт одинокий мужчина. Идеальный квартирант. Судя по квартире у чувака окр
Аннуитет• 13 сентября 2025
Ви так пишете, ніби зробили послугу людям що дозволили жити там. Вас же ж ніхто не примушує здавати квартиру. Закрийте на ключ і нікого не пускайте.
Душка-свекрушка)))• 13 сентября 2025
Ответ дляТак точно!
Ні, я вимивати не буду. Ми в´їжджали в квартири дуже далекі від просто гарного стану. Пам´ятаю, як віддраювала кухню, вигрібала жмути чужого волосся, чоловік шпаклював і красив діри в стіні, самі ремонтували колонку, проводку і інтернеткабель. Посуда згорівша і надколота. Ціна квартир одна 18, друга 12. Так що, не орендарями одними.
Дійшли вже до абсурда - з дитиною до 7 років не можна, вагітній не можна.
Давно кажу, що більшій половині аредодавців окрема ніша в пеклі. Ще й під час війни. Про домашніх тварин ще не згадала 😡.
Три раза так делали. На фото одно, при просмотре тоже особо не видно. Въезжаешь вылазят нюансы. Что оказывается стол холодильник, да и вообще всё протёрто одной жирной тряпкой просто тупо повозюкано, чтобы в глаза не бросалось. один раз вообще чёрная волосня, отовсюду просто вылазила.
Душка-свекрушка)))• 13 сентября 2025
Ответ дляМрію про пончик
2 комнатная (52 М2) 2200 грн.
Киев.
2 комнатная (52 М2) 2200 грн.
Киев.
Ого вы молодец
жінка незаміжня• 13 сентября 2025
поки не прибируть - не віддавати залоговий місяць.
Але я прочитала що люди жили більше року, то успадка можлива, це нормально. стіни локально можна перекатати. а за зіпсовані речі потрібно стягувати гроші
Ответ дляБабо-лебідка
Розкажу позитивну історію. Сім´я з Донецької області хотіла орендувати квартиру, мені рієлтор каже ти не проти, бо є різні власники, я кажу ні, нехай, але попередь за чистоту, і щоб не курили в квартирі.
Так от сім´я дуже порядна і чичтоплотна, жінка питала мене чи їй треба повідомляти мене про гостей, або якщо мама її приїде і буде ночувати. Я сказала, звичайно що ні)) Це ж ваша тепер територія, головне перепланування не робіть)
От приємно вражена, бо багато ходило негативних історій, але я сама намучилася на орендованих квартирах, то відношуся по людяному.
Автор, останній місяць проплачений? Договір може є?
Дивно, ви орендодавець? І вам проплачують останній місяць?
Кашка-маняшка• 13 сентября 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
не равняйте всю Европу по одной Германии. в Европе сдают квартиры полностью укомплектованные, вплоть до прищепок. я как раз вот переехала. коврики, прищепки, ложки и вилки, даже гладилку мне принесли
так вы сейчас тоже свою европу по всей равняете. В Пражской европе, голые квартиры, без посуды, ковриков и т.д....какие там прищепки
Чемодан-Вокзал-Майами• 13 сентября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
о. напишите, чем закончилось. вы ни разу к ним не приходили, что так испугались?
Я такая наивная• 13 сентября 2025
Ответ дляОднозначно
Печальная картина, но все поправимо клинингом из залога
У меня на клининг отдельная сумма
Я такая наивная• 13 сентября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Пара м ребенком 12 лет
Я с детьми не сдаю
Но у меня 1к
Давно без алко• 13 сентября 2025
Ответ дляУпругая попка
якраз і здавали через ріелтора
. Більше ніколи не звернусь. Зараз сама здала прекрасним людям без проблем. А ви напевно ріелтор, раз так їх захищаєте. Щурі ще ті, беруть гроші ні за що
Нет, я не риелтор. У меня несколько объектов и ведёт их действительно профессионал. У меня есть чем заниматься.
Давно без алко• 13 сентября 2025
Ответ длясказочное_Бали
А риелтор - это гарантия от арендаторов-засранцев? Или риелтор сам будет убирать после своих клиентов если что?
Нет, это не гарантия. Я писала о профессионалах. К сожалению, их не много. Если не в состоянии найти риелтора-профи, лучше сдавать самим.
Давно без алко• 13 сентября 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
А вы профи за что то отвечаете?😁
Ваше « качество» какими юридическими правами в отношении квартиросдателя может быть реализовано?
Вы сколько выиграли судов?
Пысы: писать о « отборе» на начальной стадии ненадо) у меня была история сдачи семейной парочке, она работала на банкнотке одним из замов, он- в банке, внешность, история, склонноснлчть к перфекционизму, а по факту- засранцы высшей категории, драки с взаимным мордобоем
Вы сколько выиграли судов?
Отвечаю за свои личные и финансы фирмы. Я финансист.
Вы наверное риелтор? Я не в курсе Ваших перепитий.
Патріотка з дивану• 13 сентября 2025
Ответ дляБезникаяЯ
Дивні люди. Я здаю 2 квартири. Проблеми були лише з дівчатами. Найохайнішим виявилися тато (60+) і син (35+) з Донецьку. А от пара із ЗУ були самі засранці, жили в нас до війни і з квартири виїжджали у 2022 швидко, може через це не прибрали. Залог ми їм все одно не повернули.
Диво. У нас теж - найохайніший чоловік 54 років, масажист, з Дніпра . Просто засранці - пара з Міністерства з Західної з дитиною- виїхали терміново в травні під час карантину. Унітаз ні разу не митий. Плита липка, ніжем леп зішкрябувала. 10 ручок поміняли, в 7 ящиках направляючі. Унітаз мене просто убив. Банка Міламу на кухню пішла.
Патріотка з дивану• 13 сентября 2025
Ответ дляПотужна махіна
З вами теж згодна
Ми шукали квартиру дитина, кішка у нас, так ми так і не знайшли те що хотіли бо дитина маленька і кішка.
Повезло що знайомий як раз здавав свою квартиру і нас взяв
Здала мамі з 2-ма дітьми 11 та 4 років. Перукар. Так за півроку - пропісяний новий матрац, обмальовані лаком для нігтів ніжки нової соснової кроваті, ручки меблів покрашені лаком, обідрані шпалери в коридорі 2 обоїни, в кімнатах - 2 обоїни, наклеєні наклейки на шпалерах. Заведений кіт. Просто повезло, що труба в туалеті почала текти - поки ремонтували, за півдня: знайшли коробку для кота, котячі кігті на всіх шпалерах - інші мама відривала, казала, що дитина зробила. Обіцяла набити і клялась переклеїти.
Чи буду здавати після цього з дітьми - ні !!!!- 2 тижні ремонту, простій. Гроші взяли за шпалери - самі ремонтували.
Патріотка з дивану• 13 сентября 2025
Ответ дляЯ Головна
Чому тільки по Німеччині?
В Австрії також тільки стіни
Нідерланди - теж голі стіни. Максимум плита і кухня, без стола стільців і т.д.
Виниловая пластинка• 13 сентября 2025
Ответ дляКидстаффовна
Почему спросила
еле нашли власницу, что сдала
А сколько сыну?
вАлнуюся сильнА• 13 сентября 2025
Ответ дляДавно без алко
А с чего бы такое тогда компетентное мнение😂если вы так компетентны и в финансах, то мое сочувствие фирме)
Нет ,я не риэлтор
Дюйм оф о4ка• 13 сентября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Щомісячний огляд квартири - і все буде видно.
Я так снимала квартиру в институте , когда хозяйка приходила каждый месяц перечитывала книги на полке и всю старую посуду в щербинах. Потом снимали 8 лет квартиру я хозяйку только на фото в Вайбере видела. Я не понимаю этого прикола с ежемесячным приходом. Я все убираю под себя, паром, доместосом и тут заявится хозяйка , жопой в метро ехала и сядет на стул где я в пижаме потом сидеть буду? Зачем мне это ?