Продаю витрішки• 13 сентября 2025
Вот и сдавай людям квартиры
Срачник полный, ещё плита разбита, стол и холодильник. Ну как так можно? Ну как люди живут в срачнике, как могут???? Я в шоке, сижу и тупо в шоке
Виниловая пластинка• 13 сентября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Наприклад я не хочу знімати квартиру з такою умовою що буде щомісяця огляд.
Відношусь до квартири совісно, поломки і всі проблеми обговорювались з власником, було що бойлер згорів не по нашій вині і власник замінював за власний кошт але ніколи не було щомісячних перевірок, з квартири коли зʼїзджали все вимила і здала чистенькою.
Ну тогда вы нас не подходите ...может кто-то и согласен...а почему вы боитесь
Потужна махіна• 13 сентября 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Я не боюсь, мене просто не влаштовує таке.
Я навіть гостей не дуже люблю у себе вдома. А ось такі щомісячні огляди квартири розцінюю як порушення мого простору от і все пояснення.
Виниловая пластинка• 13 сентября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Может кто-то и согласится, я сдавала первую квартиру и ездила и деньги забирали лично, потом две не ездила, молодая пара оставила очень чистую квартиру, но постоянно деньги задерживали, думала что то угодно о них, а они чистюли,
Потужна махіна• 13 сентября 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Дві квартири орендувала, зараз орендуємо і ні один власник не ходив і не ходить перевіряти квартиру. Гроші віддаємо вчасно, квартиру тримаємо в порядку.
Аноним_• 13 сентября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Да. Плита разбита, в холодильнике полки трестнктые, стол тоже
Фото є?
Фуліганка• 13 сентября 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Розкажу позитивну історію. Сім´я з Донецької області хотіла орендувати квартиру, мені рієлтор каже ти не проти, бо є різні власники, я кажу ні, нехай, але попередь за чистоту, і щоб не курили в квартирі.
Так от сім´я дуже порядна і чичтоплотна, жінка питала мене чи їй треба повідомляти мене про гостей, або якщо мама її приїде і буде ночувати. Я сказала, звичайно що ні)) Це ж ваша тепер територія, головне перепланування не робіть)
От приємно вражена, бо багато ходило негативних історій, але я сама намучилася на орендованих квартирах, то відношуся по людяному.
Автор, останній місяць проплачений? Договір може є?
Бедный Донбасс. И в этом не угодил, как отдельный мир в стране даже про сдаче квартиры
Лівий Локіть• 13 сентября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
ага, а сфотографували лише якісь дрібнички
Гравіцапа• 13 сентября 2025
Ответ дляволосатое стекло
За плиту из залога. Остальное поправимо.
Плита коштує дорожче залогу
Гравіцапа• 13 сентября 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
не равняйте всю Европу по одной Германии. в Европе сдают квартиры полностью укомплектованные, вплоть до прищепок. я как раз вот переехала. коврики, прищепки, ложки и вилки, даже гладилку мне принесли
Ні, пусті
Тракторні війська• 13 сентября 2025
Ответ дляволосатое стекло
Остальное тоже из залога или клининг бесплатный?
Тракторні війська• 13 сентября 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
я убираю такую грязь. точнее не допускаю такого. Но не вижу ничего смертельного для арендованной квартиры. неизвестно сколько автор содрала за нее. пусть вызовет клининг и за пару часов уберут. чи ни трагедия
Кто за уборку должен платить?
Злюка бобер• 13 сентября 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
При чем здесь страх? Это просто некомфортно
Злюка бобер• 13 сентября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Мы тоже три квартиры снимали и нигде к нам не ходили, квартиры оставляли полностью чистые, после нас на следующий день заселяли людей.
Тоже б не смогла снимать, если б ко мне каждый месяц ходили с проверками
Раз одела не бу• 13 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я так снимала квартиру в институте , когда хозяйка приходила каждый месяц перечитывала книги на полке и всю старую посуду в щербинах. Потом снимали 8 лет квартиру я хозяйку только на фото в Вайбере видела. Я не понимаю этого прикола с ежемесячным приходом. Я все убираю под себя, паром, доместосом и тут заявится хозяйка , жопой в метро ехала и сядет на стул где я в пижаме потом сидеть буду? Зачем мне это ?
Та ви що? Це, звісно, жахливо, що власниця квартири сяде на свій стілець. Не дай Бог таких квартирантів))) Купуйте свою квартиру і там живіть з такими тарганами)))
Раз одела не бу• 13 сентября 2025
Ответ дляПотужна махіна
То й не знімайте, хіба вас хтось змушує? Я щомісяця приходжу за грошима. Огляд - це просто візуальний поверховий огляд, щоб розуміти, що в квартирі все ок, умови не порушуються.
Раз одела не бу• 13 сентября 2025
Ответ дляПотужна махіна
У себе вдома ви можете любити чи не любити будь-що. Але це квартира не ваша, тому тут діють правила власника, які узгоджуються до угоди..
Потужна махіна• 13 сентября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Я теж не безкоштовно живу, а плачу гроші за оренду житла і мене умови теж мають влаштовувати.
Чому ви пінетесь, я ж не у вас орендую😂
На щастя мені поки траплялись адекватні власники з якими у нас погляди сходились
Чому ви пінетесь, я ж не у вас орендую😂
Потужна махіна• 13 сентября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Так, це жахливо коли власники не розуміють що здали в користування комусь квартиру, отримали за це гроші і не повинні втручатися в життя тих людей регулярно.
Якщо хвилюєтесь за свої нажитки в тій квартирі, то тоді не здавайте її. Але ж ні, грошенят то ж хочеться і спати не дає переживання за власну квартиру.
Раз одела не бу• 13 сентября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Чому ви пінетесь, я ж не у вас орендую😂
Не у мене, Бог відвів))) У мене адекватні орендарі))).
Потужна махіна• 13 сентября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Покладисті я б навіть сказала 🤭
Раз одела не бу• 13 сентября 2025
Ответ дляПотужна махіна
Я не втручаюсь в життя орендарів. В мене немає для цього ні часу, ні бажання).
Я не здавала квартиру, стояла закрита, але попросили - я погодилась. Поки так.
Хід ваших думок дуже вас характеризує)))
Блондинка в Законе• 13 сентября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Фото будет ?
Блондинка в Законе• 13 сентября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Я сдавала как раз в ЕС. Тема о том как такое можно оставить, ну как? Если дальше буду выкладывать фото , то то катастрофа
Давайте фото
Воленс-неволенс• 13 сентября 2025
Ответ дляТак точно!
Тим більше, що половина там банальна цвіль. Якби мене ’душили’ цінами за сиру гівноквартиру і гіпотетичний евроремонт, я б теж по собі залишила пам´ять. Здаєш, значить май на увазі, що поки за неї платять, квартира тобі не належить.
Бидло
Дюйм оф о4ка• 14 сентября 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Пока я снимаю квартиру это мой стул.
Виниловая пластинка• 14 сентября 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Пока я снимаю квартиру это мой стул.
Твой стул...вам психиатр надо
Дюйм оф о4ка• 14 сентября 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Твой стул...вам психиатр надо
Дадите контакты своего?