Добро с Кулаками• 17 сентября в 10:02

Оперізуючий герпес, хто стикався ?

Була минулого року в інфекціоніста і там здавала різні аналізи, я в тому числі на герпес. Іg g є майже до всіх видів герпесу, так сказав лікар це означає що я з ними старалась вже. В активній фазі не було ніяких герпесів.
Але лікар зауважив що в мене ( вітрянкою я хворіла) майже немає антитіл до герпес зостер. Казав або вакцину робити або сказав що можу захворіти ще раз або вітрянкою, або оперізуючим герпесом.
Що і сталось зараз. Болів немає, лише висип, п´ю таблетки і змащую рани по рекомендації лікаря.
Але от питання , тепер в мене вже після цієї болячки мають бути антитіла, IG g до того герпес зостеру?
Через який час можна здати на ті антитіла і подивитись ? І через що він виник? В нас на роботі багато хворіє на віруски зараз, ковід. Каже лікар що то від будь чого + стрес, переохолодження, , від зниження імунітету ( хоча нічим не хворіла останнім часом)
Мааарковная• 17 сентября в 10:15
Це у вас може і далі траплятись при зниженні імунітету. Просто намагайтесь ’вхопити’ це загострення на ранньому етапі.
автор Добро с Кулаками • 17 сентября в 10:20
Ответ дляМааарковная
Ок.
Наполеон Бонапарт• 17 сентября в 10:21
Мамо, я вас узнала. Не могу сказать, что сильно вам рада, но точно рада тому, что с детских лимфоузлов, вы переключилась на себя. Наконец-то, дети имеют возможность побыть детьми, а не вечными пациентами из-за проблем в голове мамы.
автор Добро с Кулаками • 17 сентября в 10:33
А які антитіла правил но здати до цього герпесу, щоб подивитись чи зявляться антитіла IG G чи M?
Ряженка• 17 сентября в 10:35
Просто интересно, а с какой целью отслеживать это?
автор Добро с Кулаками • 17 сентября в 10:44
Ответ дляРяженка
А я знаю, щоб знати чи є антитіла
Затишне кубло• 17 сентября в 11:11
А що вам дасть подальше здавання аналізів, що ви будете робити з тими результатами? Правильно - нічого. Просто живіть собі. Захворіли вітрянкою - значить, пізніше може вилізти якраз оперізуючий герпес, але ви це вже ніяк не попередите.
автор Добро с Кулаками • 17 сентября в 11:12
Ответ дляЗатишне кубло
А як вберегтися на наступні рази,би не було рецидивів, може якісь вітаміни попити чи ще щось?
Затишне кубло• 17 сентября в 11:14
Ответ дляДобро с Кулаками
рецидиви чого, вітрянки? Ну якщо так боїтеся, зробіть вже нарешті ту вакцину, хоча навряд будуть ті рецидиви
Вітаміни на віруси не діють
автор Добро с Кулаками • 17 сентября в 11:19
Ответ дляЗатишне кубло
Вітаміни на віруси не діють
Ясно дякую.