ДелиВерка• Изменено 15 сентября в 03:22
Як завершити стосунки?
Як завершити стосунки якщо нема куди іти?
ДелиВерка
• 15 сентября в 08:10
Ответ дляНезламна
Насобирала, пишет в комментариях. Просто не хочет ехать от сытой жизни
При чому тут це?
Дайте вподобайок• 15 сентября в 08:10
Ответ дляДелиВерка
Гроші є.Але їхати на місяць,тобто якраз хватить на не дорогу кімнату і до наступної зп якшо знайдеться робота.Немає поки змоги давати 10000 тисяч + комунальні за квартиру.
Спочатку шукаю кімнату на підселення.
Плохо собирали
ДелиВерка
• 15 сентября в 08:12
Ответ дляпу_пугренчик
Яку онлайн роботу шукаєте, якщо не можете ані кімнату зняти (навіть в селі реально), ані тимчасово роботу знайти хоч у магазині, хоч де. По догляду підете в пансіонат? Що вмієте? Який диплом є. Чи вам не дуже й хочеться
Діло іще і в тому що я хворіла по жіночому минулий рік є рецидиви і важка робота мені протипоказана.Тому поки шукаю іншу роботу віддалено до поки не вилікуюсь повністю.
І ні це не відговорки це таке реальне життя,коли все і відразу,і лише я це можу розуміти
пу_пугренчик• 15 сентября в 08:13
Ответ дляДелиВерка
Ви не відповіли. Це обмеження, не відповідь. Ви нічого не вмієте по суті і без освіти? Скільки років
Кнопкотиць• 15 сентября в 08:14
Ответ дляЦідило правди
То яка проблема з бабкою жити , як жити десь треба ?
С бабкой неинтересно. Бабке ещё и платить надо. Интересно найти мужика со стоячим кием, который возьмёт её к себе жить и кормить. И за жильё платить не надо, только ноги иногда раздвигать.
ДелиВерка
• 15 сентября в 08:14
Ответ дляКнопкотиць
Варианта работать и самой угол снимать, у Вас в голове нет? Ищите себе новую шею с крышей, чтобы сразу запрыгнуть.
Так читайте що є такий варіант зараз саме в пошуку!
Кнопкотиць• 15 сентября в 08:14
Ответ дляДелиВерка
Не вірите бо ви в іншому взагалі місті і я радію що вам ніколи не доводилось шукати житло
Бедолага... И не уехать же из этого проклятого места
Остров невезения просто.
ДелиВерка
• 15 сентября в 08:15
Ответ дляЩаслива Я
Йти працювати, а не вісіти на чоловічому хуї,
А хто сказав що я беру гроші від нього,це у вас уява така?
пу_пугренчик• 15 сентября в 08:16
Ответ дляДелиВерка
А де ще? Ви ж не працюєте
Кнопкотиць• 15 сентября в 08:16
Ответ дляДелиВерка
А шо, никакой профессии нет? Только женский орган мог работать?
ДелиВерка
• 15 сентября в 08:16
Ответ дляДайте вподобайок
А шо ж она насобирала, если на новую сытую жизнь не хватает?
Повірте назбирала я багато та життя внесло свої корективи,зараз поки так.
Дайте вподобайок• 15 сентября в 08:17
Ответ дляДелиВерка
Странно.
Кнопкотиць• 15 сентября в 08:17
Ответ дляДайте вподобайок
Странно.
Очень. Ждём продолжения удивительной истории.
Цідило правди• 15 сентября в 08:18
Ответ дляДелиВерка
А де берете , як не працюєте ?
ДелиВерка
• 15 сентября в 08:18
Ответ дляКнопкотиць
Це ви по собі судите?
Що за маячню пишете, не можете порадити проходьте повз.Для таких як ви є інші теми
ДелиВерка
• 15 сентября в 08:19
Ответ дляЦідило правди
А де берете , як не працюєте ?
Так працювала.
Кнопкотиць• 15 сентября в 08:19
Автор, а Вас нынешний мужик выгоняет уже? Или сами, внезапно, захотели?
ДелиВерка
• 15 сентября в 08:19
Ответ дляКнопкотиць
Остров невезения просто.
Вам такого не зрозуміти,смійтеся,але життя воно не передбачуване
Кнопкотиць• 15 сентября в 08:20
Ответ дляДелиВерка
Це ви по собі судите?
Вам посоветовали: оторвать свою попу от дивана, переехать в норм город и идти работать.
ДелиВерка
• 15 сентября в 08:20
Ответ дляКнопкотиць
Як знайду де переїхати для вас і напишу!
Кнопкотиць• 15 сентября в 08:21
Ответ дляДелиВерка
Можете конкретнее свою мысль сформулировать?
ДелиВерка
• 15 сентября в 08:22
Ответ дляпу_пугренчик
А де ще? Ви ж не працюєте
Так це лише зараз,чи у вас однотипна відповідь просто щоб написати
Ні гроші не беру вже ж написала
Кудряшка Сью• 15 сентября в 08:25
Ответ дляДелиВерка
Ні гроші не беру вже ж написала
У чому, взагалі, проблема? Ви ж працювали, напевно, є якась освіта і професія. Що заважає у іншому місті знайти житло та роботу? Так, я не розумію, що заважає це зробити дорослій жінці. Скільки Вам років?
ДелиВерка
• 15 сентября в 08:25
Ответ дляКнопкотиць
Ні сама захотіла,не бачу сенсу тратити часу,і уявляти собі що зміниться щось,збивається.
Він взагалі продовжує будувати плани.хоча я вже обговорювала що ми дуже різні.дуже.Хоча зрозуміла я чомусь це не так давно
ДелиВерка
• 15 сентября в 08:26
Ответ дляКнопкотиць
Це ви собі про себе такі питання задавайте
Кнопкотиць• 15 сентября в 08:27
Ответ дляДелиВерка
Та куда вы ж пойдёте, ещё и с проблемами по женски, нового не скоро подцепите. Оставайтесь, крышу над головой дал, накормит, куда ото вы в самостоятельное плавание?
ДелиВерка
• 15 сентября в 08:28
Ответ дляКнопкотиць
Кем?
Свій магазин брендових речей онл.
Хвильоватиша• 15 сентября в 08:28
Ответ дляКнопкотиць
У Автора нет машины, а на маршрутку рано вставать и долго ехать. И ещё миллион причин, чтобы оправдать свою лень и нежелание что-то менять. Уже и мужику надоело видеть дома бабу, которая просто паразитирует.
Возможно автор не такая и глупая и не зря так не хочет.
Сомнительный прок от такой работы будет особенно если женщина не молодая там и есть наличие болячек, у знакомой её кума на маршрутке так доездилась что заболела а работодатель выкинул с работы без выплаты последней зп, нечем было оплачивать квартиру и уже чуть на улице не осталась без денег и насквозь больная.
Как по мне жить в селе или пригороде это либо для очень неленивых и крепких людей с отличным или идеальным состоянием здоровья, или для тех у кого есть средства на жизнь, лечения и машина. Иначе будет ей капец уже спустя пару месяцев, и от тяжелой физической работы тоже.