ДелиВерка• Изменено 15 сентября в 03:22
Як завершити стосунки?
Як завершити стосунки якщо нема куди іти?
Свисток ля-минор• 15 сентября в 13:31
Ответ дляДелиВерка
Якби не хотіла б не шукала житло і тд.Не правильно зрозуміли
фіг би ви самі)))) явно мужик вже прозрів і приживалку витурює
Свисток ля-минор• 15 сентября в 13:34
Ответ дляТрохи злякана
А десять годин поїздом до міста?
Вже перебираю в голові,де ж цей таємничий острів в нас на Франківщині )
о, вітання землякам
теж не можу придумати, бо навіть з Дземброні чи Буркута в 5 раз швидше доїжджу
Свисток ля-минор• 15 сентября в 13:34
Ответ дляЯ Головна
Ваш коментар заслуговує 2 реікції -
і
.
талант
Свисток ля-минор• 15 сентября в 13:35
Ответ дляДелиВерка
І це навіть не Київ!
що ви картинки тицяєте. Яке конкретно селище?
Свисток ля-минор• 15 сентября в 13:40
Ответ дляОбнемашечка
хостел, приют для женщин от насилия
а яке насіліє у автора? Не змогла виселити сожителя з його помешкання?
Свисток ля-минор• 15 сентября в 13:41
Ответ дляMs. Любмая жена
Як вскочити в ліжко до хлопця та жити за його кошт - то миттю зорієнтувалася, а тут - нічого не знаю, ні в чому не орієнтуюся.
... і здорова, і нічого не боліло))) нагадало знамените ’ціла-м слаба, лиш лежати під хлопом можу’
Трохи злякана• 15 сентября в 13:55
Ответ дляСвисток ля-минор
мені от цікаво, як місцевій, що це за ’смт’ таке у нас
Та є,в моїй стороні це Кути,Заболотів,наприклад,Отинія,отакі містечка невеличкі.
Свисток ля-минор• 15 сентября в 14:00
Ответ дляТрохи злякана
я в курсі, але вони вже давно не смт, зи мій чоловік з Отинії, 20 хв машиною до Франека їхати. Сама з Коломийщини)
Трохи злякана• 15 сентября в 14:05
Ответ дляСвисток ля-минор
Супер!
Автор веселить ще з вечора))
Ms. Любмая жена• 15 сентября в 14:23
Ответ дляСвисток ля-минор
Або ще.
Така хвора, все хворе... Тільки один орган залишився здоровий - і тому заздрять.
ДелиВерка
• 15 сентября в 16:50
Ответ дляСвисток ля-минор
Так це не у всіх так,вже б мали зрозуміти.
ДелиВерка
• 15 сентября в 16:54
Ответ дляСвисток ля-минор
А хіба це має значення?
Скажу так.Не далеко від м.Хуст
І так до того ж І.Ф на потягу 10 годин.і то інших міст іще більше,де може реально шось знайти іще більше їхати
Я ж не кажу що діло в відстані а діло з житлом,немає ніде кімнат на підселення.А ціни на кВ від 10000+,це не так і багато, знаю,але поки такі кошти платити за кВ без постіної роботи точно що ні.З часом і на кВ переїду звичайно
Скажу так.Не далеко від м.Хуст
ДелиВерка
• 15 сентября в 16:58
Ответ дляMs. Любмая жена
Боже які ви далекі от чесно!Де написано що я жила за його кошти і через це нема змоги переїхати?Шо за абсурд ви додумовуєте?
Питання полягає саме в житлі,не тому що немає своїх коштів,а поки немає саме житла,куди модна переїхати!
ДелиВерка
• 15 сентября в 16:59
Ответ дляСвисток ля-минор
Здоров’я дуже не передбачувана штука,тому шутіть звичайноі далі, хто зна що з вами буде завтра.
ДелиВерка
• 15 сентября в 17:01
Ответ дляMs. Любмая жена
Або ще.
Ну можу вам побажати здоров’я такого щоб зрозуміло про шо мелете
Ms. Любмая жена• 15 сентября в 17:06
Ответ дляДелиВерка
Воно знаєте як в житті буває? Побажала комусь, а прилетіло до Вас.
Цікава Ваша реакція на жарт, анекдот.
ДелиВерка
• 15 сентября в 17:13
Ответ дляMs. Любмая жена
Цікава Ваша реакція на жарт, анекдот.
Не прилетить повірте,от прилетить точно тому хто з такого жартує.Тому з таким краще не жартувати
Ви не знаєте мого стану тому жарти тут не доречні!
І реакція моя апсолютно нормальна,чи може вам подякувати?
МадамОхмури• 15 сентября в 17:30
Зібрати гроші, зняти житло, з´їхати. Я би так робила. Якби декрет, шукала центри спеціальні.
А я женатая• 15 сентября в 21:27
Ответ дляДелиВерка
Нема варіантів.Я б радістю зняла кімнату
В каком вы городе?
Царевна_несушка• 16 сентября в 09:36
Ответ дляДелиВерка
А хіба це має значення?
Скажу так.Не далеко від м.Хуст
Почему сразу в Германию не поехали и все?
ДелиВерка
• 16 сентября в 18:05
Ответ дляЦаревна_несушка
Поки не варіант шукаю кімнату тут.Так як є проблеми зі здоров’ям.А на виплати жити не хочу,та і мову потрібно знати хоч мінімально