Гага Газу• 15 сентября в 12:13
Это щас со так модно?
Частенько вижу молодежь в таких штанах. Это чё модно так щас?
Гага Газу
• 15 сентября в 12:50
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
а коли ви в школу ходили, що такі штани в моді були? В мене просто ваше питання асоціюється зі старшими людьми, бабця моя все питала як я приїздила - ’То шо, зараз мода така?’
А я все думала ну, шо вона хоче почути, ні топів на шнурочки ні рваних джинсів ні бедровок вона собі так і не купила
Я не уверена на счет моды. Но у меня были джинсы такие с карманами и штаны типа как на фото хаки. Это было в 2010 году
Цветов Мне срочно• 15 сентября в 12:52
Ответ дляГага Газу
фото
Моя дочь один в один так одевается😁
Дуб береза• 15 сентября в 12:59
Ответ дляГага Газу
фото
Звичайні карго. Вони завжди актуальні. В мене є бежеві, хоча мені 40+. А що вам не подобається?
Дуб береза• 15 сентября в 13:00
Ответ дляОновлена версія
А рубашка на заднице, а не на плечах
Я в дитинстві так ходила, а це було ну дуже давно. Мода циклічна)))